В Академії відбулося розширене засідання Вченої ради

001

27 серпня в актовій залі відбулося розширене засідання Вченої ради академії, присвячене початку 2020-2021 навчального року.

Ректор, професор В.Г. Чернець привітав колектив з початком нового навчального року та з проведенням успішної вступної кампанії в Академії й висловив сподівання, що, незважаючи на затяжний карантин, навчальний процес не зазнає значних змін й студенти отримають всі необхідні знання та вміння для опанування майбутньої професії.

Ректор детально розказав про обсяги державного замовлення й критерії, які впливають на їх формування та зробив порівняльний аналіз із минулим роком.

Лікар І категорії Центру охорони здоров’я Т.В. Очаговська проінформувала колектив щодо вимог та обмежень, пов’язаних з пандемією, встановлених постановою Кабінетів Міністрів України від 22 липня 2020 року №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідеміологічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV2».

Із доповідями про готовність до нового навчального року та звітами щодо вступної кампанії виступили директори інститутів –директор Інституту дизайну та реклами Б.П. Андресюк, директор Інституту сучасного мистецтва М.А. Кулиняк, директор Інституту практичної культурології та арт-менеджменту С.І. Дичковський.

Приємною складовою засідання стала інформація щодо відкриття в Академії арт-галереї, ініціатором створення якої виступив директор Інститут дизайну та реклами Борис Павлович Андерсюк. На сьогодні вона вже занесена в перелік об’єктів для туристичного відвідування в Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику.

Про основні напрямки в роботі Академії в новому навчальному році та організацію підготовки аспірантів та докторантів розповів Перший проректор з науково-педагогічної роботи С.В. Іванов.

Проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Л.М. Степаненко проінформувала, що 01 та 15 вересня 2020 року відбудуться урочисті церемонії, присвячені Дню знань в НАКККіМ на академічній площі.

Закриваючи засідання, ректор ще раз привітав присутніх із початком нового навчального року, побажав здоров’я, наснаги та успіхів і висловив впевненість, що, попри всі складнощі, викликані внаслідок пандемії, Академія все ж таки святково відзначить своє 50-ти річчя до кінця цього року.

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв

Ми в соцiальних мережах:

Адреса: вул. Лаврська, 9, корп. 15, м.Київ, 01015, Україна