Творчі покази з предмету «Режисура естрадного номера»

tvorchyi pokaz studentiv22 квітня відбувся показ з предмету «Режисура естрадного номера» групи БСМ-12-5 4-го курсу викладача, професора НАКККіМ, заслуженого працівника культури України Матушенка Валерія Борисовича. На показі було застосовано синтез естрадних номерів – розмовного, пластично-хореографічного та музично-пісенного жанрів. Темою показу стала обрядодія, яка виконується 2 травня і має назву – обряди на свято Івана Старопечерника. В основі дійства лежить вміння молодих, неодружених українських дівчат чисто та охайно випрати своїми руками у річці чи озері ковдри, килими, простирадли та отримати позитивну оцінку сільської громади, а в тому числі молодих хлопців, які обов’язково приходили на такі обрядодії та вручали найкращій дівчині барвінковий віночок. А після прання усе вивішувалося висихати на сонце, а сільська громада дуже прискіпливо оцінювала ручне прання кожної дівчини з перспективою бути гарною господинею та вийти успішно заміж.

Ролі дівчат, які прали килими та ковдри, виконували: Ісько Ольга, Артамонова Настя, Рак Галина, Петкова Олена і Сидоренко Оксана. Представниками сільської громади були: Свіщенко Андрій, Микитенко Вікторія, Вовк Віра, Перегонцева Марія, Васильченко Олена і Магда Златоміра.

Найкраще усіх впоралася із завданням Ісько Ольга, яка отримала за перемогу барвінковий віночок і після цього вона познайомилася з парубком, якого зіграв Андрій Карпенко, що запросив її потанцювати в центр хороводу.

Режисером показу виступила Васильченко Олена. Взагалі, уся група проявила свої найкращі режисерські та акторські якості і показ пройшов цікаво, весело та на одному диханні.

23 квітня 2019 року відбувся показ з предмету «Режисура естрадного номера» групи БСМ-11-5 4-го курсу, де було продемонстровано два естрадні номери від студенток Крохмальної Катерини та Боярчук Валентини. Слід зазначити, що кожна студентка виступала у ролі як режисера свого номеру, так і артиста-виконавця. Жанр було обрано драматичний, а дівчата завдяки костюмам, гриму, музиці, а Крохмальна ще і співу, зробили свої номери театралізованими та захоплюючими. Темою обох номерів була нелегка жіноча доля, яку дівчата зуміли вправно розкрити у своїх номерах.

Відділ кадрів та документозабезпечення: