Вчена рада НАКККіМ

IMG 8074-min

24 листопада в приміщенні актового залу Академії відбулося засідання вченої ради, яке пройшло з дотриманням всіх заходів епідеміологічної ситуації.
Перший проректор з науково-педагогічної роботи Іванов Сергій Віталійович ознайомив членів вченої ради з інформацією про кандидатів на посади науково-педагогічних працівників Академії.
Стаднік Оксана Феліксівна, професор Кафедри гуманітарних дисциплін, презентувала результати анонімного анкетування щодо адаптації здобувачів вищої освіти першого року навчання та відзначила основні проблеми, що виникають під час навчання та соціального життя студентської спільноти.
Ректор Чернець Василь Гнатович висловив глибоке занепокоєння соціалізацією студентів в Академії та звернув увагу на важливість ефективної роботи кураторів та атмосфери взаємоповаги серед студентської спільноти та з викладачами Академії.
Директор Інституту сучасного мистецтва Кулиняк Михайло Андрійович окреслив пріоритетні завдання з формування кадрового потенціалу кафедр інституту та відзначив роботу викладачів з удосконалення своїх професійних компетентностей та наукового потенціалу.
Проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Степаненко Людмила Михайлівна проінформувала про стан проведення профорієнтаційної робити кафедр та інститутів Академії в соціальних мережах та дотримання вимог Кодексу академічної доброчесності здобувачами вищої освіти та науково-педагогічними працівниками Академії.
Також було розглянуто ряд поточних питань серед яких внесення змін до Порядку визнання здобутих в іноземних закладах вищої освіти наукових ступенів та Положення про комісію Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв з визнання документів про здобуті в іноземних установах наукових ступенів, затвердження Плану підготовки навчально-методичних видань у 2020-2021 навчальному році та розглянуто особливості умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2021 році.

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв

Ми в соцiальних мережах:

Адреса: вул. Лаврська, 9, корп. 15, м.Київ, 01015, Україна