«50-НАКККіМ, Тобі-Києве!». VI творчий звіт на «Співочому полі»

IMG 4498-min
IMG 4499-min
IMG 4500-min
IMG 4501-min
IMG 4502-min
IMG 4503-min
IMG 4504-min
IMG 4505-min
IMG 4506-min
IMG 4507-min
IMG 4508-min
IMG 4509-min

Автор фото: ©Борис Андресюк

25 травня на відкритому концертному просторі «Співоче поле», що розташований в історичному центрі столиці поруч з Києво-Печерською лаврою, Музеєм ВВВ і Художнім Арсеналом, відбувся грандіозний творчий захід – VI Творчий Звіт Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв. Художній керівник проекту – Директор Інституту сучасного мистецтва, кандидат мистецтвознавства – Кулиняк Михайло Анрійович.

Одразу при вході в парк, гостей привітно зустрічали студенти Академії й бажали гарного настрою. Яскрава творча програма та усмішки на обличчі- що ще потрібно в таку подію, особливо коли це свято випадає на День народження міста Києва.

Відвідувачі могли посмакувати грузинською кухнею й прохолодними напоями, а також прогулятися квітучим парком.

Свято розпочалося вітальним словом ведучих - Владислав Дринь та Олександра Петько: «50-т НАКККіМ – Тобі, Києве!» й символічною піснею «Києве мій» у виконанні Заслуженого діяча мистецтв України, доцента кафедри академічного і естрадного вокалу та звукорежисури Миколи Сікори.

Свої танцювальні й пісенні таланти Академія представила в чотирьох частинах: «НАКККіМ – класичний», «НАКККіМ - Джаз Фест», «НАКККіМ - Фольк Мюзік», «НАКККіМ - of the dance".

«Справді, це славна традиція Академії, щороку на «Співочому полі» ми презентуємо творчий звіт талановитих студентів і викладачів. Ми можемо спостерігати, як зростає рівень майстерності виконання, як студенти працюють над собою – це дуже приємна тенденція! Виступ на «Співочому полі» - це можливість для наших студентів «випробувати» велику сцену, де виступають провідні артисти не лише України, а й з усіх куточків світу. Наша Академія гордиться такими студентами й талановитою професурою!»

, - зазначив Ректор, професор Василь Гнатович Чернець.

На сцені прозвучали:

• Антонін Дворжак «Мелодія» у виконанні студента другого курсу кафедри академічного й естрадного вокалу та звукорежисури Владислав Шкарупіло;
  • Арія Джільди з опери Верді «Ріголетто» - лауреата міжнародних та всеукраїнських конкурсів, студентки третього курсу Вікторії Мозолєвої;
  • Августин Лара «Гренада» у виконанні студента другого курсу Данила Котка

Пісенні номери композиційно доповнювали й танцювальні виступи, зокрема «Вальс» і «Танго» у виконанні колективу бального танцю «Грація».

Джазові композиції були представлені студенткою другого курсу Катериною Петрийчук – «Remedy» Адель й неймовірною композицією «New York State of mind» від студентки другого курсу Анастасії Осьмак.

Заслужена діячка мистецтв, доцент кафедри академічного й естрадного вокалу та звукорежисури Наталія Овсяннікова виконала композицію Скримін Джой Хокінс «Я тебе зачарую».

Фольк-частина була предтавлена українською народною піснею «Місяць на небі» у виконанні Миколи Сікори та випускників Академії – Яни Герасименко та Володимира Огороднічука.

Звучали «Стоїть гора високая» від студента першого курсу Дениса Мельника, «Соловей» студентка другого курсу Євгенія -Амадейя Едельвейс, «Гоцулка Ксеня» студент другого курсу Олександр Шенгілевич.

Відоме вокальне тріо «Dolly» у складі студенток четвертого курсу – Оксани Андросюк, Вікторії Падалко та Ілони Раби виконали композицію «Намалюй мені ніч» Мирослава Скорика.

Заслужена діячка мистецтв України, випускниця Академії Анжела Ярмолюк виконала композицію «Мамо, привези мені весну!».

Свою творчість гостям подарував і Народний артист України, завідувач кафедри академічного і естрадного вокалу та звукорежисури, професор Фемій Мустафаєв.

Святковий концерт був насичений новими піснями й танцями, яскравими костюмами й побажаннями весни в серцях. Список можна не втомлюватись продовжувати.

Художній керівник проекту, директор Інституту сучасного мистецтва Михайло Кулиняк привітав із чудовим весняним святом й побажав кожному з учасників продовжувати нести це свято для людей й дарувати лише радість:

Ми щасливі, що маємо таку талановиту молодь!

Наприкінці, заспівавши гімн Академії, всі з гарним настроєм продовжили святкувати День Києва, а також нагадали, що наступного року НАКККіМ виповнюється 50! Однак, щоразу двері Академії завжди відчинені й раді приймати нових талановитих студентів! Ведучі запросили на ювілейні святкування й побажали гостям та учасникам яскравих здобутків!

Велика вдячність режисеру-постановнику: кандидату мистецтвознавства, старшому викладачу кафедри режисури та акторської майстерності Івану Сороці; помічнику режисера: старшій викладачці кафедри режисури та акторської майстерності Юлії Кратко та студентам кафедри – Юлії Міщенко та Мирославі Городнюк.

Відділ кадрів та документозабезпечення: