ФЕЄРІЯ СПІВУ! КОНЦЕРТНІ НОМЕРИ ВІД КАФЕДРИ АКАДЕМІЧНОГО І ЕСТРАДНОГО ВОКАЛУ ТА ЗВУКОРЕЖИСУРИ В РАМКАХ VII ЗВІТНОГО КОНЦЕРТУ НАКККіМ

1

09 грудня відбувся VII звітний концерт Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв на сцені Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка. В рамках концерту, музичну атмосферу створювали феєричні вокальні номери студентів, випускників та викладачів кафедри академічного і естрадного вокалу та звукорежисури. Підготовка до концерту потребувала не абияких зусиль, професійного та індивідуального підходу до студентів, креативних рішень зі сторони викладачів, для успішної реалізації кожного концертного номеру! Студенти та випускники проявили усю вокальну майстерність, яка формувалась в них завдяки плідній праці висококваліфікованих викладачів, доцентів та професорів кафедри, які також брали участь у концерті і подарували бурхливі емоції глядачам.

З вокальними концертними номерами виступили:

Александрова Тетяна, Єлизавета Гай, Данило Коток, Владислав Шкарупіло, Денис Мельник та Артем Ліска (студенти класу Народного артиста України проф., Мустафаєва Ф. М.); Владислава Чайка та Дарина Лукава (аспірантки НАКККіМ), Іво Бобул (Народний артист України, проф., кандидат мистецтвознавства), Олена Лукашова (Заслужена артистка України, доцент кафедри), Наталія Овсяннікова (Заслужений діяч мистецтв України, доцент кафедри); випускниця НАКККіМ Кароліна Егону та студентка НАКККіМ Анастасія Осьмак (клас Заслуженого діяча мистецтв України доцента кафедри Овсяннікової Н. Ю.); Петрийчук Катерина та СидоренкоОксана (студентки НАКККіМ клас доцента кандидата мистецтвознавства Левко В. І.), Тищенко Михайло (Народний артист України, проф., кафедри), Грицутенко Вікторія таТетяна Слуцька (студентки НАКККіМ клас Народного артиста України проф., Іво Бобула).

Особливу увагу глядачів зосередили кілька ексклюзивних концертних номерів, які доцільно детально розглянути:

-         Номер «LOVE RETURNED» відзначився креативною ідеєю, артистизмом, розкриттям художнього образу і красивим виконанням солістів тріо (студентів класу професора Народного артиста України Мустафаєва Ф. М.): Данило Коток, Владислав Шкарупіло, Денис Мельник під акомпанемент американського композитора Келвіна Джонса. Неперевершений спів чоловічого тріо у поєднанні з використанням сучасних аудіо-візуальних сценічних технологій (керівник 3D студії НАКККіМ Сергій Круценко), а саме: на великому екрані йшов синхронний відеоряд з ефектом віддаленої присутності американської співачки Shauna Chanda яка співала разом з нашим тріо і все це під акомпанемент видатного зарубіжного композитораКелвіна Джонса. Цей номер подарував яскраві емоції та незабутні враження усім присутнім в залі.

-         Номер «БУРЛЕСК» - сольна естрадна пісня у виконанні студентки 3-го курсу Анастасії Осьмак (клас доцента Заслуженого діяча мистецтв України Овсяннікової Н. Ю.) у поєднанні з тематичною хореографічною постановкою балету НАКККіМ «Експресія». Цей номер увібрав у себе чудовий і майстерний джазовий вокал та бездоганну хореографію. Характер композиції був стилістично витриманий і повністю переданий у глядацьку залу, а це - граціозність, вишуканість та експресія джазу.

У фінальній частині концерту - чудові, мелодійні пісні та гарний настрій глядачам подарував неймовірний співак, Народний артист України, завідувач кафедри академічного і естрадного вокалу та звукорежисури – Іво Бобул.

В ході концерту кожен присутній мав змогу насолодитися виступами талановитих та креативних співаків. За відгуками глядачів та творчої еліти, музична складова концерту відображала високий рівень виконавської вокальної майстерності!

(044) 288-80-81  та  (068) 784-49-27

Відділ кадрів та документозабезпечення:

Ми в соцiальних мережах: