Національна академія
керівних кадрів культури
і мистецтв
(044) 288-80-81
понеділок-п'ятниця 09:00-18:00

Всеукраїнська науково-практична конференція «Взаємодія хореографічного мистецтва і спорту в освітньому процесі: досвід, проблеми, перспективи»

IMG 6380JPG-min
IMG 6421JPG-min
IMG 6430JPG-min
IMG 6522JPG-min
IMG 6740JPG-min
IMG 6762JPG-min

21-23 березня в НАКККіМ на базі кафедри хореографії Інституту сучасного мистецтва відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція на тему: «Взаємодія хореографічного мистецтва і спорту в освітньому процесі: досвід, проблеми, перспективи».

Від імені Ректора Академії, професора Василя Гнатовича Чернеця, всіх учасників та гостей конференції привітав Перший проректор з науково-педагогічної роботи, професор Сергій Віталійович Іванов:

«Справді, ця конференція - непересічна подія, як за змістом, так і за своєю локацією. Адже, поєднання різних галузей, областей знання, зазвичай - це крок до подальшого розвитку й пошуку. А подальше використання знань від конференції для підготовки молодих кадрів – це, знову ж таки, величезний крок уперед.

НАКККіМ має давні й славні традиції підготовки справжніх майстрів хореографічних кадрів. Це не дивно, тому що кафедру хореографії, яка плідно працює в нашій Академії, очолює визначна особистість, професіонал своєї справи – Мирослав Вантух. Саме під його керівництвом Академія підготувала величезну кількість справжніх майстрів, які сьогодні відомі в усьому світі.

Бажаю, щоб конференція послужила поштовхом до нових звершень, нових злетів і перемог!»

До вітального слова долучилися - завідувач кафедри хореографії НАКККіМ, директор-художній керівник Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України ім. П. Вірського - Мирослав Вантух та доцент кафедри спортивних єдиноборств та силових видів спорту Національного університету фізичної культури, чемпіон світу і Європи з кікбоксінгу Володимир Аксютін.

З вітальним словом та доповіддю виступив Левківський Казимир Михайлович, заступник директора ДНУ «Інституту модернізації змісту освіти», заслужений працівник освіти України, професор, академік , кандидат історичних наук.

Про «Перспективи мистецької освіти в концепті Нової української школи» розповіла Комаровська Оксана Анатоліївна, завідувач лабораторії естетичного виховання та мистецької освіти Інституту проблем виховання АПН України, доктор педагогічних наук.

Також, активну участь в конференції взяли педагоги та студенти НАКККіМ, які підготували творчі покази та майстер-класи з сучасної спортивної хореографії – Шалапа Світлана, класичного танцю – Шумілова Вікторія та українського народного сценічного танцю – Савченко Лілія.

В рамках конференції учасники провели круглий стіл – «Шляхи оптимізації кваліфікації викладачів (керівників) хореографічного мистецтва та ациклічних видів спорту» з подальшим практичним використанням навчальними закладами освіти, зацікавленими відомствами та громадськими організаціями.

Основні напрямки роботи конференції відбувались у площині:

  • історичної ретроспективи хореографічного мистецтва і спорту в системі культури України;
  • сучасний стан і тенденції розвитку хореографічного мистецтва і видів спорту;
  • оптимізація освітнього процесу в хореографічних колективах різного спрямування;
  • впровадження інноваційних технологій хореографії та спорту в закладах загальної середньої освіти, позашкільних, спеціалізованих та вищих закладах освіти;
  • оптимізація професійної підготовки у закладах вищої освіти в Україні.
З вітальним словом та доповіддю виступив Левківський Казимир Михайлович, заступник директора ДНУ «Інституту модернізації змісту освіти», заслужений працівник освіти України, професор, академік , кандидат історичних наук.

Національна академія
керівних кадрів культури
і мистецтв
Адреса: вул. Лаврська, 9, корп. 15,
м.Київ, 01015, Україна
Ви можете отримати інформацію щодо вступу в Академію за тел. (044) 288-80-81
Понеділок-п'ятниця 09:00-18:00
Контакти
Інститут практичної культурології та арт-менеджменту:
(044) 280-94-12
Інститут сучасного мистецтва:
(044) 280-91-84
Інститут дизайну та реклами:
(044) 280-27-02
Центр неперервної культурно-мистецької освіти:
(044) 280-34-04
Приймальна ректора:
(044) 280-22-82
Приймальна комісія:
(044) 288-80-81
Факс: (044) 280-92-09
Відділ кадрів та документозабезпечення:
(044) 280-92-09
Антикорупційний уповноважений:
(044) 280-02-57
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ми в соцiальних мережах: