Засідання Вченої Ради

28 травня відбулось чергове засідання Вченої Ради під головуванням Ректора Академії, професора Василя Гнатовича Чернеця.

Розпочалось засідання з урочистого привітання науково-педагогічних працівників Академії з присвоєнням вчених звань. Згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 23.04.2019 року №544 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо присвоєння вчених звань і присудження наукових ступенів від 23 квітня 2019 року» присвоєно:

• Хоролець Ларисі Іванівні вчене звання доцент кафедри сценічного та аудіовізуального мистецтва;
  • Овсянніковій Наталії Юріївні вчене звання доцент кафедри естрадного виконавства;
  • Реві Тетяні Сергіївні вчене звання доцент кафедри гуманітарних дисциплін.

На порядку денному стояли актуальні питання розвитку Академії й організаційні аспекти.

Зокрема, із доповіддю про стан забезпечення якості підготовки фахівців та розвитку наукових досліджень на кафедрі дизайну середовища за результатами попереднього та поточного років виступили Директор Інституту сучасного мистецтва Кулиняк М.А. та в.о. кафедри дизайну середовища Заварзін О.О.

Проректор з адміністративно-господарської діяльності Місюра Н.Є. розповіла про забезпечення належного стану охорони праці та техніки безпеки в підрозділах Академії. Також було розглянуто питання щодо вартості навчання в Академії за різними освітніми ступенями на 2019-2020 навчальний рік.

Із презентацією про результати анкетування здобувачів вищої освіти щодо якості освітнього процесу та соціально-побутових умов Академії виступили проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Степаненко Л.М., керівник Служби моніторингу забезпечення якості освіти Фоменко О.В.

Зі звітом про результати роботи та рекомендаціями до друку наукових періодичних видань Академії виступив проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Литвин С.Х.

Із доповіддю виступив завідувач кафедри мистецтвознавчої експертизи, Директор Центру експертизи на громадських засадах Карпов В.В, який зазначив, що Центр успішно розпочав свою діяльність з 2 травня 2019 року із затвердженими положеннями про діяльність Центру та проведенням мистецтвознавчих експертиз. Завершився перший інтенсивний курс «Експертиза та оцінка творів живопису», метою якого є формування наукового підходу до питань дослідження атрибуції та вартісної цінності творів живопису. Представники як державного, так і приватного сектору арт-бізнесу мають можливість ознайомитися із новітніми методиками мистецтвознавчої експертизи та поглибити свої професійні знання у цій царині.

За результатами анонімного анкетування, були зроблені певні підрахунки, що презентовано в виступі Голови Студентської Ради Марини Наконечної. Йшлося про:

• рівень викладання дисциплін в Академії;
  • проживання студентів у гуртожитку;
  • студентське самоврядування;
  • професійні якості викладачів;
  • Кодекс Академічної Доброчесності;
  • покращення якості освітньої діяльності, тощо.

За підсумками анонімного опитування Ректор Академії, професор В.Г. Чернець доручив зібрати окреме засідання Ректорату й опрацювати даний матеріал.

Завершилося засідання приємною новиною – 30 травня 2019 року до 50-ти річчя Академії в Великому залі імені Героя України Василя Сліпака Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського відбудеться великий концерт. Керівник проекту – Народний артист України, завідувач кафедри академічного і естрадного вокалу та звукорежисури Фемій Мустафаєв.

05.29 vchena

Відділ кадрів та документозабезпечення: