Національна академія
керівних кадрів культури
і мистецтв
УВАГА! ЕКЗАМЕНИ БУДУТЬ ПРОХОДИТИ ДИСТАНЦІЙНО, ЗА ДОПОМОГОЮ ПРОГРАМИ GOOGLE MEET (ІНСТРУКЦІЮ ДИВ. У «НОВИНАХ» ЗА 22 ТРАВНЯ)

V творчий звіт Академії. НАКККіМ подарувала справжнє культурно-мистецьке свято на головній сцені країни

12 грудня на одній з провідних сцен країни – Національній опері України імені Тараса Шевченка – відбувся V творчий звіт Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.

Із привітальним словом виступив Ректор академії, професор Василь Чернець:

«Дорога наша сім’я! V творчий звіт нашої Академії – це справжнє сімейне свято. Для студента, професора, артиста, усіх працівників нашого закладу! Це урочиста подія для всіх гостей, хто з нами в цей день»

За словами Ректора, академії є ким гордитися і що презентувати в культурному просторі України.

Справді, вже стає доброю традицією завершувати навчальний рік НАКККіМ чудовим концертом від талановитих студентів, викладачів та друзів закладу.

У V творчому звіті академії взяла участь дружина Президента України Марина Порошенко, яка є випускницею НАКККіМ й отримала кваліфікацію «мистецтвознавець-експерт». Водночас, вона є головою Українського культурного фонду.

У своєму виступі Марина Порошенко зазначила, що для неї дуже почесно бути випускницею Академії, адже знання, які вона отримала під час навчання в НАКККіМ допомагають їй у формуванні концептуального розвитку нової державної структури УКФ.

«Я хочу подякувати всім викладачам академії за такі важливі й потрібні знання. Культура завжди об’єднувала націю, і сьогодні єдність – це те, що необхідно всім нам для збереження незалежності й цілісності України»

зазначила дружина Президента України.

Серед присутніх гостей, які прийшли привітати НАКККіМ, були Державний секретар Міністерства культури Ростислав Карандєєв, Ректор Національної музичної академії імені П.І. Чайковського Максим Тимошенко, Директор Національного палацу мистецтв «Україна» Роман Недзельський та давні друзі й партнери академії – легендарний Мирослав Вантух, Герой України, генеральний директор – художній керівник Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України ім. П. Вірського, а також генеральний директор- художній керівник Національного заслуженого академічного українського народного хору ім. Г.Верьовки – Зеновій Корінець.

У своєму вітальному слові Ростислав Карандєєв звернувся до всіх, хто долучився до святкового заходу й подякував викладачам:

«В серцях кожного з присутніх тут є тільки одне найголовніше почуття – добра й любові до рідної академії, до колег, до тих, хто працює пліч-о-пліч й створює високий імідж закладу.

Це ті, хто докладає зусиль для навчання нового покоління майстрів мистецтва, культурології, фахівців у різних галузях тих знань, що сьогодні роблять сферу української культури достойною тієї спадщини, що дісталася нам»

На відкритті святкового заходу Василь Чернець нагадав усім присутнім, що НАКККіМ розпочала підготовку до святкування свого 50-ти річчя, яке академія відзначатиме у 2020 році.

Приємною новиною стало нещодавнє підписання академією угод про співпрацю з двома визначними закладами нашої держави- Національною музичною академією імені П.І. Чайковського та Національним палацом мистецтв «Україна», що дасть можливість залучати студентів до участі в різних культурно-мистецьких заходах і майстер-класах, проводити репетиції та виступати на провідних концертних площадках.

У своєму виступі Ректор Національної музичної академії імені П.І. Чайковського Максим Тимошенко подякував викладачам та всім працівникам НАКККіМ й зазначив, що пишається тим, що закінчив цей славетний заклад.

А ось Директор Національного палацу мистецтв «Україна» Роман Недзельський принагідно запросив гостей та учасників також відзначити святкування 50-ти ліття найбільшого концертного майданчика України в 2020 році:

«Гадаю, ми зможемо поєднати ці два великі свята в одне грандіозне! Сьогодні маємо навколо чого об’єднуватися: у нас чудові покровителі української культури, тому ми повинні бути єдині, які ніколи, в такий важкий для України час»

Цьогорічне святкування вражало своєю постановкою, що була представлена в сучасній інтерпретації відомої п’єси Григорія Квітки-Основ'яненка «Сватання на Гончарівці». Художній керівник проекту – Михайло Кулиняк, Директор інституту сучасного мистецтва, кандидат мистецтвознавства).

Головним режисером-постановником став Олександр Жуковін, доцент кафедри сценічного та аудіовізуального мистецтва НАКККіМ, кандидат мистецтвознавства, актор театру та кіно, режисер.

-«Щодо матеріалу, який ліг в основу – це класичний твір «Сватання на Гончарівці». Сценарист Крістіна Шелудько змогла скоротити повний обсяг із понад 60 сторінок до 20-ти! Це було дуже важливо, адже 70% вистави – це концертні номери від академічних талантів. Великі молодці актори – Єгор Водяхін (в ролі Олексія), Владислав Мрикот (в ролі Стецька), Дар’я Зібіньова та Анна Сердюк», - зазначив Олександр.

У концерті взяли участь народні, заслужені артисти України, лауреати міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, професори, доценти, випускники та студенти академії. Серед яких – народний артист України, доцент кафедри естрадного виконавства, професор НАКККіМ Іво Бобул; народний артист України, завідуючий кафедри естрадного виконавства НАКККіМ, професор Фемій Мустафаєв; народна артистка України Людмила Ларікова та інші.

Варто зазначити, що одну з ключових ролей в постановці зіграла народна артистка України, перший Міністр культури Незалежної України, драматург Лариса Хоролець.

Студенти вражали своєю театральною грою та музичним виконанням, а заворожуючого ефекту концерту внесло лазерне шоу випускника НАКККіМ, чемпіона світу з ірландських танців – Віктора Бєдного.

Звісно, особливого шарму й передноворічного настрою додав виступ Національного заслуженого академічного українського народного хору України імені Григорія Верьовки, який вже не один рік поспіль бере участь в спільних з НАКККіМ культурно-мистецьких заходах. Хор повсякчас прагне бути у тренді і демонструвати себе як універсальний колектив, що пропагує найширший спектр: від автентичного фольклору до високої класики, від колядок до опери і духовної музики. На V звітному концерті академії хор представив «Святковий гопак» та «Щедрик».

Тож, незважаючи на сніжну погоду, цей зимовий вечір зібрав велику кількість гостей, які цінують українське мистецтво. І звучав «Щедрик», і лунали гучні оплески для талановитої молоді та професійних викладачів, які вносять великий вклад в розвиток культурного простору України.

IMG 5924-min
IMG 5939-min
IMG 5971-min
IMG 5994-min
IMG 6003-min
IMG 6028-min
IMG 6029-min
IMG 6032-min
IMG 6036-min

Автор фото: ©Сергій Ніколаєв

Національна академія
керівних кадрів культури
і мистецтв
Адреса: вул. Лаврська, 9, корп. 15,
м.Київ, 01015, Україна
Ви можете отримати інформацію щодо вступу в Академію за тел. (044) 288-80-81
Понеділок-п'ятниця 09:00-18:00
 
Контакти
Інститут практичної культурології та арт-менеджменту:
(044) 280-94-12
  Приймальна ректора:
(044) 280-22-82 
Інститут сучасного мистецтва:
(044) 280-91-84
                 Приймальна комісія:
(044) 288-80-81  та  (068) 784-49-27
Факс: (044) 280-92-09
Інститут дизайну та реклами:
(044) 280-27-02
 

Відділ кадрів та документозабезпечення:
(044) 280-92-09

Центр неперервної культурно-мистецької освіти:
(044) 280-34-04
  Антикорупційний уповноважений:
(044) 280-02-57 або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ми в соцiальних мережах: