Студенти НАКККіМ активно долучилися до III Міжнародного форуму «Креативна Україна»

Третій щорічний міжнародний форум «Креативна Україна» є платформою для політико-експертного обговорення з метою формування державної політики у сфері креативних індустрій.

Креативні підприємці, міжнародні експерти у сфері культури й економіки, представники органів державної влади та громадянського суспільства були залучені до розробки оптимальних шляхів формування креативної економіки та культури в Україні, що заснована на інноваціях, таланті, творчості.

У роботі Форуму взяли участь студенти кафедри арт-менеджменту та івент-технологій, котрі змогли вдосконалити свої знання й навики на такому потужному міжнародному заході та застосувати на практиці володіння іноземними мовами.

Фокус цьогорічного форуму - інтеграція інновацій у розвиток креативних індустрій.

- Дякую всім за це професійне випробування! Ви супер молодці. Пройде час і ви станете достойними спікерами, - звернулася до студентів завідувачка кафедри арт-менеджменту та івент-технологій, професорка Ольга Копієвська.

Третій міжнародний форум “Креативна Україна” натхненною промовою відкрив Володимир Бородянський - Міністр культури, молоді та спорту України. Він зазначив, що “ми в змозі вирішувати виклики в культурі, освіті, мистецтві, інфраструктурі креативно, а значить творчо та ініціативно в короткий час”.

Володимир Бородянський наголосив, що виклики, які ставить перед нами розвиток штучного інтелекту, можна подолати саме за допомогою творчості. Тож “через творчу енергію ми вирішимо і свої виклики, і виклики, з якими стикається людство”.

У другий день форуму виступив автор концепту “креативні індустрії” Джон Хокінз, котрий поділився своїми думками щодо креативної праці та штучного інтелекту. Фахівець з креативної економіки анонсував, що працює над новою книжкою “Невидима робота”, в якій досліджує ключові аспекти креативної праці та когнітивні моделі, за якими працює штучний інтелект.

Джон Хокінз розповів, що “ідеї ніколи не закінчуються” через те, що процес креативності глибоко особистий, суб'єктивний. За його словами, креативні люди постійно вчаться, бо коли людина “припиняє вчитися, вона закриває двері змін”. Стрімко розвивається й штучний інтелект. Сьогодні вже існують агресивні машини, які можуть діяти інтуїтивно. Але ці процеси людство поки що не може пояснити, тому воно повертається до старого, добре знайомого. Тож Джон закликає нас почати цікавитися цими питаннями, почати нарешті розбиратися, що ж відбувається довкола.

Платформа Форуму для політико-експертного формування державної політики у сфері креативних індустрій розростається. Цього року зареєструвалося понад 1000 людей, до роботи залучено 60 волонтерів.

Відділ кадрів та документозабезпечення: