В Академії відзначили День працівників освіти

02
03
04

4 жовтня в актовій залі Національної академії культури і мистецтв відбулися урочистості з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти.

Із вітальним словом до академічної спільноти звернувся Ректор НАКККіМ, професор Василь Гнатович Чернець:

-         На плечі працівників освітизначною мірою лягає відповідальність за молоде покоління українців. Тому, ми з вами, відповідальні за те, яким буде майбутнє нашої держави.

Щира вдячність вам за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі. Впевнений, що ви й надалі докладатимете зусиль задля утвердження заможної, духовно багатої України.

Крім того, Ректорподякував освітянам за роботу та побажав побільше позитивних емоцій, здоров’я та благополуччя. Також, Василь Гнатович Чернець вручив грамоти Академії за сумлінну працю, високий професіоналізм та особистий внесок у справу підготовки висококваліфікованих спеціалістів:

• Слівінській Аліні Францівні, доценту кафедри графічного дизайну;
  • Супруненко Світлані Іванівні, методисту вищої категорії кафедри арт-менеджменту та івент-технологій;
  • Філіні Тетяні Вікторівні, доценту кафедри арт-менеджменту та івент-технологій;
  • Шилкіній Надії Іванівні, методисту вищої категорії кафедри рисунку, живопису та скульптури.

За традицією академії, у цей день також було оголошено подяки :

• Водясовій Наталії Вікторівні, провідному концертмейстеру кафедри хореографії;
  • Зосім Ользі Леонідівні, доценту кафедри академічного і естрадного вокалу та звукорежисури;
  • Мазніченко Олені Володимирівні, доценту кафедри дизайну середовища;
  • Матушенку Валерію Борисовичу, професору кафедри режисури та акторської майстерності.

У цей осінній день в залі панувала неймовірно святкова атмосфера. Теплі слова, запашні квіти, посмішки педагогів, радість зустрічі й пісня, танець, музика наповнили академію.

Яскравий букет із пісень і танців подарували працівникам освіти студенти під керівництвом заслуженого працівника культури України, професора НАКККіМ Володимира Матушенка.

Це і блискучий виступ студентів кафедри хореографії, солістів ансамблю «Грація» із композицією «Танго пристрасті», і пісня під акомпанемент фортепіано від студентки Альони Загоря, запальний танець-композиція «Черевички мої» студентів кафедри хореографії, композиція студентки-бандуристки Ольги Миронової, пісня у виконанні студента Миколи Богми «Материнська любов», виступ студентки кафедри академічного і естрадного вокалу та звукорежисури Анастасії Жбанкової із рок-піснею «The show must go on» та багато інших.

День працівників освіти або як його ще називають День учителя – професійне свято всіх українських освітян. Дата встановлена «…на підтримку ініціативи працівників освіти України…» згідно з Указом Президента від 11 вересня 1994 року.

Відділ кадрів та документозабезпечення: