Відбулися Загальні збори трудового колективу

IMG 3811У Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв відбулися загальні збори трудового колективу.

Ректор Академії, професор Василь Гнатович Чернець привітав усіх присутніх із прийдешнім святом 9 травня – Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні: «Це наша історія, яку ми маємо вшановувати й пам’ятати!».

Розпочались Загальні збори зі звіту Директора Центру неперервної культурно-мистецької освіти Шевченко Ірини Олександрівни, котра розповіла про активну діяльність Центру та його співробітників у квітні 2019 року. Було проведено дистанційне навчання трьох планових груп, одна з яких – пілотний курс-проект «Організація конгресу ділового туризму». Також було реалізовано виїзні заняття в Тернопільську обласну універсальну наукову бібліотеку та клубні заклади у Вінницькій області. Згідно календарного плану, навчання пройшли наукові співробітники Інституту культурології за спеціальною програмою. Ірина Олександрівна звернула увагу на те, що ведеться плідна робота щодо концепції створення книги-літопису до 50-ти річчя Академії, підбору матеріалів та їх оформлення.

Директор Інституту практичної культурології та арт-менеджменту Дичковський Степан Іванович розповів, що згідно з планом роботи Інституту, насамперед, у квітні було здійснено активну профорієнтаційну роботу. Викладачі кафедри гуманітарних дисциплін відвідували різні регіони України, де зустрічалися з випускниками загальноосвітніх шкіл. Кафедра культурології провела активну профорієнтаційну роботу у Житомирі, де побували на ярмарках вакансій та здійснено зустріч із випускниками шкіл, коледжів культури. Серед основних напрямків діяльності Інституту Степан Іванович наголосив на ефективній науковій роботі, що була проведена та організована науковим відділом Інституту, зокрема круглий стіл, присвячений 15-річчю наукового журналу «Бібліотекознавство. Документознавство. Інформологія». Щодо виховної роботи – в рамках святкування 50-ти річчя НАКККіМ в Інституті тривають зустрічі з випускниками Акадмемії.

Директор Інституту дизайну та реклами Андресюк Борис Павлович у своєму звіті зазначив про День відкритих дверей, який успішно пройшов в Інституті й зібрав схвальні відгуки серед випускників шкіл та їхніх батьків. Активно продовжує діяти нове дітище Інституту – Гончарна майстерня, яка до вподоби багатьом студентам. На часі – нагородження переможців Міжнародного конкурсу молодих дизайнерів «Україна квітуча 2018». Сьогодні відібрані роботи представлені в електронному каталозі-презентації на сайті НАКККіМ.

Директор Інституту сучасного мистецтва Кулиняк Михайло Андрійович у своєму звіті виокремив активну творчу діяльність студентів, зокрема творчі покази випускників освітнього рівня «бакалавр» та творчі конкурси для абітурієнтів: «Здібні, талановиті, молоді!», «Подія!», «Вільний мікрофон». Інститут готується до Дня відкритих дверей та звітного концерту «Лаврське літо-2019». Протягом травня-червня 2019 року заплановано провести у визначних концертних закладах України концерти за естрадною та класичною програмами, зокрема звітний концерт Академії на Співочому полі, естрадний концерт у приміщенні Великої Зали Національної музичної академії України ім. П. Чайковського, органнні концерти у Національному будинку органної та камерної музики України в м. Києві та Білоцерківському міському Будинку органної та камерної музики, симфонічний концерт у Національній філармонії України м. Київ та інші заходи.

Голова студентської ради Академії Марина Наконечна зазначила, що 16 травня традиційно в Україні святкують День вишиванки, тому студенти НАКККіМ також долучилися до цього заходу й планують частинку «вишиваного» свята подарувати в стінах Академії.

«Чекаємо на студентів та викладачів у ваших улюблених вишиванках!»,

- запросила Марина Наконечна.

Окремі питання, що стосувалися напрямків роботи Академії в науково-педагогічній та міжнародній діяльності, також були розглянуто на Загальних Зборах, де зі своїми пропозиціями та зауваженнями виступили представники Ректорату.

Відділ кадрів та документозабезпечення: