Молоді науковці-культурологи НАКККіМ на всеукраїнському проекті «Малі міста – великі враження»

1
2
3
4
5

12 грудня 2019 року аспіранти-культурологи спільно із доктором культурології Овчарук Ольгою Володимирівною провели незрівнянний день в компанії учасників грантового проекту «Малі міста – великі враження». Проект підтримує невеличкі населені пункти нашої держави із населенням до 50 тисяч осіб, а саме органи місцевого самоврядування, творчих спілок, фізичних та юридичних осіб-підприємців, які оберігають й розвивають місцеву культуру для її виходу на рівень всеукраїнського масштабу, розвитку внутрішнього й зовнішнього туристичних ринків, а головне – відродження малих міст на теренах України.

Захід, організований Українським центром культурних досліджень та підтримки Міністерства культури України, проходив за основними п’ятьма блоками:

-          Панельна дискусія «Розвиток малих територій та культурна політика: точки дотику»;

-          Звіт про результати реалізації проекту у 2019 році;

-          Презентація проектів – учасників конкурсу «Малі міста – великі враження»;

-          Панельна дискусія «Розвиток культурної сфери в умовах децентралізації - основні зміни»;

-          Потенціал культурної спадщини та креативних кластерів у розбудові туристичної привабливості малих територій»;

Також відбулося урочисте вручення дипломів переможникам проекту.

Серед учасників заходу були присутні В. Бородянський – міністр культури, молоді та спорту України; С. Фоменко та А. Максимчук – перші заступники Міністра культури; В. Шумілін, І. Подоляк, О. Сівірін – заступники Міністра культури; І. Френкель – директор Україснького центру культурних досліджень; О. Слобожан – виконавчий директор Асоціації міст України; голови міст й представники громад та багато інших високоповажних персон.

Аспіранти отримали неабиякий досвід в організації і проведення культурно-мистецьких проектів на всеукраїнському рівні, створення й підтримки міських проектів з метою поширення місцевої культури тощо. А також дізнались про маловідомі куточки України та їх соціокультурну специфіку, наприклад, від таких проектів як: «Біловодськ – столиця кінних заводів України» (Луганщина), «Сюрреалізм у просторі пост-модернізму Славутича (Київщина), «Дністровські гостини» (Одещина), «Бандерштат» (Волинь), «Інкубатор ремесел» (Житомирщина) та ін.

Кожен з аспірантів-культурологів знайшов для себе цінну і корисну інформацію як для дослідження, так і для подальшої участі в дотичних проектах. Молоді науковці мали змогу особисто поспілкуватись зі всіма поважними гостями: від Міністра культури України до голів місцевих рад. Найбільшої активності аспіранти проявили в особистому знайомстві і спілкуванні з міським головою міста Славутич – Фомічевим Юрієм Кириловичем.

Дякуємо Українському центру культурних досліджень за запрошення на масштабний захід. Сподіваємось, що наші аспіранти-культурологи Національної академія керівних кадрів культури і мистецтв в найближчому майбутньому також стануть не лише учасниками проекту, а й його переможцями!

(044) 288-80-81  та  (068) 784-49-27

Відділ кадрів та документозабезпечення:

Ми в соцiальних мережах: