Національна академія
керівних кадрів культури
і мистецтв
(044) 288-80-81
понеділок-п'ятниця 09:00-18:00

Привітання ректора Академії з нагоди 28-ої річниці Незалежності України

Шановні студенти, колеги, друзі!

Прийміть сердечні вітання з нагоди головного національного свята – 28-ї річниці Незалежності України.

Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли кожному з нас варто думати про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.

Читати далі

Академія перемогла в конкурсі Еразмус+

Шановні співробітники!

Щиро вітаємо команду професорсько-викладацького складу Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв з перемогою в конкурсі 2019 р. за напрямом Розвиток потенціалу вищої освіти Програми Європейського Союзу ЕРАЗМУС+.

Читати далі

Триває прийом робіт на конкурс «Студентська бізнес-ініціатива 2019»

До уваги студентів Академії! 

 

Продовжено термін прийому конкурсних робіт бізнес-планів  «Студентська бізнес-ініціатива 2019» до 26 вересня цього року. 

Нагадаємо, конкурс організовано Департаментом молоді та спорту виконавчого органу Київської міської державної адміністрації  спільно з компанією «Pro Capital Investment».

Продолжить

Розпочала роботу приймальна комісія!

10 липня розпочала роботу Приймальна комісія Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.

За детальною інформацією щодо вступу до академії можна ознайомитись на сайті у розділі «Абітурієнтам» або за телефоном Приймальної комісії (044) 288-80-81.

Чекаємо на Вас, дорогі вступники, щодня з 9 до 18 години за адресою: м. Київ, вулиця Лаврська, 9

Вийшла друком монографія «Neuroartes: мистецтво пізнання людини»

У Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв вийшла друком монографія «Neuroartes: мистецтво пізнання людини» у авторстві доктора мистецтвознавства Наталії Сиротинської (м. Львів) та доктора історичних наук Віктора Карпова (м. Київ). Вступне слово до видання надав директор Інституту нейроарту Люк Деланоу (Нью-Йорк, США).

Читати далі

До уваги абітурієнтів!

Національна Академія Керівних кадрів Культури та Мистецтв запрошує студентів на БЮДЖЕТНІ місця.

Культурологія (034), Інформаційна, бібліотечна та архівна справа (029) пропонують ПО 5 місць державного замовлення.

Не проґавте шанс!

Національна Академія Керівних кадрів Культури та Мистецтв запрошує студентів на БЮДЖЕТНІ місця.

Культурологія (034), Інформаційна, бібліотечна та архівна справа (029) пропонують ПО 5 місць державного замовлення.

Не проґавте шанс!

В електронному кабінеті під час реєстрації зазначайте перший квадратик.

Чекаємо!

+ 38 (097) 369-84-79 - Любов Павлівна

https://nakkkim.edu.ua/dlya-abiturientiv/perelik-spetsialnostej-ta-konkursnikh-predmetiv

https://ez.osvitavsim.org.ua/

В Академії відбулося засідання Наглядової ради

08 липня 2019 року відбулося засідання Наглядової ради Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.

На початку засідання голова Наглядової ради Академії – перший Президент України – Леонід Макарович Кравчук привітав членів ради з закінченням навчального року та подякував за запрошення на церемонію вручення дипломів здобувачам освітнього ступеня «Бакалавр».

Читати далі (+ФОТО)

В Академії відбулося святкове вручення дипломів «Бакалавр-2019»

8 липня в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв відбулося святкове вручення дипломів бакалаврам-2019. Викладачі, студенти, їх батьки та друзі прийшли в цей день привітати своїх випускників і побажати нових звершень.

Читати далі (+ФОТО)

СТУДЕНТКА НАКККІМ ВИБОРОЛА ЗОЛОТО НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ–КОНКУРСІ В ІТАЛІЇ!

28 червня – 2 липня в місті Лідо ді Єзоло відбувся міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Сузір’я моря – сонце, молодість, краса», в якому взяла участь студентка кафедри академічного і естрадного вокалу та звукорежисури Дар’я Воробйова (викладач: Вероніка Левко).

Читати далі (+ФОТО)

ВИЙШЛА КНИГА «ПАРКОЗНАВСТВО» С. КУЗНЕЦОВА

У підручнику висвітлено історію створення садово-паркових об’єктів в Україні, зокрема старовинних парків і дендропарків, окреслено біо-екологічні основи паркобудівництва, проаналізовано дендрологічний склад різних категорій паркових насаджень, зазначено довговічність деревних рослин, охарактеризовано парки й лісопарки як ботаніко-географічні та культурогенні об’єкти, важливі складники екології міського середовища. Розглянуто питання ландшафтного формування природних фітоценозів як вихідного матеріалу для паркобудівництва, особливості створення деяких типів садово-паркових ландшафтів, формування основних типів експозицій ботанічних садів.

Читати далі

Визначили кращі кімнати гуртожитку НАКККіМ

18 червня відбулося нагородження переможців у конкурсі «Краща кімната гуртожитку НАКККіМ». 

Ректор Академії, професор Василь Гнатович Чернець вручив студентам дипломи й солодкі подарунки...

Читати далі (+ФОТО)

«Розумним Бути Модно» - конкурс на здобуття грантів на оплату навчання

Інформуємо студентів та абітурієнтів Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв про проведення конкурсу «Розумним Бути Модно». Переможці даного конкурсу отримують гранти на оплату навчання. Запрошуємо залучитися до участі студентів всіх курсів та факультетів Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, державного замовлення та контрактної основи та поборотися за призові місця. В якості винагороди переможці отримують...

Читати далі

Театр «Шарж» в Одесі

Театр «Шарж» побував на Міжнародному фестивалі «Літо. Море. Фестиваль», який проходив з 5 по 9 червня під Одесою. Давид Тищенко та Анна Третяк зіграли авторську виставу «Лабіринт», за яку отримали нагороди в номінаціях «Краща режисура», «Краще втілення образу», «Краща чоловіча роль». Головою журі була народна артистка України, герой України Ніна Матвієнко.

Читати далі (+ФОТО)

В Академії обговорили питання культурних цінностей предметів фалеристики

7 червня 2019 року у НАКККіМ відбувся науковий практикум-семінар на тему «Фалеристична традиція в українській культурі та мистецтві», організаторами якого стали Експертна служба МВС України, кафедра мистецтвознавчої експертизи НАКККіМ та Український інститут воєнної історії.

Читати далі (+ФОТО)

Vivat Academia!

13 червня Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв вперше вітала випускників різних років навчання на святковому вечері. У стінах рідної Alma mater, яка дала крила професійних знать, звідки студенти немов журавлі ринули у бурхливе життя, випускників привітали ректорат, професорсько-викладацький склад та видатні гості.

Читати далі (+ФОТО)

Зустріч з Юлією Бевзенко

5 червня відбулася зустріч з випускницею Академії, менеджером Києва та засновницею проекту "Шукай"- Юлією Бевзенко.

Вона розповіла свою історію і надихнула всіх на нові звершення, адже не має нічого неможливого...

Читати далі (+ФОТО)

Творчий показ ансамблів танцю та студентських робіт кафедри хореографії до 50-річчя Академії

5 червня на Академічній площі відбувся творчий показ ансамблів танцю та студентських робіт кафедри хореографії до 50-річчя Академії.

Читати далі (+ФОТО)

«Інклюзія – це не хвороба, якою можна заразитись», - Олександра Маркова

1 червня в міжнародний День захисту дітей у Києві Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв долучилася до щорічного фестивалю «Такий як я». Для проведення заходу було надано музичну апаратуру та інформаційну підтримку. Наша Академія також намагається долати стереотипи й сприяти безбар'єрному доступу до культурно-мистецького життя в Україні.

Читати далі (+ФОТО)

Театр «Шарж» подарував дітям незабутні емоції

1 червня в рамках святкування 50-ти річчя Академії театр «Шарж» кафедри режисури та акторської майстерності виступив у місті Боярка. З нагоди Міжнародного дня захисту дітей студенти показали виставу "З глибин до висот" для багатодітних сімей. Артисти подарували яскраві емоції та справжню святкову атмосферу, і саме цим долучили підростаюче покоління до театрального мистецтва.

Читати далі (+ФОТО)

Студенти Академії займають перші місця

22-24 травня у приміщенні Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся IV міжнародний проект-конкурс «Тарас Шевченко єднає народи», що об'єднав понад тисячу учасників з усього світу.

Читати далі (+ФОТО)

Великий концерт до 50-ти річчя Академії

30 травня у Великому залі імені Героя України Василя Сліпака Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського відбувся яскравий концерт до 50-ти річчя НАКККіМ. Керівник проекту – Народний артист України, професор, завідувач кафедри академічного і естрадного вокалу та звукорежисури Фемій Мустафаєв.

Читати далі (+ФОТО)

День народження Інституту практичної культурології та арт-менеджменту

29 травня Інститут практичної культурології та арт-менеджменту святкує свій День народження! На честь цього було заплановано і проведено низку заходів. Розпочинала святковий день кафедра мистецтвознавчої експертизи. Перший курс магістрів підготував вікторину «Стилі у світовому мистецтві» для студентів кафедри арт-менеджменту та івент-технологій, де вони мали змогу перевірити свої знання у різних сферах мистецтва: від живопису і до архітектури. Кафердра культурології та інформаційних комунікацій представила свою захоплюючу культурлогічну екскурсію Києвом.

Читати далі (+ФОТО)

Засідання Вченої Ради

28 травня відбулось чергове засідання Вченої Ради під головуванням Ректора Академії, професора Василя Гнатовича Чернеця. 

Розпочалось засідання з урочистого привітання науково-педагогічних працівників Академії з присвоєнням вчених звань...

Читати далі

Вітаємо з присвоєнням вченого звання!

Згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 23.04.2019 року №544 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо присвоєння вчених звань і присудження наукових ступенів від 23 квітня 2019 року» присуджено:

  • Хоролець Ларисі Іванівні...

Читати далі (+ФОТО)

Творчий показ з предмету «Режисура та драматургія обрядів»

21 травня в актовій залі Академії відбувся творчий показ з предмету – «Режисура та драматургія обрядів» професора НАКККіМ кафедри режисури та акторської майстерності, Заслуженого працівника культури України Матушенка Валерія Борисовича з групою режисерів 3-го курсу БСМ-11-6 (РАВ-16/1). Темою показу стало Великоднє свято, його традиції, історія та обряди.

Читати далі (+ФОТО)

Національна академія
керівних кадрів культури
і мистецтв
Адреса: вул. Лаврська, 9, корп. 15,
м.Київ, 01015, Україна
Ви можете отримати інформацію щодо вступу в Академію за тел. (044) 288-80-81
Понеділок-п'ятниця 09:00-18:00
Контакти
Інститут практичної культурології та арт-менеджменту:
(044) 280-94-12
Інститут сучасного мистецтва:
(044) 280-91-84
Інститут дизайну та реклами:
(044) 280-27-02
Центр неперервної культурно-мистецької освіти:
(044) 280-34-04
Приймальна ректора:
(044) 280-22-82
Приймальна комісія:
(044) 288-80-81
Факс: (044) 280-92-09
Відділ кадрів та документозабезпечення:
(044) 280-92-09
Антикорупційний уповноважений:
(044) 280-02-57
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ми в соцiальних мережах: