Про відзначення нагородами з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

1

Колектив Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв щиро вітає колег з високими державними нагородами!

Академія пишається вашими здобутками, адже ви — люди, які скромно роблять свою працю, збагачуючи українську культуру. Бажаємо вам ніколи не зупинятися на досягнутому. Людської вдячності та визнання, невичерпної енергії, здоров’я та наснаги!

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №491/2020

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

За значний особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, вагомі творчі здобутки та високу професійну майстерність постановляю:

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

КОПІЄВСЬКУ Ольгу Рафаілівну – завідувача кафедри Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, м.Київ

Присвоїти почесне звання: "ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"

ЖУКОВІНУ Олександру В’ячеславовичу – акторові, доценту кафедри Інституту сучасного мистецтва Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, м.Київ

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

9 листопада 2020 року

Відзнака Міжнародної Академії рейтингових технологій та соціології «Золота Фортуна»

За рішенням Генеральної Дирекції МАРТІС «Золота Фортуна» нагороджено медаллю «Трудова слава» II ступеня:

1. ЖВАНЕНКО Ярославу Анатоліївну, провідного бухгалтера планово-фінансового відділу Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.
  2. КРАТКО Юлію Володимирівну, старшого викладача кафедри режисури та акторської майстерності Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.
  3. ЛИСЕНКО-ТКАЧУК Ірину Василівну, доцента кафедри рисунку, живопису та скульптури Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, члена Національної спілки художників України, Заслуженого діяча мистецтв України.
  4. РЕВУ Тетяну Сергіївну, ученого секретаря Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.
  1. САВЧЕНКО Лілію Олександрівну, старшого викладача кафедри хореографії Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.
  2. СИВАШ Ілону Олегівну, завідувача аспірантури-докторантури Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.
  3. СТЕПЕНКО Ганну Трохимівну, начальника відділу кадрів та документозабезпечення Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв

Ми в соцiальних мережах:

Адреса: вул. Лаврська, 9, корп. 15, м.Київ, 01015, Україна