Національна академія
керівних кадрів культури
і мистецтв
До уваги вступників 2020! Відповіді на актуальні питання щодо вступної кампанії можна отримати за телефонами: (044) 288 80 81, (068) 784 49 27, (095) 672 71 64

Академія яскраво відзначила День працівників культури та майстрів народного мистецтва

1
2
3
4
5
6
7
8
9

13 листопада Національна академія керівних кадрів культури та мистецтв урочисто привітала усіх, хто творить українську культуру з Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва.

У рамках 50-ти річчя від дня заснування академії та з нагоди свята, у Великому залі імені Героя України Василя Сліпака Національної музичної академії імені П.І. Чайковського відбувся грандіозний концерт. Художній керівник: директор Інституту сучасного мистецтва НАКККіМ,кандидат мистецтвознавства Михайло Кулиняк. Режисер-постановник: доцент кафедри режисури та акторської майстерності НАКККіМ, кандидат мистецтвознавства Олександр Жуковін.

Із вітальним словом до гостей вечора звернувся Ректор академії, професор Василь Гнатович Чернець:

- 50 років НАКККіМ і такий перший визначний ювілей запам’ятаються нам завдяки багатьом гарним справам, що були зроблені в царині культури та мистецтва. Кожен наступний крок був здійснений задля розвитку культурно-мистецької освіти! Переконаний, що попереду ще багато досягнень та звершень. Тому, прийміть найщиріші вітання та побажання усім, хто бере участь в розвитку української культури. Бажаю нашим трудовим колективам натхнення, нових звершень та творчих успіхів. Зі святом!

У свою чергу, від імені колективу Національної музичної академії імені П.І. Чайковського виступив Ректор, професор Максим Олегович Тимошенко:

-Вітаємо наших друзів - Національну академію керівних кадрів культури і мистецтв з п’ятдесятою річницею з дня заснування! Із цим визначним днем хочу привітати ректора НАКККіМ, професора Чернеця Василя Гнатовича, котрий є моїм вчителем, наставником та другом.

Я пишаюсь тим, що свого часу навчався в Академії та є її випускником, пройшов шлях від студента до проректора з міжнародних зв‘язків. Сердечно дякую за безцінний досвід, який я здобув під час навчання, за життєву мудрість та моральні цінності. Висловлюю найщиріші вітання студентам, викладачам та трудовому колективу Академії. Національна музична академія України ім. П. І. Чайковського безмежно цінує своїх друзів!

Ректори привітали своїх працівників, оголосили Подяки академій й вручили Почесні грамоти та Почесні відзнаки Міністерства культури, молоді та спорту України та Національної музичної академії імені П.І. Чайковського.

Святкова церемонія нагородження продовжилася творчим концертом. На сцені виступив Оркестр Головного Управління Національної Поліції у м. Києві під керівництвом випускника НАКККіМ – Вадима Вострікова, диригент - Руслан Топорівський.

Прозвучало неймовірне виконання вірша «Любіть Україну» від Народної артистки України, професора, завідувача кафедри режисури та акторської майстерності академії Лариси Хоролець.

Продовжив святкову програму виступ Максима Козлова та арія «Ліпорелло», клас – Народної артистки України, професора Людмили Ларікової. Концертмейстер – Ірина Лозова.

Студентка Анна Якушко виступила з піснею «Ой я знаю, що гріх маю», клас Заслуженої артистки України, доцента Світлани Кислої. Концертмейстер – Марія Куліш.

Михайло Тищенко, Народний артист України, професор кафедри академічного, естрадного вокалу та звукорежисури виконав українську народну пісню «Діброва зелена». Концертмейстер – Катерина Іщенко.

Піснею «Цвіте терен» усіх привітала аспірантка НАКККіМ – Дарина Лукава. Відома композиція «Ой, верше, мій верше» пролунала у виконанні Анастасії Луговської, клас вокалу Заслуженої Артистки України, доцента Олени Лукашової. Випускниця академії Маріанна Гавриш виконала композицію «А я Хрещатиком пройдусь».

Ну і як без танців. На сцені дивував колектив бального танцю «Грація», керівник – Володимир Драч. Також студенти кафедри хореографії представили «Сучасний корейський танець», постановкою якого займалася Катерина Джус.

До привітань з Днем працівників культури приєдналася і студентка 3-го курсу НАКККіМ – Груздєва Катерина з всесвітнім хітом «Adagio». Клас вокалу Заслуженого діяча мистецтв України, доцента Наталі Овсяннікової.

І, звичайно, як без яскравого завідувача кафедри академічного, естрадного вокалу та звукорежисури,Народного артиста України, професора Іво Бобула з українським хітом «Крістіна».

Справді, талановитих студентів, викладачів, котрі взяли участь у концерті й подарували всім велике свято цього вечора на сцені було дуже багато. Академія радіє успіхам кожного, адже ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі та своєю творчістю звеличуєте рідну Україну!

Наприкінці заходу, учасники та гості концерту поділилися власними емоціями та враженнями.

Ольга Копієвська, завідувач кафедри арт-менеджменту та івент-технологій, доктор культурології, професор:

Неочікувано і приємно. Ціную нашу дружбу. Дякую!

Світлана Садовенко, кандидат мистецтвознавства,

Творча дружба двох мистецьких Академій! Концерт-вітання до Дня працівників культури. Це було прекрасно!

Приємна мить - стояти на високій сцені Національної музичної академії імені П.І. Чайковського між двома красивими, чудовими ректорами і отримувати Почесну грамоту від ректора НАКККіМ Василя Гнатовича Чернеця! Вітання, обійми і квіти також були. Дякую щиро. Особлива вдячність рідній Академії!

Анна Бричка, методист вищої категорії Центру міжнародної академічної мобільності та інтеграційних проектів:

Мені теж випала честь стояти на цій чудовій сцені і відчувати хвилини радості, коли такі поважні Ректори дякують за працю, цінують та поважають кожного свого робітника! Дякую усім за цей неймовірний вечір. Многая літа, НАКККІМ!

Поліна Герчанівська, завідувач кафедри культурології та інформаційних комунікацій, професор:

Кафедра культурології та інформаційних комунікацій вітає професора, доктора культурології, заступника завідувача кафедрою Овчарук Ольгу Володимирівну з нагородою почесною грамотою за вагомі досягнення, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва від Міністерства культури, молоді та спорту України!

Національна академія
керівних кадрів культури
і мистецтв
Адреса: вул. Лаврська, 9, корп. 15,
м.Київ, 01015, Україна
Ви можете отримати інформацію щодо вступу в Академію за тел. (044) 288-80-81
Понеділок-п'ятниця 09:00-18:00
 
Контакти
Інститут практичної культурології та арт-менеджменту:
(044) 280-94-12
  Приймальна ректора:
(044) 280-22-82 
Інститут сучасного мистецтва:
(044) 280-91-84
                 Приймальна комісія:
(044) 288-80-81  та  (068) 784-49-27
Факс: (044) 280-92-09
Інститут дизайну та реклами:
(044) 280-27-02
 

Відділ кадрів та документозабезпечення:
(044) 280-92-09

Центр неперервної культурно-мистецької освіти:
(044) 280-34-04
  Антикорупційний уповноважений:
(044) 280-02-57 або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ми в соцiальних мережах: