Vivat Academia!

7-min
8-min
9-min

13 червня Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв вперше вітала випускників різних років навчання на святковому вечері. У стінах рідної Alma mater, яка дала крила професійних знать, звідки студенти немов журавлі ринули у бурхливе життя, випускників привітали ректорат, професорсько-викладацький склад та видатні гості.

Випускники, серед яких були присутні такі поважні люди як: почесний академік Національної академії мистецтв України, заслужений діяч мистецтв України, голова «Товариства єврейської культури України», Президент «Всеукраїнської єврейської ради» (за згодою) – Олександр Семенович Сусленський, український політичний діяч, Державний секретар Міністерства культури України – Ростислав Володимирович Карандєєв, директор Національного історико-меморіального заповідника "Бабин Яр" - Глазунов Борис Іванович, а також запрошені гості: українська акторка театру і кіно, народна артистка України (1992), лауреат Державної премії України імені Тараса Григоровича Шевченка (1991) – Кадочникова Лариса Валентинівна і поет – Олександр Вольний та інші, сказали чимало теплих слів про Академію, згадали яким було їх студентське життя.

Гості мали змогу помилуватися чудовою концертною програмою у якій взяли участь студенти і випускники Академії, поспілкуватися в дружньому колі з ректоратом та професорсько-викладацьким складом.

Проте, найважливішою подією вечора стало святкове заснування Асоціації випускників Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв! Головною метою Асоціації є об’єднання зусиль випускників, студентів і друзів Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, спрямування їх інтелектуальних, професійних та інших можливостей для задоволення та захисту спільних законних соціальних, економічних, професійних, творчих та інших інтересів, збереження та примноження традицій і духовних цінностей Академії, зміцнення зв’язків між випускниками, студентами, науково-педагогічними працівниками, а також сприяння розвитку освіти, науки, реалізації культурних, наукових, та інших програм та програм соціального забезпечення і розвитку.

Асоціація створена задля підвищення престижу Академії як провідного закладу освіти у галузі культури та збереження і забезпечення наступності в традиціях та духовних цінностях поколінь випускників Академії.

Vivat Academia!

Відділ кадрів та документозабезпечення: