В Академії відбулося засідання Вченої Ради

IMG 2733
IMG 2734
IMG 2735

26 березня відбулося засідання вченої ради Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.

Із вступним словом виступив ректор Академії Василь Гнатович Чернець, який привітав усіх присутніх й звернув увагу на художню виставку в Залі засідань, яку презентував Петро Зикунов – член НСХУ, заслужений художник України. Основні галузі його творчості станковий і монументальний живопис. Створює пейзажі Житомирщини, Київщини, Полтавщини, Криму, а також сюжетні композиції і портрети. Брав участь у розписах Михайлівського Золотоверхого собору та Трьохсвятительської церкви у Києві. Учасник всеукраїнських та зарубіжних художніх виставок.

На початку засідання вченої ради Ректор Академії привітав професора, завідувача кафедри арт-менеджменту та івент-технологій Копієвську О. Р. з присудженням наукового ступеня доктора культурології та докторів наук Афоніну О. С. та Овчарук О. В. із присудженням вчених звань професора.

Завідувач кафедри хореографії, народний артист України, герой України, професор Вантух М. М. проінформував членів вченої ради про роботу кафедри із забезпечення якості підготовки фахівців та розвитку наукових досліджень за результатами попереднього та поточних років.

Директори Інститутів - Андресюк Б.П., Дичковський С.І. та Кулиняк М.А. ознайомили членів вченої ради з результатами профорієнтаційної роботи за перший семестр 2018-2019 навчального року. Відзначили проведені профорієнтаційні заходи, а саме: проведення концертів та майстер-класів у школах та коледжах, участь у міжнародних та всеукраїнських фестивалях, участь у ярмарках-професій, проведення днів відкритих дверей Інститутів тощо.

Директор Центру неперервної культурно-мистецької освіти Шевченко І.О. проінформувала про основні сертифікатні програми Академії та відзначила досягнення сертифікатної програми «Арт-терапія: теорія і практика» професора кафедри культурології та інформаційних комунікацій, Побережної Галини Іонівни. Також ознайомила з основними напрямками та завданнями роботи Центру непевної культурно-мистецької освіти з підвищення кваліфікації керівників і спеціалістів галузі культури на 2019 рік.

Карпов В.В., завідувач кафедри мистецтвознавчої експертизи, презентував проект Центру експертизи, оцінки та реставрації Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв. Було затверджено Положення про Центр експертизи, оцінки та реставрації НАКККіМ, що регулює його діяльність.

Відділ кадрів та документозабезпечення: