Привітання Ректора до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Шановні колеги!

Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва був заснований з метою відзначення вагомого внеску діячів культури  у відродженні української державності, розвитку народної творчості, активній культурно-просвітницькій діяльності.

Українська культура крізь віки змогла зберегти свою самобутність, традиції, стати об’єднуючим фактором  згуртування нації, формування національної ідентичності.

Саме культура робить людину особистістю, незримою силою вона формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших.

Велика вдячність кожному з працівників культурної сфери – бібліотекарю та вчителю, художнику та поету, актору та режисеру, письменнику та музиканту, кожному, хто робить неоціненний вклад у розвиток української культури.

Наша Академія – це той профільний заклад навчання, який гарантує якісну освіту для сучасних митців, кураторів, культурних менеджерів, мистецтвознавців, культурологів, режисерів та інших знавців культурно-мистецької справи. Сьогодні світ культури та мистецтва – динамічний та цікавий, а ключові професії в культурному просторі є затребуваними в Україні та світі. І саме Академія є активним учасником форування культурно-мистецького потенціалу нашої країни.

Щиро вітаємо з професійним святом всіх, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

Хочу подякувати за вашу багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий вагомий внесок у розвиток культури та збереження національних традицій.

Бажаю вам теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Щиро,

Ректор, професор                                                                     В.Г. Чернець

Відділ кадрів та документозабезпечення: