Всеукраїнський день працівника культури та майстрів народного мистецтва

Шановні працівники культури!

Щиросердечно вітаємо вас з професійним святом - Всеукраїнським днем працівника культури та майстрів народного мистецтва.

Це свято тих, хто за покликанням серця присвятив своє життя служінню мистецтву, тих, для кого творчість та національні традиції стали головним життєвим орієнтиром.

Висловлюємо велику вдячність та пошану кожному з вас: художнику і поету, письменнику і бібліотекарю, музиканту і співаку, режисеру і актору, усім тим, хто навчає мистецтву та робить неоціненний внесок в розвиток культури.

У нашій Академії працює ціла плеяда висококваліфікованих спеціалістів. Серед них доктори наук і професори, Народні артисти України і Заслужені діячі мистецтв України . Усім вам випала почесна і дуже важлива місія – формувати духовність, знайомити з дивовижним світом мистецтва, вчити розуміти прекрасне. Ваша майстерність та професіоналізм невпинно зберігають і постійно збагачують українську культуру.

Ви допомагаєте ще більше любити та поважати рідний край, слово, традиції, пісню і танець нашого народу, які сповнюють кожного з українців високими патріотичними почуттями.

Творчих вам здобутків, миру і злагоди, любові, яка надихатиме на нові звершення, втілення найяскравіших творчих ідей, процвітання у такій необхідній справі! Зичимо здоров’я та добробуту, невичерпної енергії та наснаги, людської вдячності та визнання!

З повагою і найкращими побажаннями

Ректор, професор
В.Г.Чернець

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв