ПУБЛІЧНЕ ОБГОВОРЕННЯ ОСВІТНЬО–ПРОФЕСІЙНОЇ ПРОГРАМИ «ДИЗАЙН» ІНСТИТУТУ ДИЗАЙНУ ТА РЕКЛАМИ ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ІІ РІВНЯ ОСВІТИ СТУПЕНЯ МАГІСТР

FOTO4
Foto2
Foto3
Foto5
Foto 1
Foto 6

24 червня 2021 року в онлайн режимі відбулось обговорення проєкту ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОЇ ПРОГРАМИ «Дизайн», Інституту дизайну та реклами Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв для підготовки ІІ рівня освіти ступеня магістр (2021-2022 н.р.) за спеціальністю 022 «Дизайн» галузі знань 02 «Культура і мистецтво», кваліфікація: дизайнер, дизайнер викладач.
В обговоренні проєкту брали участь: Ярослава Олегівна Хіміч — заступник директора Інституту дизайну і реклами, кандидат історичних наук, доцент; Аліна Францівна Слівінська — в. о. зав. кафедри графічного дизайну, кандидат філософських наук, доцент; Лідія Михайлівна Коваль — доктор технічної естетики, кандидат мистецтвознавства, доцент; Олена Володимирівна Мазніченко — в. о. зав. кафедри дизайну середовища, архітектор, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри; Сергій Олександрович Царенко — кандидат архітектури, доцент кафедри; Андрій Олександрович Пучков — архітектурознавець, культуролог, історик, доктор мистецтвознавства, професор кафедри теорії та історії мистецтва Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, Заслужений діяч мистецтв України, лауреат Державної премії України в галузі архітектури; Олена Анатоліївна Трошкіна — завідувач кафедри основ архітектури та дизайну Національного авіаційного університету, кандидат архітектури, доцент; Олександра Володимирівна Колесник — доктор філософських наук, професор кафедри рисунку та живопису КНУТД; Ганна Вікторівна Гуріна — провідний архітектор-дизайнер, Євген Вячеславович Зігура — випускник кафедри дизайну середовища, дизайнер ландшафту; Тетяна Миколаївна Ніколаєнко — випускниця кафедри дизайну середовища, дизайнер ландшафту; Ніна Петрівна Міщук — студентка магістратури.
Дякуємо за професійне обговорення освітньої програми, за змістовні поради та рекомендації на складному шляху вдосконалення!

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв

Ми в соцiальних мережах:

Адреса: вул. Лаврська, 9, корп. 15, м.Київ, 01015, Україна