Національна академія
керівних кадрів культури
і мистецтв
(044) 288-80-81
понеділок-п'ятниця 09:00-18:00

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА КАФЕДРИ КУЛЬТУРОЛОГІЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ КОМУНІКАЦІЙ

Представники Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв доцент кафедри культурології та інформаційних комунікацій Гоц Л.С. та методист вищої категорії Погребнюк Я.В. 20 квітня 2018 року взяли участь у проведені масового профорієнтаційного заходу «Ярмарок професій – 2018» для учнівської молоді випускних класів, їх батьків та вчителів. Цього разу захід відбувся у м. Буча Ірпінського району на базі НВК спеціалізованої загальноосвітньої школи № 3.

Читати далі (+ФОТО)

"Connect між країнами різних континентів світу - Україною та Америкою"

Студенти КР-45, КР-46, КР-47 кафедри культурології та інформаційних комунікацій під керівництвом кураторів Овчарук О.В. та Осадчої Л.В. 19 квітня 2018 року вирушили на зустріч до культурного центру America House Kyiv. Це дивовижне місце, де відчувається американський колорит, по-справжньому тепла атмосфера та гостинність Америки. Цікавим для студентів було те, що в цьому закладі обіймають керівні посади професіонали із знаннями у галузі культурології, філології та бездоганно володіючі англійською мовою.

Читати далі (+ФОТО)

ЗУСТРІЧ З КАНДИДАТОМ НА ПОСАДУ ГОЛОВИ СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ НАКККіМ

В Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв 20 квітня відбулася зустріч студентів, що є делегованими на вибори Голови Cтудентської ради Академії та у склад Студентської ради з кандидатом на посаду Голови студентської ради НАКККіМ Наконечною Мариною...

Читати далі

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА КАФЕДРИ КУЛЬТУРОЛОГІЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ КОМУНІКАЦІЙ

У приміщені Броварського міськрайонного центру зайнятості 19 квітня 2018 року відбувся «Ярмарок професій» для учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл міста та району. До організації проведення заходу долучились представники кафедри культурології та інформаційних комунікацій професор Сіверс В.А. та методист Погребнюк Я.В....

Читати далі (+ФОТО)

«Успішність та лідерство, про те, як реалізувати себе в підприємницькій діяльності та досягти балансу інтересів, займаючись улюбленою справою»

В Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв 18 квітня у рамках діяльності Клубу зустрічей з цікавими людьми за ініціативи кафедри арт-менеджменту та івент-технологій Інституту практичної культурології та арт-менеджменту відбулася зустріч з Уейном Моррісом та Марті Гейтсом...

Читати далі (+ФОТО)

Прості відповіді на непрості запитання. Дмитро Гордон.

В Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв 17 квітня у рамках діяльності Клубу зустрічей з цікавими людьми за ініціативи Інституту дизайну та реклами відбулася зустріч студентів та професорсько-викладацького складу з відомою особистістю, журналістом, письменником, телеведучим Дмитром Гордоном...

Читати далі (+ФОТО)

ВІТАЄМО ПРОРЕКТОРА З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ МІСЮРУ НАТАЛІЮ ЄВГЕНІВНУ З ЮВІЛЕЄМ!

Вельмишановна Наталія Євгеніївна!

З нагоди Вашого славного ювілею – 50-річчя від дня народження, прийміть щирі вітання від Ректорату Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв! 

Ви поєднали свою долю з рідною Alma Mater, пройшовши славний шлях від Заступника головного бухгалтера до Проректора з питань соціально-економічного розвитку Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв. Ваш багатий досвід, високий професіоналізм та самовіддана праця на благо Академії заслужили велику шану всього колективу. 

Бажаємо Вам, хай тепло рідних та близьких надійно захищає Вас від життєвих негараздів, а кожен день хай наповнюється корисними справами. 

Зичимо Вам міцного здоров'я, щасливого довголіття та всіх благ! Нехай у житті вас завжди супроводжує натхнення та удача , а Віра, Надія та Любов не залишає Вас ніколи, доброта та злагода зігрівають Ваше серце, а поряд завжди будуть щирі однодумці й вірні друзі!

Бережіть і примножуйте те, що маєте, радійте кожному дню, починайте його завжди з посмішки. 

Хай янголи-охоронці відвернуть усі біди, а Господь посилає мир душі, здоров’я тілу і спокій дому.

З глибокою повагою Ваші колеги!

Читати далі

Майстер-клас з писанкарства та лозоплетіння на тему: «Писанка як символ Великодня»

Нарешті прийшла справжнісінька весна і принесла нам натхнення аби готуватися до прекрасного свята Великодня та розписувати писанки на це свято. В Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв ми запроваджуємо нові традиції та тенденції їх розвитку, для того, щоб зберегти наші звичаї, які передаються в кожній родині з покоління в покоління. А згодом, ділитися всіма цікавитими таємницями сімейних обрядів святкування різноманітних свят в Україні.

Читати далі (+ФОТО)

ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ «ДУХОВНІ ОБРАЗИ»

У першому ярусі дзвіниці Успенського собору Києво-Печерської Лаври 5 квітня 2018 року відбулася урочиста церемонія відкриття виставки члена Національної спілки художників України, старшого викладача кафедри рисунку, живопису та скульптури Інституту дизайну та реклами НАКККіМ Карпенко Ольги Валер’янівни «Духовні образи».

Читати далі (+ФОТО)

ЗВІТ ПРО ПРОХОДЖЕННЯ ПРАКТИКИ СТУДЕНТАМИ 2 КУРСУ, ГРУПИ РАВ-16 КАФЕДРИ СЦЕНІЧНОГО ТА АУДІОВІЗУАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА

Більшість студентів групи РАВ-16 – Калмикова Світлана, Пателепень Дмитро, Сидоренко Єлізавета, Таможня Анастасія, Третяк Анна, Тищенко Давид та Цюрак Валентин проходили практику в Центрі культури і мистецтв (ЦКМ) Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, де студенти НАКККіМ ознайомились з організацією, створенням та проведенням мистецьких заходів. Практиканти дізнались про специфіку діяльності ЦКМ, де студенти проводять своє дозвілля, народжуються фестивалі, конкурси, творчі зустрічі і різноманітні заходи. На основі отриманих знань виконали індивідуальні завдання.

Читати далі (+ФОТО)

ЗВІТ про проходження практики студентами 4 курсу, групи МІД-64 кафедри арт-менеджменту та івент-технологій

Комплексна практика з фаху у студентів 4 курсу гр. МІД-64 спеціальності «Менеджер індустрії дозвілля» відбувалась відповідно до навчального плану підготовки бакалаврів за визначеною спеціальністю та графіка навчального процесу з 19.01.2018 р. – по 10.03.2018 р.

Мета практики – поглиблене вивчення пріоритетних напрямів соціокультурної діяльності установ, закладів культури і мистецтв, інших галузей соціокультурної сфери; формування та розвиток у студентів уміння застосовувати на практиці отримані знання та ухвалювати самостійні рішення в професійній діяльності; збір та обробка фактичних матеріалів для підготовки до державних іспитів.

Читати далі (+ФОТО)

Режисерська робота «Кінохіт»

В рамках ІХ фестивалю мистецтв присвяченому 240-річчю з народження Григорія Квітки-Онов’яненка «Театральна весна в НАКККіМ» 26 березня було представлено режисерську роботу студента 3 курсу Віталія Щербини під керівництвом Володимира Толубко «Кінохіт».

Вистава вразила усіх присутніх, дивовижна гра талановитих акторів подарувала неймовірні емоції.

Читати далі (+ФОТО)

МАРІЯ ВОРОБЕЙ: ТВОРЧА ЗУСТРІЧ У БУДИНКУ ПИСЬМЕННИКІВ УКРАЇНИ

Кафедра сценічного та аудіовізуального мистецтва Інституту сучасного мистецтва та кафедра гуманітарних дисциплін Інституту практичної культурології та арт-менеджменту 30 березня 2018 р. долучилися до проведення до Ювілейного творчого вечора, присвяченого 65-річчю з Дня народження неперевершеної письменниці, талановитої поетеси Марії Іванівни Воробей, яка відбулася у Будинку Національної спілки письменників України.

Читати далі (+ФОТО)

ПУБЛІЧНИЙ ЗАХИСТ ДИСЕРТАЦІЇ НА ЗДОБУТТЯ НАУКОВОГО СТУПЕНЯ КАНДИДАТА КУЛЬТУРОЛОГІЇ ПАНЧЕНКО СВІТЛАНИ АНАТОЛІЇВНИ НА ТЕМУ: «КУЛЬТУРОТВОРЧИЙ ПОТЕНЦІАЛ РЕЛІГІЙНОГО ТУРИЗМУ: СТАНОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО ДОСВІДУ»

На засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.850.01 30 березня 2018 року в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв відбувся публічний захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата культурології Панченко Світлани Анатоліївни на тему: «Культуротворчий потенціал релігійного туризму: становлення українського досвіду».

Читати далі (+ФОТО)

«КУЛІЧІВСЬКЕ (ЗАЧАТТЯ) ЗАКЛЯТТЯ»

У рамках ІХ фестивалю мистецтв присвяченому 240-річчю з народження Григорія Квітки-Онов’яненка «Театральна весна в НАКККіМ» 27 березня на малій сцені НАКККіМ відбулася довгоочікувана прем’єра вистави «Кулічівське (зачаття) закляття», яка зачепила серйозні проблеми суспільства у притаманній фарсу жартівливій формі та перебільшенні.

Вистава є неймовірно актуальною, адже у всьому світі і на сьогоднішній день постають питання «Хто винен?», «Чому таке складне життя?», «Чому з народження дитині втлумачують, наскільки все погрузло у проблемах та незрозумілостях?».

Читати далі (+ФОТО)

ВІДБУВСЯ ПУБЛІЧНИЙ ЗАХИСТ ДИСЕРТАЦІЇ НА ЗДОБУТТЯ НАУКОВОГО СТУПЕНЯ КАНДИДАТА МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА ДЬЯЧЕНКО ВОЛОДИМИРА ВАЛЕРІЙОВИЧА НА ТЕМУ: «ТВОРЧА ДІЯЛЬНІСТЬ УКРАЇНСЬКИЙ ЗВУКОРЕЖИСЕРІВ ДРУГОЇ ПОЛОВИНИ ХХ – ПОЧАТКУ ХХІ СТОЛІТТЯ: ТЕОРІЯ, ІСТОРІЯ, ПРАКТИКА»

На засіданні спеціалізованої вченої ради у Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв 29 березня 2018 року відбувся публічний захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата мистецтвознавства Дьяченка Володимира Валерійовича на тему: «Творча діяльність українських звукорежисерів другої половини ХХ - початку ХХІ століття: теорія, історія, практика».

Читати далі (+ФОТО)

Співпраця з Музеем історичного культурного надбання «ПЛАТАР»

Державно-приватне партнерство Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв та Музею історичного культурного надбання «ПЛАТАР» відкриває нові перспективи у галузі підготовки висококваліфікованих мистецтвознавців-експертів за принципом дуальної освіти. Саме це, серед іншого, є лейтмотивом підписаної ректором Академії В.Г. Чернецем та директором Музею «ПЛАТАР» І.В. Підгородецькою угоди про співпрацю...

Читати далі

ВІДБУВСЯ ПУБЛІЧНИЙ ЗАХИСТ ДИСЕРТАЦІЇ НА ЗДОБУТТЯ НАУКОВОГО СТУПЕНЯ ДОКТОРА КУЛЬТУРОЛОГІЇ ОВЧАРУК ОЛЬГИ ВОЛОДИМИРІВНИ НА ТЕМУ: «ПАРАДИГМАЛЬНІ ВИМІРИ ІДЕАЛУ ЛЮДИНИ У ПРОСТОРІ КУЛЬТУРИ ХХ – ПОЧАТКУ ХХІ СТОЛІТТЯ»

На засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.850.01 у Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв 29 березня 2018 року о 12.00 годині відбувся публічний захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора культурології Овчарук Ольги Володимирівни на тему: «Парадигмальні виміри ідеалу людини у просторі культури ХХ – початку ХХІ століття».

Науковий консультант – доктор культурології, професор Герчанівська Поліна Евальдівна, Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв, завідувач кафедри культурології та інформаційних комунікацій.

Читати далі (+ФОТО)

Студенти НАКККіМ до Основ’яненка

В рамках ІХ фестивалю мистецтв присвяченому 240-річчю з народження Григорія Квітки-Онов’яненка «Театральна весна в НАКККіМ» 29 березня було презентовано фільм-біографію «Пелюстки долі Григорія Квітки» та виступи студентів Інституту сучасного мистецтва та Інституту практичної культурології та арт-менеджменту.

Читати далі (+ФОТО)

В АКАДЕМІЇ ВИЙШЛИ ДРУКОМ НОВІ ВИДАННЯ

Сьомка C.В., Антонович Є. А. Дизайн інтер'єру, меблів та обладнання : підручник/Сьомка Сергій Володимирович, Антонович Євген Антонович Київ : НАКККіМ 2018. 360 с; 

У підручнику розглянуто теоретнко-методологічні аспекти об'ємно-просто-рового формоутворення в дизайні архітектурного середовища, проаналізовано можливості застосування теоретичних основ дизайну на різних рівнях формоут­ворення штучного простору: інтер'єру, меблів та обладнання, висвітлено основні аспекти художнього моделювання меблів та обладнання й окреслено можливі перспективні напрями розвитку дизайну.

Читати далі

В АКАДЕМІЇ ВИЙШЛИ ДРУКОМ НОВІ ЦІННІ ВИДАННЯ

Видання, яке за своїм практичним спрямуванням не має аналогів у світовій літературі, адресовано студентам зі спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація»

Цитович В. І. Експертиза творів образотворчого мистецтва: живопис (методологія та практика): навч. посіб. Цитович Володимир Іванович Київ : НАКККіМ, 2018. 232 с. іл.

Читати далі

В АКАДЕМІЇ ВИЙШЛИ ДРУКОМ НОВІ ВИДАННЯ

Мухіна Л. П. На єдиній дзвінкій хвилі : навчально-репертуарний збірник для викла­дачів шкіл естетичного виховання. /Мухіна Лариса Петрівна Київ : НАКККіМ, 2018. 88 с.

Збірник Л. Мухіної, досвідченого педагога-вокаліста Сумської дитячої музичної школи № 2, талановитої співачки, - це унікальна можливість поринути в барвистий світ дитинства, атмосферу дитячого світосприйняття з його яскравим різноманіттям образів...

Читати далі

Студенти кафедри культурології та інформаційних комунікацій в Національній історичній бібліотеці України

Група студентів заочної форми навчання ІБАС 87/2 27 березня відвідала Національну історичну бібліотеку України (НІБУ), на базі якої доцент Хіміч Я.О. провела лекцію-заняття з дисципліни «Бібліотекознавство» на тему «Інноваційна діяльність бібліотек. Сучасні бібліотечні продукти на послуги». Студенти наживо змогли ознайомитися з діяльністю бібліотеки, що ретельно зберігає історію та іде в ногу з часом, впроваджуючи нові форми та методи роботи.

Читати далі (+ФОТО)

Музей історії України як скарбниця подій для культуролога

Студенти групи КР-47, аспіранти К-16, завідувач кафедри Герчанівська П.Е. та методист кафедри культурології та інформаційних комунікацій Погребнюк Я.В. 26 березня 2018 року вирушили в незабутню подорож до музею історії України. Там їх чекав своєрідний квест для дорослих під назвою "Код героїв", в якому сплелися цікаві факти та події в ході історії нашої держави, під керівництвом куратора музею Людмили Павленко...

Читати далі (+ФОТО)

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ В ІНСТИТУТІ ДИЗАЙНУ ТА РЕКЛАМИ

В Інституті дизайну та реклами 24 березня 2018р. відбувся День відкритих дверей. У виставковій залі перед абітурієнтами виступили: заступник директора Інституту професор Євген Антонович, завідувач кафедри графічного дизайну професор Світлана Прищенко, доцент Тетяна Сенчук, доценти кафедри дизайну середовища Олег Заварзін та Микола Жук...

Читати далі (+ФОТО)

ВІДКРИТТЯ ФОТОВИСТАВКИ «ІЗ УСТ КВІТКИ»

Тематичною фотовиставкою «Із уст Квітки» 26 березня було відкрито ІХ фестиваль мистецтв присвячений 240-річчю з народження Григорія Квітки-Онов’яненка «Театральна весна в НАКККіМ».

Дивовижний флешмоб, організований групами МІД-67 та РАВ-16 в холі 7 корпусу НАКККіМ, занурив глядачів у світ чарівного, таємничого та неперевершеного українського прозаїка, драматурга, журналіста, літературного критика і культурно-громадського діяча Григорія Квітки-Онов’яненка...

Читати далі (+ФОТО)

В АКАДЕМІЇ ВИЙШЛИ ДРУКОМ НОВІ ВИДАННЯ

Джаман М.О., Кавун В.М. Хай не старять Вас роки, дорогі наші БАТЬКИ (збірник пісень) нотне видання/ Джаман Михайло Олексійович, Кавун Віктор Миколайович: Київ: «Центр учбової літератури». 2018. 384 с.

Збірник містить пісні про батьків радянських і сучасних авторів, а також українські народні пісні...

Читати далі

Майстер-клас: «Марта Грем - ретроспектива техніки руху»

За ініціативи Національної Хореографічної Спілки України при співпраці з Національною академією керівних кадрів культури і мистецтв 21 березня 2018 р. на високому професійному рівні відбувся Семінар хореографічного мистецтва, майстер-клас: «Марта Грем - ретроспектива техніки руху».

Марта Грем – американська танцівниця і хореограф, яка заснувала власну трупу, школу і створила особливу танцювальну техніку.

Читати далі (+ФОТО)

Профорієнтаційна робота кафедри культурології та інформаційних комунікацій

В рамках проведення «Дня відкритих дверей» на кафедрі культурології та інформаційних комунікацій Інституту практичної культурології та арт-менеджменту Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв 21 березня 2018 року о 11.00 год.  було надано інформацію про кафедру культурології та інформаційних комунікацій. Майбутні абітурієнти отримали інформацію про правила вступу до Академії та вступні іспити, про проживання у студентському гуртожитку. Консультацію для абітурієнтів провели – доцент Брайченко О.Д., доцент Добровольська В.В. та професор Загуменна В.В.

Читати далі (+ФОТО)

Національна академія
керівних кадрів культури
і мистецтв
Адреса: вул. Лаврська, 9, корп. 15,
м.Київ, 01015, Україна
Ви можете отримати інформацію щодо вступу в Академію за тел. (044) 288-80-81
Понеділок-п'ятниця 09:00-18:00
Корисна iнформацiя
Інститут практичної культурології та арт-менеджменту:
(044) 280-94-12
Інститут сучасного мистецтва:
(044) 280-91-84
Інститут дизайну та реклами:
(044) 280-27-02
Центр неперервної культурно-мистецької освіти:
(044) 280-34-04
Приймальна ректора:
(044) 280-22-82
Приймальна комісія:
(044) 288-80-81
Факс: (044) 280-92-09
Канцелярія:
(044) 280-92-09
Антикорупційний уповноважений:
(044) 280-02-57
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ми в соцiальних мережах: