В Академії пройшли загальні збори трудового колективу

12.04 zbory3 грудня в актовій залі Академії відбулися загальні збори трудового колективу, на яких зі вступним словом виступив ректор НАКККіМ Василь Чернець. Особливу увагу він звернув на найбільш важливі сфери діяльності Академії, на вже досягнутих показниках і тих завданнях, що їх належить виконати в майбутньому. Зокрема, в міжнародній діяльності закладу.

На зборах було заслухано звіти за листопад 2018 року директорів Центру неперервної культурно-мистецької освіти І.О. Шевченко, Інституту практичної культурології та арт-менеджменту С.І. Дичковського, Інституту дизайну та реклами Б.П. Андресюка, Інституту сучасного мистецтва М.А. Кулиняка.

Із доповідями виступили керівник Служби моніторингу забезпечення якості освіти О.В. Фоменко та проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Л.М. Степаненко.

Перший проректор з науково-педагогічної роботи С.В. Іванов у своєму виступі наголосив на головних завданнях, а саме - забезпечення Академією належного проведення ректорського контролю з якості освіти. Контрольні тести проводяться з 18-ти дисциплін для здобувачів вищої освіти IV курсів у рамках підготовки до акредитаційної експертизи Академії. Результати виконання тестів планується заслухати на Вченій Раді у грудні 2018 року.

Після виступів, колективу було представлено двох нових працівників Академії - начальника відділу забезпечення інформаційної діяльності Оксану Гайдук, випускницю КНУ імені Тараса Шевченка Інституту журналістики, НАДУ при Президентові України та директора Центру міжнародної академічної мобільності та інтеграційних проектів Ксенію Атаманюк, випускницю КНУ імені Тараса Шевченка, НАКККіМ.

Ректор Академії Василь Чернець рекомендував колективу кандидатуру М.А. Кулиняка на присвоєння йому почесного звання «Заслужений діяч мистецтв України». Також, від імені всього колективу Академії Василь Гнатович Чернець привітав та нагородив срібною медаллю Національної Академії мистецтв та медаллю "Ушинський К.Д." Академії педагогічних наук України професора Євгена Антоновича.

Друга частина зборів була присвячена підсумкам роботи профспілкового комітету НАКККіМ за останні 2 роки. З керівного складу комітету вийшла Г.В. Святненко, натомість було обрано нового голову – О.Д. Брайченко, відповідального секретаря Приймальної комісії НАКККіМ.

Відділ кадрів та документозабезпечення: