В Академії відбулися Загальні збори

2 квітня в актовій залі НАКККіМ відбулися Загальні збори під головуванням Ректора академії, професора Василя Гнатовича Чернеця.

Під час заходу було заслухано звіти директорів Інститутів щодо підведення підсумків за березень 2019 року із навчальної, профорієнтаційної та виховної робіт та участь у підготовці святкових заходів в рамках відзначення 50-ти річчя Академії.

Директор Інституту дизайну та реклами Андресюк Б.П. розповів про профорієнтаційні зустрічі з учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів – СШ №128 та гімназія №237 у м.Києві. Також відбулися зустрічі з учнями випускних класів спеціалізованих шкіл. Серед яких: художня дитяча школа в м. Конотоп та Палац творчості дітей та юнацтва м. Бровари. 23 березня відбулося проведення конкурсу дитячого малюнку «Країна майбутнього», організованого громадською організацією «Український дім» - Конотопська родина у м. Конотоп.
Як зазначив директор Інституту дизайну та реклами, відбулися зустрічі з творчими колективами в рамках проведення X Міжнародного конкурсу молодих дизайнерів – «Україна квітуча 2018».

Директор Інституту сучасного мистецтва Кулиняк М.А. розповів про низку профорієнтаційних заходів та промоцію НАКККіМ на Днях відкритих дверей. А також зазначив, що 23 березня в м. Ворзелі в Будинку Графині Уварової відбувся профорієнтаційний концерт.

Від Інституту практичної культурології та арт-менеджменту виступила старший викладач кафедри арт-менеджменту та івент-технологій Васильченко Л.В. У своєму виступі вона звернула увагу, що професорсько-викладацький склад кафедри підготував пакет документів щодо ліцензування аспірантури за спеціальністю 028 «Менеджмент соціокультурної діяльності», до приймальної комісії підготовлено та подано програми вступних випробувань і тестові завдання.

Студенти кафедри брали участь в семінарі, який провела Асоціація Корпоративних Медіа України, 20 березня 2019 року аспіранти 1 курсу під керівництвом Гречанівської П.Е. відвідали Музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків. У рамках відзначення 50-ти річчя Академії студенти Інституту взяли участь у відкритті театрального фестивалю «Театральна весна».

Із короткими доповідями виступили й представники Ректорату НАКККіМ. Проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Степаненко Л.М. розповіла про профорієнтаційні ярмарки, які відбудуться в м. Бровари та м. Буча й запланований традиційний концерт на Співочому полі.

Завершилися Загальні Збори НАКККіМ приємною новиною, зокрема на адресу Академії надійшов лист-подяка від Музею видатних діячів української культури Лесі України, Миколи Лисенка, Панаса Саксаганського, Михайла Старицького, в якому йдеться: «Висловлюємо щиру подяку народній артистці України, зав. кафедри сценічного та аудіовізуального мистецтва НАКККіМ, професору Ларисі Іванівні Хоролець за участь у щорічному Конкурсі читців поезії Лесі Українки у якості Голови журі, який проводиться серед студентів ВНЗ – I-II рівня акредитації».

Відділ кадрів та документозабезпечення: