Конференція-зустріч робочої групи кафедри графічного дизайну зі стейкхолдерами

2304 Grafic disign

23 квітня 2021 р. на базі Інституту дизайну та реклами НАКККіМ відбулося професійне обговорення проєкту освітньо-професійної програми І (бакалаврського) рівня вищої освіти бакалавра спеціальності 022 “Дизайн” спеціалізації “Графічний дизайн”. До онлайн-конференції приєдналися перший проректор з науково-педагогічної роботи професор Юрій Телячий і начальник навчально-методичного відділу Вікторія Михайлик.
Дякуємо учасникам обговорення: Руслані Іванівні Безуглій – головному науковому співробітнику Інституту проблем сучасного мистецтва Національної академії мистецтв України, Поліні Вагихівні Харченко – ученому секретарю відділу теорії та історії мистецтва Інституту проблем сучасного мистецтва Національної академії мистецтв України, Литвин Катерині Андріївні – заступнику начальника управління культури та туризму, начальнику відділу культури управління культури та туризму Чернігівської міської ради, Юлії Скоробагач – автору та ведучої авторської програми “Пакуй валізу” на РадіоМ, журналісту, колумністу видань “Молодь України”, “Вечірній Київ”, “Сегодня”, “Метро”, “koma”, молодіжних видань “Однокласник” і “Міст-М”, Дмитру Вікторовичу Багаєву – начальнику відділу містобудування, архітектури та просторового розвитку Славутицької міської ради, головному архітектору м.Славутич, Чібашвілі Асматі Олександрівні – ученому секретарю відділу теорії та історії мистецтва Інституту проблем сучасного мистецтва Національної академії мистецтв України, Мар’яні Станіславівні Адамовській – викладачу кафедри дизайну Арт академії сучасного мистецтва ім. С. Далі, Катерині Романівні Гончар - графічному дизайнеру ІТ-компанії Idenon, Євгенію Володимировичу Шаблі - художнику CG компанії Inkration Studio, Олександрі Павлівні Агеєвій – 2D–художнику за глибоке вивчення змісту проєкту освітньо-професійної програми “Графічний дизайн” та змістовні рекомендації щодо її вдосконалення.
Окрема подяка організаторам та модераторам онлайн-конференції старшому викладачу кафедри графічного дизайну Є. А. Зігурі, доценту кафедри графічного дизайну В. А. Грізі, студенту групи БДЗ-11-7-1 М. Соцкову.

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв

Ми в соцiальних мережах:

Адреса: вул. Лаврська, 9, корп. 15, м.Київ, 01015, Україна