В Академії відбулися Загальні збори колективу

IMG-1500

17 лютого в актовій залі Академії відбулися Загальні збори колективу, на яких заслухали звіти про підсумки роботи НАКККіМ у I семестрі 2019-2020 н.р., завдання на II семестр та перспективи на цьогорічний навчальний процес.

Збори відкрив Ректор, професор Василь Гнатович Чернець, який коротко ознайомив працівників із структурними та кадровими змінами, що сталися в Академії за останні два місяці.

«Сьогодні ми повинні докласти неабияких зусиль для досягнення хороших результатів. Адже, ринок освітніх послуг дуже динамічно змінюється і вимагає й від нас відповідних активних дій», - зазначив Ректор.

У своєму звіті директор Центру неперервної культурно-мистецької освіти Ірина Олександрівна Шевченко привітала всіх із початком нового навчального року й зазначила, що впродовж січня-лютого Центр успішно працював над виконанням нового календарного плану.

- У ювілейному році нас очікує багато цікавих заходів та зустрічей, які ми закріпимо напрацьованими іміджевими проєктами, - наголосила Шевченко.

Наступним перед колегами виступив Директор Інституту практичної культурології та арт-менеджменту Степан Іванович Дичковський. Спікер коротко прозвітував про готовність інституту до II семестру навчального року.

- Насамперед, уже розподілене навантаження між викладачами та погоджений розклад усіх дисциплін. Розпочинається захист магістерських робіт і підготовлено всю документацію.

У своєму звіті директор Інституту дизайну та реклами Борис Павлович Андресюк зазначив, що розпочалася робота з облаштування в Академії арт-галереї НАКККіМ, що стане потужним заходом для презентації творчості студентів.

Про готовність до навчального процесу Інституту сучасного мистецтва доповіли народний артист України, завідувач кафедри академічного і естрадного вокалу та звукорежисури Іван Васильович Бобул та народна артистка України, завідувачка кафедри режисури та акторської майстерності Лариса Іванівна Хоролець.

Перший проректор з науково-педагогічної роботи Сергій Віталійович Іванов наголосив на необхідності підвищення якості організації освітнього процесу та представив конкретні завдання перед структурними підрозділами академії.

Перед присутніми виступила в.о. начальника Центру міжнародної академічної мобільності та інтеграційних проектів Анна Бричка. Вона повідомила, що готуються необхідні документи для підписання Меморандуму та вступу НАКККіМ до Інформаційної мережі ENIC.

Керівниця відділу забезпечення інформаційної діяльності (Мас-медіа центру) Оксана Гайдук проінформувала про інтерв’ю в рамках святкування 50-ти річчя Академії, зокрема в урядовому виданні «Голос України» та на радіо UA: Суспільне.

- Запрошуємо долучати активних студентів, викладачів для презентації їхніх наукових і творчих здобутків до теле- та радіоефірів, - зазначила Оксана Гайдук.

Закриваючи роботу зборів, ректор Василь Гнатович Чернець побажав в ювілейний рік Академії успіхів і висловив упевненість, що згуртований колектив й надалі плідно працюватиме над підвищенням конкурентоспроможності НАКККіМ.

(044) 288-80-81  та  (068) 784-49-27

Відділ кадрів та документозабезпечення:

Ми в соцiальних мережах: