ВІТАЄМО З ДНЕМ СТУДЕНТА!

foto01Студенти завжди були найбільш волелюбною, незалежною та свободомислячою частиною суспільства, й ідея власного свята завжди хвилювала їхні молоді душі. Цікаво, що День студента відзначають саме 25 січня, тобто у Тетянин день. Це не просто так, адже свята Тетяна вважається покровителькою студентів.

Саме 25 січня у стародавньому Римі народилась дівчина Тетяна, яка вплинула на історію церкви. Тетяна виросла у сім’ї християн. Однак, у той період у Римі було багато язичницьких храмів, в яких практикували жертвоприношення. Християни відмовлялись брати участь у цих церемоніях.

Тож їх силою залучали до язичницьких святкувань. Одного разу схопили і святу Тетяну. Її змусили принести жертву Аполлону. Але під час її молитви статуя ідола впала і розбилася. Після цього дівчину відправили під суд. Її жорстоко катували, кидали до в’язниці, намагалися втопити та, врешті, стратили.

За те, що Тетяна навіть перед обличчям смерті не зреклася Христа, церква визнала її святою та відзначає її свято щороку 25 січня.

Покровительство Тетяни над студентами є символічним, адже саме студенти вважаються найвідчайдушнішими, відважними та такими, що завжди відстоюють свою позицію до останнього.

Неодмінно, майбутнє належить молодим, сповненим життєвої енергії людям. Країні вже сьогодні потрібні молоді обличчя, їх знання, саме молодь може зробити реальний внесок у справу державотворення, велику справу побудови процвітаючої України. Без сумніву, сплине незначний час і досвід та професіоналізм нашої молоді визначатимуть долю всієї держави.

Тож, нехай ваші студентські роки будуть тою золотою годиною, про яку не раз ви будете згадувати з посмішкою і теплою ностальгією, нехай завтрашній день завжди тримає для вас приємний сюрприз у запасі і маленьке чудо!

Любі студенти, бажаємо вам незгасної тяги до пізнання світу і нових відкриттів, блискучих успіхів та світлих надій, великих перспектив і цілеспрямованості, добрих товаришів і прекрасного настрою!

Відділ кадрів та документозабезпечення: