Відбулося засідання Вченої Ради

IMG 9680

26 листопада під головуванням Ректора, професора Василя Гнатовича Чернеця відбулося чергове засідання Вченої ради Академії.

Про стратегію профорієнтаційної діяльності на 2019-2022 роки та про дотримання вимог Кодексу академічної доброчесності викладачами та здобувачами вищої освіти Академії доповіла проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Л.М. Степаненко.

Академія формує пріоритетні напрямки розвитку профорієнтаційної діяльності відповідно до сучасних тенденцій, а саме:

• створення єдиного якісного інформаційного середовища Академії, з метою надання якісної інформації абітурієнтам;
  • створення системи академічної мобільності для навчання студентів Академії в європейських університетах;
  • реалізація проєктів співробітництва з університетами провідних країн світу;
  • приєднання Академії до Європейської асоціації університетів та Великої хартії університетів, що сприятиме зростанню рейтингу Академії та багато інших.

Директор Інституту дизайну та реклами Б.П. Андресюк та завідувач кафедри гуманітарних дисциплін С.Х. Литвин доповіли про стан розвитку наукових досліджень на кафедрі гуманітарних дисциплін. Йшлося також про проведення у квітні 2020 року методичного семінару з іноземної мови «Впровадження досвіду міжнародних іспитів, готуємось до TOEFL та IELTS», що сприятиме інноваційно-творчій роботі викладачів та студентів. У березні 2020 року заплановано провести тренінг «Інноваційні ІТ-методики комунікативно-орієнтованого викладання» з науково-педагогічним складом кафедри з подальшою їх популяризацією в масштабі Академії. Вчена рада рекомендувала до друку матеріали Всеукраїнської дистанційної науково-практичної конференції «Сучасний культурний простір у мистецтвознавчому ракурсі».

Начальник відділу забезпечення інформаційної діяльності мас-медіа центру Академії О.М. Гайдук презентувала оновлену базу контактів випускників НАКККіМ та результати опитування щодо працевлаштування випускників.

Нині випускники Академії роблять вагомий внесок у розвиток української культури, очолюють та працюють в установах та організаціях, що належать до сфери управління Міністерства культури, молоді та спорту України: театрах, музеях та концертних залах та інших культурних інституціях.

На засіданні Вченої ради Академії було розглянута низка кадрових та поточних питань.

Відділ кадрів та документозабезпечення: