В Академії відбулася посвята першокурсників у студенти

1
2
3
4
5
6
7
8

15 вересня в НАКККіМ відбувся один із масштабних заходів, що символізує початок та відлік нового навчального року – Посвята першокурсників у студенти.

Традиційно подія проходила на академічній площі за участі першокурсників та їхніх батьків, представників керівництва вишу, викладачі та гостей Академії.

Із вітальним словом до студентів звернувся ректор, професор Василь Гнатович Чернець:

-         Дорога наша академічна родино! Сьогодні, справді, відповідальний день, адже, ми приймаємо до своїх лав понад 300 неофітів. І ми не випадково вийшли до вас усім ректоратом, тому що з цієї хвилини беремо відповідальність за те, щоб виховати вас прекрасними спеціалістами й хорошими людьми. А диплом і ті знання, які ви отримаєте в Академії, нехай допомагають вам впевнено будувати своє майбутнє й працювати на благо української культури.

Ректор зазначив, що в НАКККіМ працює прекрасний колектив, справжні професіонали своєї справи, котрі зроблять все для того, щоб студенти розвивали свої таланти й отримували нові знання.

Продовжив свято урочистим привітанням для першокурсників директор Інституту сучасного мистецтва М. А. Кулиняк, який побажав студентам натхнення та цікавого навчання, адже в майбутньому кожен із них може стати справжньою зіркою чи державним діячем у сфері культури та мистецтва.

Також з напутніми словами виступив директор Інституту дизайну та реклами Б.П. Андресюк:

-         Ви сьогодні прийняли, мабуть, одне з найважливіших рішень в своєму житті щодо вашої майбутньої професії. Переконаний, що навчання в Академії лише додасть вам нових сил, натхнення і впевненості в собі. Ми, викладачі, зробимо все для того, щоб навчання в НАКККіМ було незабутньою подією у вашому житті.

Долучився до привітань і директор Інституту практичної культурології та арт-менеджменту С.І. Дичковський, який побажав першокурсникам, незважаючи на всілякі труднощі, берегти один одного та впевнено йти до своєї мети.

Про те, як працюватиме академія і гуртожитки в умовах карантину, про рекомендації МОЗ та карантинні заходи в академії розповіла лікар І категорії академічного Центру охорони здоров’я Т.В. Очаговська. Першокурсники отримали «карантинні» рекомендації щодо дотримання санітарно-епідеміологічних норм під час навчання в Академії й, перебуваючи, за її межами.

Також, привітали першокурсників Перший проректор з науково-педагогічної роботи С.В. Іванов, проректор з наукової роботи та міжнародних зв'язків М.Г. Луцький, проректор з адміністративно-господарської діяльності Н.Є. Місюра, проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Л.М. Степаненко.

Далі для усіх гостей відбувся святковий концерт, в якому також взяли участь і першокурсники, ті, хто вперше прийшов на навчання в НАКККіМ і ким Академія уже може пишатися.

Із музичними номерами виступили Катерина Рязанцева із піснею «Listen», магістр Академії Владислав Ткаченко заспівав «Мова єднання», студентка другого курсу кафедри культурології та інформаційних комунікацій Карина Скоц виконала пісню «Брюнетки краще».

Водночас, яскраву сюїту з латиноамериканських танців продемонстрували Аліна Зуєва та Олег Гламозда. А ось лауреати міжнародних конкурсів Аксенія Пригеба та Ілля Чижма виконали чарівний вальс.

Усі номери були досить оригінальними і креативними. Цим студенти НАКККіМ лише підтвердили свої таланти й творчий запал.

Але, на цьому сюрпризи не закінчились - на усіх студентів та гостей чекав запальний виступ Народного артиста України, професора, завідувача кафедри академічного і естрадного вокалу та звукорежисури Іво Бобула. У творчому доробку співака сотні пісень - як власних, так і перлин світової класики. А такі пісні як «Душі криниця», «Місячне колесо», «Берег любові», «Якщо любиш, кохай», «На Україну повернусь», «Скрипалю» по праву вважаються народними хітами. І понині у репертуарі співака здебільшого пісні про кохання та пісні, в яких він створює свій образ України.

Святковий захід організований директором Інституту сучасного мистецтва М.А. Кулиняком та директором Центру виховної та культурно-дозвіллєвої роботи І.Л. Вежневець. Звукорежисер – В.О. Комар.

Бажаємо нашим першокурсникам успіхів у навчанні та світлого майбутнього. У добру путь за знаннями!

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв

Ми в соцiальних мережах:

Адреса: вул. Лаврська, 9, корп. 15, м.Київ, 01015, Україна