Студенти НАКККіМ зацікавились конкурсами ERASMUS+

04.15 erasmus 1

15 квітня в НАКККіМ у рамках презентації можливостей від ERASMUS+ для студентів та молоді менеджерка Національного ERASMUS+офісу в Україні Вероніка Ткаченко розповіла про можливості для освітян, студентства та молодіжних організацій: підготовці проектів з мобільності (КА1) та розвитку потенціалу (КА2) у сфері вищої освіти та молоді, подачі заявок для участі у конкурсах та молодіжних обмінах.

Зокрема, було представлено країни-члени та країни-партнери ERASMUS+, інформація про те, хто може брати участь в програмах, ключові напрями програм та щорічні конкурси.

Вероніка Ткаченко звернула увагу на міжнародну кредитну мобільність – короткострокові програми обміну.

• на навчання (на період від 3 до 12 міс.) та на практику (2-12 міс.) для українських(молодших) бакалаврів з 2 курсу, магістрів, аспірантів, докторантів;
  • на стажування /викладання/підвищення кваліфікації (на період від 5 днів до 2 міс.) для викладачів та працівників закладів вищої освіти.

Також підіймалося питання розміру грантів для студентів та викладачів та організація проектів з мобільності – молодь.

Студентка Академії Анстасія Коваленко розповіла про власний досвід участі в програмі ERASMUS+

Дівчина самостійно заповнила анкету на сайті й пройшла співбесіду, після чого її запросили на одну з короткострокових програм у сфері культури до Німеччини.

Справді, я не очікувала, що зможу пройти відбір, але я щаслива, бо отримала гарний досвід та знання! Зі мною були такі ж студенти, як і я – з України, Австралії й інших країн. Це чудово – мати можливість побачити щось нове в сфері культури й набути нові контакти й друзів!

За словами Директорки Центру Міжнародної Академічної Мобільності та Інтеграційних Проектів Ксенії Атаманюк - «Наша Академія офіційно вже зареєстрвана на сайті ERASMUS+ та має свій код. Сьогодні в НАКККіМ є можливість презентувати якісний міжнародний проект, який підготували на кафедрі культурології і який ми готові представити для іноземних вищих навчальних закладів, щоб запропонувати їм партнерство. Якщо у нас буде така підтримка, то вже в жовтні ми зможемо подати заявку за напрямком КА2».

Завдяки схожим проектам для Академії відкриваються перспективи активної участі університету в європейських проектах ERASMUS+

Відділ кадрів та документозабезпечення: