УВАГА! ЕКЗАМЕНИ БУДУТЬ ПРОХОДИТИ ДИСТАНЦІЙНО, ЗА ДОПОМОГОЮ ПРОГРАМИ GOOGLE MEET (ІНСТРУКЦІЮ ДИВ. У «НОВИНАХ» ЗА 22 ТРАВНЯ)

НАКККІМ приєднався до всеукраїнської мережі з визнання іноземних освітніх кваліфікацій UaReNet.

1
2
3

У Києві відбулася установча конференція, присвячена заснуванню Міністерством освіти і науки України та Національним інформаційним центром академічної мобільності ENIC Ukraine (ДП «Інформаційно-іміджевий центр») всеукраїнської мережі з визнання іноземних освітніх кваліфікацій UaReNet.

У роботі конференції взяли участь представники керівного складу МОН України та ENIC Ukraine, Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, Спілки ректорів вищих навчальних закладів України, Національного Еразмус+ офісу в Україні, почесні іноземні гості і представники 85 закладів вищої освіти України, які першими прийняли рішення про приєднання до мережі, серед яких і Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв.

Відкрив конференцію привітальною промовою заступник Міністра освіти і науки України Єгор Стадний. Також прозвучали виступи почесних іноземних гостей: віце-президента Комітету Лісабонської конвенції Аллана Брууна Педерсена, директора Європейського реєстру забезпечення якості освіти (EQAR), члена керівної групи авторів Стандартів та рекомендацій щодо забезпечення якості освіти у ЄПВО (ESG) Коліна Тука, віце-президента Бюро ENIC Єннеке Локхофф та ін.

Всеукраїнська мережа з визнання іноземних освітніх кваліфікацій UaReNet була заснована шляхом підписання Меморандуму про її створення та розвиток між Міністерством освіти і науки України та ENIC Ukraine 18 лютого 2020 року. Координатором мережі UaReNet є ENICUkraine.

Діяльність мережі UaReNet буде спрямована на вдосконалення та розвиток процедури визнання іноземних освітніх кваліфікацій в Україні.

Основними завданнями мережі є:
- формування та поширення культури прозорого та доброчесного визнання в Україні;
- зміцнення співпраці компетентних органів з визнання в Україні;
- налагодження обміну інформацією та досвідом, популяризація взірцевих практик визнання іноземних кваліфікацій;
- дослідження та розв’язання проблемних питань у сфері визнання.

Бричка Анна - в.о. начальника Центру міжнародної академічної мобільності та інтеграційних проектів представила Академію на установчій конференції. Після завершення події було підписано протокол про приєднання до Меморандуму, що надає право НАКККІМ бути повноправним учасником мережі UaReNet. Учасники мережі отримали сертифікат та можуть використовувати символіку мережі в інформаційних цілях та поточній діяльності.

На фото:Вікторія Сергієнко - директор Національного інформаційного центру академічної мобільності (ENIC-Ukraine) та Анна Бричка - в.о. начальника Центру міжнародної академічної мобільності та інтеграційних проектів НАКККІМ

(044) 288-80-81  та  (068) 784-49-27

Відділ кадрів та документозабезпечення:

Ми в соцiальних мережах: