«Розумним Бути Модно» - конкурс на здобуття грантів на оплату навчання

Інформуємо студентів та абітурієнтів Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв про проведення конкурсу «Розумним Бути Модно». Переможці даного конкурсу отримують гранти на оплату навчання. Запрошуємо залучитися до участі студентів всіх курсів та факультетів Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, державного замовлення та контрактної основи та поборотися за призові місця. В якості винагороди переможці отримують:

1-е місце – грошовий грант на оплату річного навчання;
2-е місце – грошовий грант на оплату навчання за 6 місяців;
3-є місце - грошовий грант на оплату 3 місяців навчання.

*Студенти державного замовлення в разі перемоги отримають гранти у вигляді стипендій, відповідно до оплати навчання на курсі.

Оцінювання конкурсних робіт проводитиме незалежна комісія.

Конкурс «Розумним Бути Модно» проводиться за ініціативи міжнародної компанії «Open Media Group» та за партнерської підтримки: Інформаційний портал про здоров'я та медицину; Сервіс продажу авіаквитків, жд квитків, автобусних білетів; Інформаційний портал для батьків про дітей; Сервіс підбору кредитів онлайн, мікрокредитів.

Правила та вимоги конкурсу «Розумним Бути Модно»

Участь у конкурсі полягає у написанні конкурсантом (студентом/абітурієнтом) науково-дослідної роботи на тему:

«Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС»

Предмет дослідження (конкретне питання/проблематика) обираються конкурсантами за власним розсудом. Питання має бути за думкою конкурсанта актуальним, відповідати темі конкурсу. Дослідження можливо проводити по одному або декількома напрямками:

• Медична психологія;
  • Менеджмент;
  • Маркетинг;
  • Економіка;
  • Політологія;
  • Журналістика.

Оформлювати роботу слід в електронному документі (.doc). Форма викладення – есе. Праця має містити чітку постановку питання, аргументовані та змістовні пропозиції щодо вдосконалення або вирішення предмету дослідження. Також повинен бути зроблений ємкий підсумовуючий висновок.

Рекомендований об’єм проведеного дослідження складає 1-30 листів А4. При написані слід використовувати 14 шрифт Times New Roman.

З метою запобігання копіювання матеріалів з відкритих джерел, надіслані роботи будуть проходити перевірку унікальності. Рекомендовані значення унікальності та рерайтингу - >85%.

Ознайомитися більш детально з інформацію щодо правил написання, оформлення та змісту робіт

Виконані роботи студенту/абітурієнту Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв необхідно направити в електронному форматі на поштову скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. вказавши у темі повідомлення «На Конкурс».

Терміни проведення конкурсу:

Конкурс стартує з 27.05.2019.
Прийом конкурсних робіт розпочинається 25.06.2019 р.
Deadline – 30.09.2019 р.
Оцінювання конкурсних робіт експертною радою - до 20.10.2019.
Оголошення переможців – 23.10.2019 року.

Відділ кадрів та документозабезпечення: