Відбулось позачергове засідання Вченої ради Академії

1

13 жовтня під головуванням ректора, професора В.Г. Чернеця відбулось позачергове засідання Вченої ради НАКККіМ, де розглядалося питання щодо рекомендацій МОН закладам вищої освіти перейти на дистанційну форму навчання з 15 жовтня по 15 листопада 2020 року, внісши необхідні зміни до графіка освітнього процесу та розкладу занять.

Після оголошення тексту листа МОН, директорами інститутів та представниками Вченої ради було висловлено ряд пропозицій щодо продовження навчання в звичному режимі та посилення профілактики протидії поширенню пандемії COVID-19 в Академії.

Директор Інституту дизайну та реклами Б.П. Андресюк зауважив, що дистанційне навчання залишається викликом не лише для студентів, а й для їхніх викладачів. Саме тому, нині важливо організувати тренінги з навчання в дистанційному форматі й зосередити увагу на онлайн-платформах для організації навчального процесу та залучити відділ ІТ-технологій, щоб бути готовими до переходу, у разі потреби, на дистанційну форму навчання.

Перший проректор з науково-педагогічної роботи С.В. Іванов зазначив, що, в разі переходу на дистанційну форму навчання, усі заняття в Академії будуть відбуватися відповідно до розкладу і кожен викладач уже готує необхідні навчальні матеріали. А нині, на його думку, варто продовжити заняття у звичному режимі.

Також, під час засідання були порушені питання щодо проведення додаткової роз’яснювальної роботи про посилення карантинного режиму в Академії та гуртожитках.

Ознайомившись із рекомендаційним листом МОН щодо переходу на дистанційне навчання, Вчена рада вирішила наступне:

1. Виходячи з побажань студентів, батьків та враховуючи епідеміологічну ситуацію в Академії, продовжити навчання на всіх спеціальностях у звичайному режимі;
  2. Прийняти пропозицію членів Вченої ради, зокрема директора Центру неперервної культурно-мистецької освіти І.О. Шевченко та завідувача кафедри арт-менеджменту та івент-технологій О.Р. Копієвської про посилення карантинного режиму, проведення додаткової роз’яснювальної роботи серед здобувачів вищої освіти про необхідність суворого дотримання карантинних обмежень під час навчання;
  3. Проректору з науково-педагогічної та виховної роботи Л.М. Степаненко спільно з працівниками медичної частини провести необхідну роз’яснювальну роботу серед усіх учасників освітнього процесу;
  4. Прийняти пропозицію директора Центру неперервної культурно-мистецької освіти І.О. Шевченко про можливість проведення дистанційного навчання для окремих груп підвищення кваліфікації;
  5. У випадку погіршення епідеміологічної ситуації та з метою збереження здоров’я працівників й учасників освітнього процесу, Вченою радою негайно буде прийняте рішення про перехід на дистанційну форму навчання.

Наприкінці засідання Ректор В.Г. Чернець привітав усіх присутніх із Днем захисника України та великим християнським святом Покрови Пресвятої Богородиці та побажав відмінного здоров’я й міцної віри.

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв

Ми в соцiальних мережах:

Адреса: вул. Лаврська, 9, корп. 15, м.Київ, 01015, Україна