В Академії відбувся святковий концерт до 8 березня

IMG-2027
IMG-2048
IMG-2053

5 березня в актовій залі Академії відбувся святковий концерт до Міжнародного жіночого дня та Свята весни, який організували креативні представники Інституту сучасного мистецтва під керівництвом директора інституту М.А. Кулиняка.

Ректор Академії, професор Василь Гнатович Чернець, від імені усіх чоловіків, привітав зі святом весни та з побажаннями любові у серці, добробуту в кожному домі, миру та злагоди. Також Ректор вручив грамоти й подяки за працю на благо Академії та з нагоди Міжнародного жіночого дня.

- Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового весняного свята - 8 Березня!

Все найсвітліше, що є у нашому житті – весна, радість, щастя, кохання, пов’язане з Жінкою – Берегинею роду. Від імені всього чоловічого складу Академії та від себе особисто бажаю вам міцного здоров'я, щастя, добра, і, звичайно ж, великого кохання.

Своїми чудовими виступами та емоційністю виконання гостей вражали Народний артист України, професор, відомий баритон Фемій Мустафаєв та Народний артист України, завідувач кафедри академічного та естрадного вокалу і звукорежисури Іво Бобул. З циганським музичним колоритом усіх жінок привітав Народний артист України Михайло Тищенко.

Однак, найбільшою несподіванкою святкового заходу став виступ дуету двох директорів НАКККіМ – директора Інституту сучасного мистецтва М.А. Кулиняка та директора Інституту дизайну та реклами Б.П. Андресюка, які оригінально підійшли до концерту й виконали українською мовою відому пісню групи BandOdessa «Плаття твоє із ситцю». Новий дует настільки сподобався глядачам, що на сцену вийшли всі представники чоловічого складу Ректорату НАКККіМ. Цього разу імпровізували з українською народною піснею «Ой служив я в пана». Керівництву академії вдалося зачарувати всіх і слухачі насолоджувалися яскравими виступами й дарували свої гучні оплески.

Із гарним настроєм та квітами жінки залишали актову залу, дякуючи артистам та організаторам святкового концерту.

(044) 288-80-81  та  (068) 784-49-27

Відділ кадрів та документозабезпечення:

Ми в соцiальних мережах: