В Академії відбулося святкове вручення дипломів «Бакалавр-2019»

8 липня в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв відбулося святкове вручення дипломів бакалаврам-2019. Викладачі, студенти, їх батьки та друзі прийшли в цей день привітати своїх випускників і побажати нових звершень.

- Тепер кожен випускник буде йти далі своєю дорогою, але за ці 4 роки навчання наша Альма-матер стала рідною для кожного з нас і ми на все життя запам’ятаємо академію, яка дала нам знання, творчість, конкурси, покази, практики, професію, нових знайомих, друзів і документ – путівку в життя!

- пролунало зі сцени від ведучих заходу Катерини Крохмальної та Віталія Щербини.

Зустрічали гостей яскравим концертом та усмішками, а студенти ділилися спогадами та побажаннями, адресовані один одному.

Під бурхливі оплески на сцену для вручення дипломів бакалаврам НАКККіМ-2019 вийшли перший Президент незалежної України, Голова Наглядової Ради Академії Леонід Макарович Кравчук і Ректор НАКККіМ, професор Василь Гнатович Чернець.

- Сьогодні, справді, прекрасний день! Наша Академія пишається кожним випускником і бажає вам подальших творчих злетів на благо української культури!

– зазначив у своєму вітальному слові Ректор академії.

У свою чергу, Леонід Кравчук поділився власними враженнями і сказав, що щасливий вкотре доторкнутися до освіти й науки майбутнього України.

- Настав той рубіж для кожного з нас, після якого ми повинні жити по-іншому. Українці – народ, нація, які заслужили своєю історією, працею, доланням викликів - жити достойно! Я глибоко переконаний, якщо кожен із нас поставить перед собою одне невелике завдання – працювати якісно, любити свій народ, землю, історію, у нас буде достойний результат. Я сподіваюся, що диплом, який ви сьогодні отримали, буде дорогою до нових знань, мрій, цілей кожного дня. Культура - це все! Ми кажемо - культура життя, культура відносин. Це не лише пісні, художні твори, клуби – це культура в усьому!

Вручали дипломи своїм випускникам директор Інституту дизайну і реклами Борис Андресюк та директор Інституту сучасного мистецтва Михайло Кулиняк.

Також було вручено Диплом кандидата наук Сиваш Ілоні Олегівні, яка здобула науковий ступінь кандидата мистецтвознавства та присвоєно вчене звання доцента Шуміловій Вікторії Віталіївні кафедри хореографії.

Визначною подією стало вручення доценту кафедри академічного та естрадного співу та звукорежисури, заслуженій артистці України Олені Лукашовій державної нагороди - Ордену Святого Станіслава.

На святковому заході також були присутні члени Наглядової Ради НАКККіМ – Корінець Зіновій Михайлович, генеральний директор-художній керівник Національного народного хору України імені Г.Г. Верьовки, заслужений діяч культури України, народний артист України; Недзельський Роман Стефанович, генеральний директор Національного палацу мистецтв «Україна», заслужений діяч мистецтв України; Чуприна Петро Якович, генеральний директор Національного академічного театру опери та балету України імені Т.Г. Шевченка, народний артист України, кандидат мистецтвознавства, академік Національної академії мистецтв України; Володченко Володимир Федорович.

Після вручення дипломів, за вже доброю традицією, випускники та викладачі зробили спільні фото й насолоджувалися вітальним концертом.

Тож, у добру путь, шановні бакалаври! Примножуйте своєю працею добробут нашої держави, розвивайте культуру й будьте успішними в житті й професії!

Відділ кадрів та документозабезпечення: