В Академії святково розпочали новий навчальний рік

01
02
03
04
05
06
07
08
09
10

«Щиро вітаємо вас із святом нових досягнень, цікавих зустрічей і знайомств, що пробуджують спрагу до навчання!» – пролунало з головної сцени на академічній площі. Ведучі святкової церемонії, усміхнені студенти, професорсько-викладацький склад та сонячна погода – що ще треба для традиційного Дня знань, коли молодь прийшла з жагою до нових відкриттів та звершень.

Завжди початок нового навчального року яскравий, насичений емоціями та хвилюючою атмосферою. Розпочались урочистості зі слів вітання й теплих поздоровлень.

В урочистій церемонії взяли участь: ректор, професор В. Г. Чернець; директор Інституту сучасного мистецтва М.А. Кулиняк, директор Інституту дизайну та реклами Б.П. Андресюк, директор Інституту практичної культурології та арт-менеджменту С.І. Дичковський, проректори С.В. Іванов, Н.Є. Місюра, М.Г. Луцький, Л.М. Степаненко, працівники та студенти Академії.

Привітав присутніх Перший заступник міністра культури та інформаційної політики, голова Асоціації випускників НАКККіМ Ростислав Карандєєв:

-         Дорогі друзі, моя рідна студентська громадо, професори, викладачі – усі ті, хто в цей святковий День знань разом із нами! А це - величезна плеяда випускників за багаторічну історію нашої Академії, яка цьогоріч святкує своє 50-ти річчя. Хочу побажати кожному з нас міцного здоров’я, небайдужості до самих себе, до визначення власного життєвого шляху, а також наполегливості та поваги до людей. Знаю, що мою альма-матер також чекає рух лише вперед і нові здобутки у напрямку розвитку мистецької освіти й підготовки професійних кадрів в сфері культури й мистецтв. Зі святом!

До великої академічної родини звернувся ректор, професор Василь Гнатович Чернець. Він наголосив, що керівний склад НАКККіМ довго вирішував, як саме розпочати навчальний рік, адже карантин в Україні вніс значні корективи в освітній процес:

-         Ми є мистецьким закладом і специфіка навчання полягає в тому, щоб студенти могли отримувати всі необхідні знання саме на практиці. Цьогоріч у нас набір студентів вищий, ніж торік. Це є підтвердженням того, що культура й мистецтво цікавить нашу молодь і вони готові розкривати свої таланти. Однак, цьогоріч, через пандемію, ми зіштовхнулися з новими викликами й змушені працювати згідно спеціальних рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України й дотримуватися всіх карантинних заходів.

Ректор висловив сподівання, що новий навчальний рік буде цікавим і пізнавальним, успішним і плідним.

Про те, як працюватиме академія і гуртожитки в умовах карантину, про рекомендації МОЗ та карантинні заходи в академії розповіла лікар І категорії академічного Центру охорони здоров’я Т.В. Очаговська.

Продовженням свята став концерт, що розпочався із віршованого виступу Народної артистки України, завідувачки кафедри режисури та акторської майстерності Лариси Іванівни Хоролець.

Із яскравою композицією «Я вільна» виступила лауреатка міжнародних конкурсів Катерина Груздєва. Зі сцени лунали музичні шедеври Джузеппе Верді, пісенька герцога з опери «Ріголетто» у виконанні лауреата Всеукраїнських конкурсів Богдана Дишлюка (клас викладача Народного артиста України, професора Фемія Мустафаєва), а також композиція «Адажіо» у виконанні студенток 3 курсу Анастасії Тьокіної і Катерини Гідзіль (клас викладача Набухіро Терадда).

Також для гостей співали лауреат міжнародних конкурсів 3 курсу Ілля Тимощук, лауреатка міжнародних конкурсів Августина Федорова (клас Заслуженого діяча мистецтв України, доцента Наталії Овсяннікової), Заслужена артистка України, аспірантка Хрестина Охтіва, Народний артист України, професор кафедри академічного і естрадного вокалу та звукорежисури Фемій Мустафаєв .

З чудовими гуморесками від класика українського гумору Павла Глазового виступив студент 4 курсу Євген Сніжко.

У святковій урочистій атмосфері, яка панувала навколо, студенти НАКККіМ виконали традиційний гімн «Гаудеамус».

Варто зазначити, що в підготовці святкового концерту брали участь – звукорежисер Володимир Комар, директор Центру виховної та культурно-дозвіллєвої роботи Ірина Вежневець. Свято вели студенти Христина Шелудько і Єгор Водяхін. Режисер концерту – директор Інституту сучасного мистецтва Михайло Кулиняк.

Навчальний рік розпочато! Бажаємо наснаги й жаги до нових знань!

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв

Ми в соцiальних мережах:

Адреса: вул. Лаврська, 9, корп. 15, м.Київ, 01015, Україна