ПІДБІРКА НАЯВНИХ ГРАНТОВИХ ПРОГРАМ ЗА ГРУДЕНЬ 2020

hranty2020

1. ГРАНТИ БОРИСА ЛУР'Є: ІННОВАЦІЙНІ ПРОЕКТИ В ГАЛУЗІ МИСТЕЦТВА

Грантова програма фонду Бориса Лур'є спрямована на підтримку інноваційних та нонконформістських проектів у будь-якій області мистецтва. Гранти виділяються в розмірі до $ 25 000 на проекти в будь-яких напрямках мистецтва: скульптура, поезія, музика, візуальні мистецтва та ін
Кандидати повинні мати портфоліо, що складається з найбільш характерних робіт для творчості кандидата і відповідне духу NO! ART руху. Гранти розраховані на проекти, реалізація яких займе не більше одного року.

Заявка оформляється у вільній формі, кандидат повинен вказати наступну інформацію:
- Ім'я та контактну інформацію кандидата та організації, яка його представляє;
- Назва проекту;
- Місце, де планується реалізувати проект;
- Опис проекту;
- Опис значення передбачуваного проекту і потенційні результати роботи;
- Опис того, як тема проекту пов'язана з діяльністю кандидата і наскільки кандидат є кваліфікованим для його здійснення;
- Час реалізації проекту;
- Сума, необхідна для реалізації проекту.

Заявка повинна бути надіслана звичайною поштою в офіс Фонду або за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Заявки приймаються протягом всього року.

2. НАВЧАННЯ. ОБМІНИ. РЕЗИДЕНЦІЇ. ДЕБЮТИ» ВІД УКРАЇНСЬКОГО КУЛЬТУРНОГО ФОНДУ

Цілі програми «Навчання. Обміни. Резиденції. Дебюти»:
— підтримати створення освітніх програм для вдосконалення мистецької освіти в Україні (формальної і неформальної);
— підтримати створення в Україні арт-резиденцій для поширення новітніх мистецьких практик, інтернаціоналізації українських культурних проектів та залучення міжнародних менторів і митців до створення культурних продуктів в Україні;
— створити можливості для творення культурних продуктів молодими митцями та дебютантами;
— стимулювати мобільність представників культури та креативних індустрій для обміну професійним досвідом та новими знаннями.

Розмір гранту: до 1,5 млн грн.
Дедлайн: 14 Січня 2021

3. ГРАНТИ НА ІННОВАЦІЙНІ КУЛЬТУРНІ ПРОЕКТИ ВІД УКРАЇНСЬКОГО КУЛЬТУРНОГО ФОНДУ
Цілі програми «Інноваційний культурний продукт»:
— стимулювання розвитоку секторів культури і креативних індустрій через впровадження інновацій та інтеграції нового досвіду, зокрема, шляхом впровадження нових в Україні, але апробованих у світовій практиці підходів;
— збільшення кількості споживачів культурного продукту, залучення до споживання культурного продукту нових аудиторій;
популяризація українського культурного продукту як в Україні, так і поза її межами;
— стимулювання розвитку кроссекторальних партнерств та підтримка конкурентоспроможних проектів, потенційно привабливих для залучення недержавних інвестицій та здатних до сталого розвитку.
Розмір гранту: до 1,5 млн грн.
Дедлайн: 14 Січня 2021
Увага! Згідно наказу Ректора, нагадую, що до кінця 2020 року кожна кафедра зобов’язана подати не менше однієї заявки на отримання наукового гранту у конкурсах проектів або грантових програмах.

Щиро дякую за увагу!

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв

Ми в соцiальних мережах:

Адреса: вул. Лаврська, 9, корп. 15, м.Київ, 01015, Україна