В академії відбулась науково-практична конференція «Наукова атрибуція творів, експертиза та оцінка культурних цінностей»

0
1
2
3
4
5

24-25 жовтня 2019 року кафедра мистецтвознавчої експертизи Національної академії керівних кадрів культури та мистецтва за підтримки Міністерства культури України провела науково-практичну конференцію «Наукова атрибуція творів, експертиза та оцінка культурних цінностей». До числа організаторів конференції долучилися Центр експертизи, оцінки та реставрації культурних цінностей Академії, а також професійні громадські організації – Асоціація мистецтвознавців, експертів, оцінювачів та реставраторів і Асоціація реставраторів України. Понад 50 науковців з різних провідних установ та регіонів України долучились до обговорення важливих питань, що стосуються наукової атрибуції, мистецтвознавчої та державної експертизи культурних цінностей, методики їх оцінки.

Поширення досвіду практичного проведення наукової атрибуції та оцінки культурних цінностей сприяло поглибленню спеціальних знань фахівців, експертів, наукових співробітників музейних і бібліотечних закладів, інших установ у царині визначення та обрання методів дослідження та оцінки культурних цінностей. Важливим в роботі конференції було проведення Дня молодого вченого Академії, що сприяло розвитку дискурсу та науковому становленню аспірантів та магістрів кафедри мистецтвознавчої експертизи.

Учасники конференції представили такі провідні організації як Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник, Національний музей мистецтв ім. Богдана і Варвари Ханенків, Національна опера України, Музей книги і друкарства України, Національна бібліотека України ім. В.І.Вернадського, Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній», Харківський художній музей, Харківський історичний музей імені М.Ф.Сумцова, Сумський обласний художній музей імені Никанора Онацького, Сумський обласний краєзнавчий музей, Музей мистецтв Прикарпаття, Тернопільський обласний краєзнавчий музей, Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова, Національна академія Сухопутних військ імені гетьмана П.Сагайдачного, Науково-дослідний інститут правового забезпечення інноваційного розвитку Національної академії правових наук України, Всеукраїнську Асоціацію фахівців оцінки, Державний гемологічний центр України, Центр судової експертизи та експертних досліджень Державної судової адміністрації України, Бюро науково-технічної експертизи «АРТ-ЛАБ» та інші.

Відділ кадрів та документозабезпечення: