В Академії відбулися загальні збори і розширене засідання Вченої ради

2-min
3-min
4-min

28 серпня в актовому залі академії відбулися загальні збори і розширене засідання Вченої ради, під час якого розглянули питання про підсумки роботи Приймальної комісії та про роботу НАКККіМ у 2019-2020 навчальних роках.

Із вітальним словом виступив Ректор академії, професор Василь Гнатович Чернець й подякував усім, хто плідно та результативно підійшов до справи набору студентів та зростання рейтингів вступної кампанії НАКККіМ.

Гарних показників ми досягли всі разом і я щиро вдячний за вашу активність та бажання кожного дня робити нашу академію ще кращою та відомою в усьому світі!

Ректор повідомив, що з нагоди 50-ти річчя Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв Міністерство культури України профінансувало закупку нової комп’ютерної та музичної техніки, сценічного обладнання й здійснення низки проектних робіт.

Вражаючою новиною для всього культурно-мистецького простору України стала заслужена перемога команди НАКККіМ під керівництвом завідувачки кафедри арт-менеджменту та івент-технологій, професорки Ольги РафаілівниКопієвської в отриманні гранту в конкурсі 2019 року за напрямом Розвиток потенціалу вищої освіти Програми Європейського Союзу ЕРАЗМУС+ Тема грантового проекту: «Академічна відповідь гібридним викликам».

Наша Академія – єдиний заклад культурно-мистецького спрямування серед інших закладів освіти, який став переможцем,

- зазначив Ректор.

Привітав із початком нового навчального року та побажав усім наснаги й чергових перемог Перший проректор з науково-педагогічної роботи, професор Сергій Віталійович Іванов. Він виступив із презентацією та поетапним аналізом результатів вступної кампанії 2019 року. Йшлося про розподіл категорій осіб, які складали ЗНО 2019 та важливі зміни при вступі в 2019 році, серед яких - компактніші терміни вступної компанії, зміни строків творчих конкурсів та практики встановлення мінімальної кількості балів тощо. У дослідженні йшлося про пріоритети вступників при подачі заяв, динаміку кількості заяв по Україні, розподіл державного замовлення.

Доповнив виступ відповідальний секретар Приймальної комісії Олексій Дмитрович Брайченко, який зазначив, що спільними зусиллями керівництва академії та технічного потенціалу комісії вступна компанія 2019 пройшла досить успішно.

Про набір в аспірантуру та зарахування нових докторантів доповів Проректор з наукової роботи та міжнародних зав’язків, професор Сергій Харитонович Литвин.

Із доповідями щодо підготовки до нового навчального року виступили Директор інституту сучасного мистецтва Михайло Андрійович Кулиняк, Директор інституту дизайну і реклами Борис Павлович Андресюк, Директор Інституту практичної культурології та арт-менеджменту Степан Іванович Дичковський.

Директорка Центру неперервної культурно-мистецької освіти, професорка Ірина Олександрівна Шевченко розповіла про те, що здійснено активну роботу над формуванням календарного плану 2020 та розроблено Google-заявки із пропозиціями щодо створення календарного плану.

Під час засідання Ректор академії, професор Василь Гнатович Чернець представив нову керівницю Центру міжнародної академічної мобільності та інтеграційних проектів Оксану Мельничук, кандидата політичних наук паризького університету Дені Дідро Париж-7. Вона була радником Міністра культури України в 2010-2012 роках, завідувачкою відділу культурної політики Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України, продюсеркою відомої виставки Пінзеля в Луврі.

Наприкінці загальних зборів і розширеного засідання Вченої ради, відбулося урочисте нагородження працівників академії грамотами від Міністерства культури України. За вагомі досягнення у професійній діяльності, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня Незалежності Украхни грамотами нагороджено:

• Бражнік Олену Владиславівну –доцента кафедри рисунку, живопису та скульптури
  • Васильченко Людмилу Леонідівну – старшого викладача кафедри арт-менеджменту та івент-технологій
  • Кратко Юлію Володимирівну – старшого викладача кафедри режисури та акторської майстерності
  • Реву Тетяну Сергіївну – ученого секретаря
  • Рудніцьку Олександру Олександрівну – старшого викладача кафедри режисури та акторської майстерності
  • Кислу Валентину Григорівну – маляра 5 розряду АГЧ.

Приємною новиною стало здобуття премії імені І.Ю. Рєпіна завідувачем кафедри рисунка, живопису та скульптури, професором Кущом Анатолієм Васильовичем у номінації «Скульптура» за серію скульптур «Коло свороже».

На завершення засідання Ректор запросив усіх 2 вересня на святкову церемонію з нагоди початку нового навчального року, що відбудеться о 10 годині на академічній площі.

Відділ кадрів та документозабезпечення: