В Інституті дизайну і реклами відбулося святкове нагородження

IMG 4224-min
IMG 4234-min
IMG 4237-min
IMG 4244-min
IMG 4247-min
IMG 4252-min
IMG 4254-min
IMG 4262-min
IMG 4263-min

22 травня під час Дня відкритих дверей Інституту дизайну та реклами відбулося святкове вручення нагород лауреатам і переможцям Міжнародного конкурсу молодих дизайнерів «Україна квітуча 2018». Членами журі було відібрано 287 робіт, серед яких визначили переможців.

Урочистий захід розпочався зі слів-вітання Ректора, професор Василя Гнатовича Чернеця:

Справді, Україна серед інших своїх досягнень може пишатися своїми дизайнерами. Випускники українських вишів – це відомі дизайнери в Європі та світі, які роблять величезний вклад в промоцію України, а їх товари продаються в різних країнах. Гляньте на територію Академії та Заповідника – весь ландшафт розроблений нашими студентами, який хвалять всі відвідувачі та закордонні делегації! Сьогодні понад 100 учасників цього міжнародного конкурсу лише є свідченням популярності сфери дизайну і ми бажаємо їм усім наснаги й нових звершень!

Директор Інституту дизайну Андресюк Бориса Павлович у своєму виступі подякував усім гостям та учасникам й зазначив, що цьогорічний конкурс відбувається в рамках святкових заходів з нагоди 50-ти річчя Академії:

Хочу сказати, що ще десять років тому, цей конкурс був започаткований Міністерством освіти України та нашою Національною Академією Керівних Кадрів Культури і Мистецтв за ініціативи професора Жирнова Анатолія Дмитровича. Тому сьогодні ми з великим задоволенням продовжуємо це чудове свято дизайну в Україні та за її межами. Попереду лише нові перемоги й нові ювілеї!

Хвилюючу мить і радість перемоги разом із учасниками конкурсу розділили журі та гості святкового заходу. Серед переможців було визначено:

Спеціалізація «дизайн середовища»
Велика золота медаль Гран-Прі.
Павлюк Ольга. Гунські криниці. Відеопрезентація. Керівник Марчук Елла Юріївна. ДВНЗ Камянець-Подільській коледж будівництва, архітектури та дизайну
Золота медаль.
Зозуля Анна, Яковенко Олена. Українська світлиця в НАКККіМ. Керівники: Антонович Євген Антонович, Жук Микола Йосипович. НАКККіМ.

Кушнір Юлія. Дитячий старт-майданчик Лемурашник. Дизайнер. Київ.
Срібна медаль.
Онишкевич Зоряна. Дизайн квартири «Паркові вежи». Керівник Мигаль Станіслав Павлович. ЛРВ СДУ. Львів

Спеціалізація «графічний дизайн»
Велика золота медаль Гран-Прі.
Носова Олександра. Рекламний календар тур фірми. Керівник Паславська Людміла Олександрівна. НАКККіМ
Золота медаль.
Рафальська Анастасія. Карл Лагерфельд. Керівник Денисенко Людмила Іванівна. Мистецький інститут художнього моделювання та дизайну ім.. С.Далі
Срібна медаль.
Майк Мерфенко. Не-порядок: Це особлива річ… Великобританія.

Черкас Віталій. Примаченко: Від Болотні до Парижу… Відеопрезентація Керівник Довженко Ірина Борисівна. КНУТД

Гурнік Яна. Камянецькі дівчата. Керівник Марчук Елла Юріївна. Кам′янець-Подільський коледж будівництва, архітектури та дизайну

Спеціалізація «фото- відео- дизайн»
Золота медаль
Спіцина Марина. Портрет. Керівник Андресюк Борис Павлович. НАКККіМ
Срібна медаль
Шуляк Єлизавета. Дівчина в капелюсі. Керівник Андресюк Борис Павлович. НАКККіМ

Номінація «Творчі колективи»
Лауреат І ступеня
Прилуцька школа мистецтв. Чубук Анастасія, Макаренко Анастасія. Керівник Гіль Наталія Іванівна;

Яблунецький музей писанки, Путильський район, Чернівецька область. Псарюк Сніжана, Заєць Наталія. Керівник Вережак Ганна Миколаївна;

Державна спеціалізована художня школа–інтернат «Колегіум мистецтв у Опішному» ім. Василя Кричевського. Грипич Артем, Гурин Назар, Зезекало Анна, Коваленко Анастасія, Крипак Владислав, Микитенко Римма, Мирко Світлана, Пічка Олеся, Пічка Владислав, Пошивайло Маряна. Керівник Овчаренко Людмила, Матвійчук Наталія;
Київське регіональне вище професійне училище будівництва.
Андрійчук Аліна, Матевощук Сергій, Матевощук Владислав, Мишалова Альона, Туровець Дарія, Пошедін Вікторія, Рябухіна Валерія, Мільчевська Марія. Керівник Контар Ірина Сергіївна.

Слова вдячності та поваги до викладачів лунали на сцені від учасників конкурсу. Так, володарка золотої медалі Кушнір Юлія розповіла, що ще десять років тому вона прийшла в Академію і для неї спеціалізація «дизайну ландшафту» була дуже новою, але Юля полюбила її з першого погляду.

Велике дякую професурі, яка мене виховала й дала мені всі необхідні знання. Сьогодні я працюю як викладачка й застосовую ці навики в Європі, беру участь в різних міжнародних конкурсах і завойовую нові нагороди!

Голова Спілки фотохудожників України Странадко Едуард Миколайович вручив почесні грамоти за урочисте проведення Десятого міжнародного конкурсу Ректору Академії Чернецю В.Г. та Директору Інституту дизайну і реклами Андресюку Б.П. й засновнику цього заходу – Жирнову А. Д.

За словами фотохудожника, приємно знати, що серед переможців є напрямок фото-відео-дизайн, адже це новий і важливий вид мистецтва.

Багато учасників нагороджені дипломами лауреатів 1, ІІ, ІІІ ступеня, почесними грамотами і дипломами Міністерства освіти і науки України, Національної спілки фотохудожників України, Спілки дизайнерів України.

Х Міжнародний конкурс молодих дизайнерів «Україна квітуча 2018» проводиться з метою підготовки фахівців нової генерації європейського рівня, посилення профорієнтаційної роботи, розширення міжнародних зв'язків, заохочення молоді до покращення стану міського (сільського) середовища, садів, парків,скверів, упорядкування реклами і системи візуальної комунікації.

Конкурс пройшов під патронатом Міністерства освіти і науки України відбувався в рамках підготовки до святкування 50-річчя створення Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв (НАКККіМ). Захід підтримали Спілка дизайнерів України, Національна спілка фотохудожників України.

Відділ кадрів та документозабезпечення: