Сергій Бурбело: «НАКККіМ – це такий маленький Кембридж чи Оксфорд, який потрібно берегти й цінувати»

IMG 3182
IMG 3183
IMG 3185
IMG 3186
IMG 3187
IMG 3188
IMG 3189
IMG 3190

9 квітня на запрошення кафедри арт-менеджменту та івент-технологій до Академії завітав її випускник, представник нової генерації творочої інтелігенції, директор Дніпровського музею українського живопису й талановитий художник – Сергій Бурбело.

Студенти підготували для Сергія творчу зустріч, що розпочалася з імпровізації із живих фігур - відомих експонатів у музеї, у кожної з яких є своя історія. Художник подякував за таке креативне привітання й почав свою розмову з короткої презентації магістерської роботи, в якій йшлося про розвиток українських музеїв в сучасному світі.

Як відомо, у своїх проектах Сергій часто експериментує, поєднуючи живопис з архітектурою:

Цієї ж технології я притримуюсь і будучи директором Музею українського живопису. Глядачів потрібно весь час дивувати, щоб вони захотіли повертатися до музею знову та відвідувати чергові виставки.

Сергій Бурбело розповів про перспективи розвитку музею. За допомогою програми «Культурна столиця» Дніпровський музей українського живопису має план розвитку, зокрема музейного провулку, що поруч із музеєм, музейного саду та даху музею.

Студентів цікавили різні етапи творчості художника та представлення виставок у музеї, прибутковість такої справи, патріотичність, залучення меценатів та партнерів до розвитку музейної справи.

За  словами художника, ідея створення музею  належить його засновнику Олегу Наумову й в основі, насамперед, було закладено бажання привернути увагу до дніпровських художників.

«Саме тому, ми вирішили заповнити цю нішу й створили сучасну концепцію музею», - розповідає Сергій. – Окрім виставкових залів, у музеї є майстерні художників, друкованої графіки та художньої емалі. Біля музею – сад з арт-майданчиком і галерея, а також у нас є вихід на дах будівлі. Ми гордимося нашими креативними та гучними виставками – роботи Дюрера, Рембрандта, Далі та інших відомих художників.

Щодо навчання в Академії, Сергій вдячний за професіоналізм викладачів і щасливий, що мав змогу ще раз відчути себе студентом:

«За своїм розташуванням та атмосферою, НАКККіМ – це такий маленький Кембридж чи Оксфорд, який потрібно берегти й цінувати!

Академія схожа на мій перший навчальний заклад – театрально-художній коледж у місті Дніпрі, де одночасно навчаються і художники, і театрали. Це завжди дуже гарний симбіоз мистецтв, який потрібно цінувати! Академія мені особисто дала те, чого так не вистачало: перша моя освіта- художник, друга – архітектор, а тут я здобув необхідні знання менеджера, щоб керувати такою інституцією як Музей українського живопису, де я директором уже 5 років!»

Сергій Бурбело працює у жанрі пейзажу. Учасник 25-ти молодіжних Всеукраїнських, гуртових художніх виставок з 2005 року. Персональна виставка «Визібране» у Дніпропетровську (2013). Твори зберігаються в Музеї українського живопису, приватних колекціях України, Росії, Німеччини. Дипломна робота «Симфонія» знаходиться у постійній експозиції Дніпропетровської обласної філармонії. З 2014 року - директор Музею українського живопису.

9 квітня на запрошення кафедри арт-менеджменту та івент-технологій до Академії завітав її випускник, представник нової генерації творочої інтелігенції, директор Дніпровського музею українського живопису й талановитий художник – Сергій Бурбело.

• Цієї ж технології я притримуюсь і будучи директором Музею українського живопису! Глядачів потрібно весь час дивувати, щоб вони захотіли повертатися до музею знову та відвідувати чергові виставки.

За словами художника, ідея створення музею належить його засновнику Олегу Наумову й в основі, насамперед, було закладено бажання привернути увагу до дніпровських художників.

Довідка

Відділ кадрів та документозабезпечення: