СТУДЕНТИ НАКККіМ НА МІЖНАРОДНОМУ ТЕАТРАЛЬНОМУ ФЕСТИВАЛІ "ЛіхтArt"

1
2
3
4
5
6

23-27 жовтня в місті Рівне відбувся Міжнародний театральний фестиваль "ЛіхтArt", в якому, в складі Естрадного театру "Шарж", взяли участь студенти кафедри сценічного та аудіовізуального мистецтва на чолі з керівником Юлією Володимирівною Кратко.

На фестиваль з’їхалися театри зі всієї України: Нетішина, Пісочина, Кам’янець-Подільського, Рівного, Харкова, Луцька, Києва, а також театри зі Словаччини та Польщі. За 5 днів вони продемонстрували 22 вистави в різних жанрах та різноманітної тематики. Протягом фестивалю працювала «Майстерня театрального критика», куратор – театральний критик, позаштатний кореспондент газети «День», науковий кореспондент інституту психології ім. Г.С. Костюка Ельвіра Загурська.

Також приємно відзначити професійний рівень журі Фестивалю, що було представлено у такому складі:

• Тимофій Ільєвський – режисер-постановник Брестського академічного театру драми, драматург, голова журі (м. Брест, Білорусь);
  • Володимир Петрів – директор-художній керівник Рівненського обласного академічного українського музично-драматичного театру, Народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка (м. Рівне);
  • Анатолій Суханов – актор театру і кіно, режисер, художній керівник Київської театральної школи-студії, артист Київського академічного театру "Колесо", голова методичного об'єднання викладачів театральних дисциплін, лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів (м. Київ);
  • Зоя Захарчук – режисер, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри театральної режисури Рівненського державного гуманітарного університету (м. Рівне);
  • Ігор Марчук – режисер, художній керівник театру музичної казки "Диво", один із засновників театру "Від ліхтаря" (м. Рівне).

Наші студенти продемонстрували ритмічну виставу «Почути тишу», за яку отримали схвальні відгуки від глядачів і журі, та були відзначені такими нагородами:

• Диплом в номінації "Кращий акторський ансамбль";
  • Диплом в номінації "Краще пластичне вирішення";
  • Диплом переможця в номінації "Краща вистава" в категорії "Навчальні театри".

Чудовий фестиваль, приємні нагороди і безупинний рух! Далі – тільки вище, більше і краще!

Відділ кадрів та документозабезпечення: