До уваги студентів Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв!

Scholarship

Креативних і винахідливих запрошуємо взяти участь у соціальній програмі Scholarship, де можна виграти грант на оплату навчання у НАКККіМ.

Наразі, у рамках соціальної програми Scholarship відкрито 4 номінації:

1) Отримай грант на навчання – оплату контракту, – за цікаву та корисну інформацію! Розмір грантової підтримки – 30 000 грн. Учасникам необхідно написати цікаву статтю або відзняти відеоролик на тему «Порівняльний аналіз стану фізичного виховання у вітчизняних ВНЗ та інших країнах світу», проаналізував стан фізичної культури та спорту українських вищих навчальних закладів у порівнянні із закордонними.

Основні напрямки дослідження – матеріально-технічне забезпечення, нормативно-правове регулювання, участь держави у розвитку спорту та фізичної культури у вищому навчальному закладі, участь громадських організацій у розвитку спорту та фізичної культури у ВНЗ тощо. Можна надати рекомендації, щодо вдосконалення та розвитку фізичної культури та спорту у НАКККіМ. Роботи приймаються до 15 травня 2020 року. Оголошення результатів відбудеться 30 травня 2020 року. Детальніше – на сайті: https://gym-training.com/ru/scholarship-ua (запитання та роботи надсилати на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

2) Сервісний центр з ремонту побутової техніки «Київ Ремонт» оголошує про початок проведення конкурсу з розіграшу гранту в розмірі 17 000 грн. в рамках програми Scholarship. Завдання студента полягає у створенні унікальної та цікавої статті, есе, дослідження або доповіді на тему просування сервісу з ремонту побутової техніки. Необхідно відобразити різноманітні та обрати найкращі варіанти для розвитку компанії з урахуванням її інтересів і поставлених завдань. Можна брати базову інформацію з сервісу «Київ Ремонт» як основу для складання плану дій і написання роботи. Роботи приймаються до 1 червня 2020 року. Оголошення результатів відбудеться 10 липня 2020 року. Сайт конкурсу: https://kyiv.repair/soczialnaya-programma-scolarship-ot-scz-kiev-remont.html (запитання та роботи надсилати на пошту scholarship: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

3) Грант 21 500 грн. у програмі Scholarship від компанії «Ремонт на дому»! Програма відкрита для участі студентів будь-якого вищого навчального закладу, які навчаються на платній основі. Також не має значення факультет і спеціальність – вони можуть не відповідати напряму і темі, яку учасник вибрав для створення конкурсного матеріалу. Необхідно підготувати унікальний матеріал з обраної теми (наприклад, «Топ-9 поломок пральної машини», «Пральна машина на кухні: вчимося використовувати вільну площу раціонально» тощо). Супровід тексту ілюстраціями та фото вітається. Деталі – на сайті: https://nadomu.kiev.ua/start-programmyi-scholarship-ot-kompanii-remont-na-domu.html (запитання та роботи надсилати на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

4) Компанія NewDesign оголошує про старт конкурсу на грант у розмірі 10000 грн! Щоб отримати грант, потрібно стати переможцем у конкурсі. Умовою участі є створення унікального і цікавого есе, дослідження або доповіді на тему дизайну інтер’єрів в квартирах, приватних будинках і офісах. Ви маєте охопити будь-яку сферу в рамках тематики, описати загальні деталі або зробити поглиблене дослідження в одному напрямку. Надсилати проєкти можна до 1 липня 2020 р. Оголошення результатів – 10 липня 2020 р. будуть оголошені результати. Сайт конкурсу: http://nsdgroup.com.ua/socialnaja-programma-scolarship-ot-kompanii-nsdgroup-na-grant-dlja-oplaty-obuchenija/ (запитання та роботи надсилати на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

(044) 288-80-81  та  (068) 784-49-27

Відділ кадрів та документозабезпечення:

Ми в соцiальних мережах: