Національна академія
керівних кадрів культури
і мистецтв
(044) 288-80-81
понеділок-п'ятниця 09:00-18:00

Культура і мистецтво: сучасний науковий вимір

У Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв 7-8 грудня 2017 р. проходила Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів та магістрів «Культура і мистецтво: сучасний науковий вимір». Метою конференції стало об’єднання молодих дослідників академії та інших закладів культури і мистецтва для надання можливості оприлюднення і апробації своїх наукових досліджень та розробок, творчих здобутків. Основними напрямами конференції стали: «Експертна діяльність в галузі культури і мистецтва», «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа в соціокомунікаційних процесах сучасності», «Сценічне та аудіовізуальне мистецтво: творчість та технології», «Музичне мистецтво: традиції і сучасність», «Міжкультурний потенціал соціокультурної послуги: від теорії до практики», «Дизайн і реклама: культурно-мистецький вимір», «Хореографічна культура у сучасному державотворчому процесі: стан, проблеми, перспективи». 

Читати далі

Виставка «Петриківка – душа України» в Міністерстві освіти і науки України за підсумками роботи IV Міжнародного конгресу з етнодизайну

Протягом жовтня-грудня 2017 року у Міністерстві освіти і науки України розгорнуто виставку «Петриківка – душа України» за підсумками роботи IV Міжнародного конгресу «Етнодизайн: пошуки українського національного стилю /Полтава – Петриківка/». Організатор виставки – професор Антонович Євген Антонович – завідувач кафедри дизайну інтер’єру і візуально-інформаційного середовища, в.о. директора Інституту дизайну та реклами Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, голова Науково-методичної комісії з дизайну МОН України, член правління Спілки дизайнерів України (голова секції дизайн-освіти), голова Оргкомітету чотирьох Міжнародних конгресів з етнодизайну.

Читати далі (+ФОТО)

ІІ звітний концерт Академії

В Національному академічному театрі опери та балету України ім. Т.Г. Шевченка відбувся ІІ звітний концерт Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.

На початку концерту до присутніх з вітальним словом звернулися почесні гості – перший Президент України, Герой України Леонід Кравчук; Герой України, керівник Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України ім. П.Вірського, професор, Народний артист України, завідувач кафедри хореографії НАКККіМ Мирослав Вантух; керівник Національного заслуженого академічного українського народного хору України імені Г. Г. Верьовки, Народний артист України Зеновій Корінець та ректор Академії, професор Василь Чернець. Вони привітали присутніх із цією визначною подією. Було зачитано вітального листа від дружини Президента України Марини Порошенко, яка також є випускницею нашої Академії, від її імені було вручено квіти.

Читати далі (+ФОТО)

Марія Максакова заспівала у Шотландській королівській опері

Доцент кафедри естрадного виконавства Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, оперна діва Марія Максакова заспівала у Шотландській королівській опері. Вона виконала дві партії – Абатиси та Господарки готелю – у прем’єрному показі опери Сергія Прокоф’єва «Вогняний ангел».

Читати далі (+ФОТО)

Літературно - мистецьке свято «Я поведу Вас у вічність»

Літературно - мистецьке свято «Я поведу Вас у вічність», присвячене 295-річчю від Дня народження Г.С. Сковороди - спільний проект Міністерства освіти і науки України, Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв і Київської спеціалізованої школи № 47 імені А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов.

4 грудня 2017 р. кафедра сценічного та аудіовізуального мистецтва Інституту сучасного мистецтва та кафедра української та іноземних мов Інституту практичної культурології та арт-менеджменту взяли участь у Сковородинських читаннях, які відбулися у Київській спеціалізованій школі № 47 імені А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов.

Читати далі (+ФОТО)

НАЦІОНАЛЬНУ АКАДЕМІЮ КЕРІВНИХ КАДРІВ КУЛЬУТРИ І МИСТЕЦТВ НАГОРОДЖЕННО ДИПЛОМОМ!

Дипломом за великий внесок у професійну музичну освіту нагороджена Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв за високий рівень підготовки учасників Всеукраїнської музичної олімпіади «Голос Країни».

Читати далі

ЩИРО ВІТАЄМО ПРОРЕКТОРА З НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНОЇ ТА ВИХОВНОЇ РОБОТИ СТЕПАНЕНКО ЛЮДМИЛУ МИХАЙЛІВНУ З ОТРИМАННЯМ ДЕРЖАВНОЇ НАГОРОДИ!

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №398/2017

Про відзначення державними нагородами України з нагоди 26-ї річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року 

За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю, постановляю:

Присвоїти почесні звання: «ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

СТЕПАНЕНКО Людмилі Михайлівні — проректору з науково-педагогічної та виховної роботи Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, кандидату педагогічних наук, доценту.

Президент України П.ПОРОШЕНКО
1 грудня 2017 року

Повний текст Указу на сайті Президента України

День відкритих дверей в Інституті дизайну та реклами

Інститут дизайну та реклами 25 листопада провів День відкритих дверей. У цей день корпус №7 НАКККіМ перетворився у невеликий вернісаж творчості студентів Інституту дизайну та реклами. Відвідувачі з зацікавленням роздивлялися рисунки, проекти, макети студентів, цікавились умовами прийому, навчання і подальшими перспективами роботи. Пояснення давали завідувачі кафедр, особливою увагою користувався директор Інституту, професор Андресюк Б.П., який тримаючи в руках професійну камеру, з захопленням розповідав про нову спеціалізацію з дизайну – фотовідеодизайн, яку задумав реалізувати колектив у новому навчальному році.

Читати далі (+ВІДЕО)

Майстер-клас з мистецтва фотографії на тему: «Національні парки Сполучених штатів Америки»

Директор Інституту дизайну і реклами, професор Андресюк Борис Павлович 1 грудня 2017 року провів майстер-клас з мистецтва фотографії на тему: «Національні парки Сполучених штатів Америки» для студентів і викладачів.

Було продемонстровано величезний обсяг фотоматеріалу з нещодавньої поїздки Бориса Павловича до Америки, де він мав змогу пройти та проїхати унікальними шляхами Долини смерті, Великого каньйону та національного парку Yellowstone.

Читати далі (+ФОТО)

Літературний вечір в Інституті дизайну та реклами

Студентами 1 курсу Інституту дизайну і реклами (ГДР-47, ДЛ-27, ДІ – 37) 30 листопада 2017 року було проведено літературний вечір, організований заступником директора Інституту дизайну і реклами з виховної роботи Карпенко Ольгою Валер’янівною та студенткою 4 курсу спеціальності «режисер» Зібіньовою Дар’єю на тему: «Поезія модерну і авангарду. Традиції і новаторство». На заході були присутні студенти та колеги.

Читати далі (+ФОТО)

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

"Червону стрічку носять небайдужі".

Під таким гаслом 1 грудня проходить Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Вперше цей день оголошено 1 грудня 1988 року. Символом боротьби зі СНІДом є червона стрічка.

Проведення цього заходу стало традиційним у нашій Академії.

Читати далі (+ФОТО)

Вокальне мистецтво естради як чинник культурного життя України

"Я мала крила, коли кохала, коли любила..." – ці слова з хітової пісні Тетяни Самаї можна віднести і до її захисту – вона мала крила коли захищала написану особисто дисертацію. Публічний захист відбувся 1 грудня 2017 року на засіданні спеціалізованої вченої ради у Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв. Дисертації Самаї Тетяни Вікторівни на тему: "Вокальне мистецтво естради як чинник культурного життя України другої половини ХХ - початку ХХІ століття" на здобуття наукового ступеня кандидата мистецтвознавств офіційно опонували доктор мистецтвознавства, професор, член-кореспондент Національної академії мистецтв України Алла Терещенко та доктор мистецтвознавства, професор Ганна Карась. Науковий керівник - кандидат мистецтвознавства, доцент Ольга Зосім.

Читати далі (+ФОТО)

Підтекст як категорія сценічного мовлення

30 листопада 2017 року у спеціалізованій вченій раді у Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв відбувся публічний захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата мистецтвознавства Сороки Івана Івановича на тему: "Підтекст як категорія сценічного мовлення". Науковий консультант зазначеної кваліфікаційної наукової праці є доктор мистецтвознавства, професор Катерина Станіславська. Офіційними опонентами виступили знані вчені в галузі мистецтвознавства доктор мистецтвознавства, професор Ганна Карась; кандидат мистецтвознавства, доцент Ганна Липківська.

Читати далі (+ФОТО)

ОДРЕХІВСЬКИЙ Р.В. Мистецтво різьблення по дереву в Галичині як феномен сакральної культури України

30 листопада 2017 року у спеціалізованій вченій раді у Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв відбувся публічний захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора мистецтвознавства Одрехівського Романа Васильовича на тему: "Мистецтво різьблення по дереву в Галичині як феномен сакральної культури України (ХІХ - перша третина ХХ століття)». Науковий консультант зазначеної кваліфікаційної наукової праці є доктор мистецтвознавства, професор Школьна О. В.. Офіційними опонентами виступили знані вчені в галузі мистецтвознавства професор, дійсний член Національної академії мистецтв України, доктор мистецтвознавства Олександр Федорук; професор, академік Національної академії мистецтв України, доктор мистецтвознавства Михайло Криволапов; доктор мистецтвознавства, професор Ганна Карась.

Читати далі (+ФОТО)

Вияви мистецької інтроверсії у творчості композиторів України

Про творчість Віктора Івановича Степурка, композитора й викладача НАКККІМ, вже написані та захищені дисертаційні праці. І от 1 грудня 2017 року на засіданні спеціалізованої вченої ради у Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв відбувся публічний захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата мистецтвознавства самого Степурка Віктора Івановича на тему: "Вияви мистецької інтроверсії у творчості композиторів України другої половини ХХ - початку ХХІ століття". Науковий консультант зазначеної кваліфікаційної наукової праці є кандидат мистецтвознавства, доцент Олена Афоніна. Офіційними опонентами виступили знані вчені в галузі мистецтвознавства доктор мистецтвознавства, професор Богдан Сюта та кандидат мистецтвознавства, доцент Ірина Антонюк.

Читати далі (+ФОТО)

Відкрита лекція Сергія Кузнецова на тему «Інтродуценти в ландшафтах парків»

На кафедрі ландшафтного мистецтва та міського середовища 27 листопада 2017 року відбулася відкрита лекція професора Сергія Івановича Кузнецова з дисципліни «Декоративне рослинництво» на тему: «Інтродуценти в ландшафтах парків» для студентів 3 курсу спеціалізації «Дизайн ландшафту».

Читати далі (+ФОТО)

Презентація виставки та книги, присвяченої творчості Івана-Валентина Задорожного

Нещодавно у Національному музеї Тараса Шевченка у Києві відбулася презентація виставки творів Івана-Валентина Задорожного та першої книги, присвяченої творчості цього видатного українського мистця. Вступну статтю до книги написала кандидат мистецтвознавства, заслужений працівник культури України Ірина Міщенко, яка нині викладає на кафедрі мистецтвознавчої експертизи Національної академії керівних кадрів культури і мистецтва.

Читати далі (+ФОТО)

Студенти кафедри мистецтвознавчої експертизи відвідали майстер-клас з гравюри в Національному художньому музеї України

В Національному художньому музеї України в рамках виставки, присвяченої творчості Олександра Аксиніна, 18 листопада пройшов майстер-клас з гравюри, який провели молоді художниці Кристина Ярош і Ганна Ходькова.

Вони розповіли про техніку офорту, в якій працюють самі, і в якій працював сучасний український художник із загадковою душею і містично-філософським сприйняттям світу, львів’янин Олександр Аксинін. За своє коротке, в 35 років, життя він створив близько 500 творів, з яких 339 – це офорти.

Читати далі (+ФОТО)

СВІТЛАНА МАКАРЕВСЬКА: ТВОРЧА ЗУСТРІЧ В УКРАЇНСЬКОМУ ДОМІ

Кафедра сценічного та аудіовізуального мистецтва Інституту сучасного мистецтва та кафедра української та іноземних мов Інституту практичної культурології та арт-менеджменту 19 листопада 2017 р. долучилися до проведення Творчої зустрічі з видатною поетесою Світланою Макаревською, яка відбулася в Українському Домі.

Читати далі (+ФОТО)

День відкритих дверей на кафедрі графічного дизайну і реклами

Кафедра графічного дизайну та реклами 25 листопада провела День відкритих дверей. Заступник директора Інституту дизайну та реклами, старший викладач кафедри графічного дизайну та реклами Карпенко Ольга Валер’янівна представила виставку студентських робіт різних курсів та різноманітної тематики: натюрморти академічні, декоративні натюрморти, пейзажі, стилізації пейзажів, колажі тощо.

Читати далі (+ФОТО)

День пам’яті жертв Голодомору

23 листопада 2017 року в Науковій бібліотеці Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв відбувся масовий захід на тему Голодомору 1932-1932 років за участю студентів Інституту практичної культурології та арт-менеджменту й Інституту дизайну та реклами.

Читати далі (+ФОТО)

Засідання теоретико-методологічної лабораторії на тему «Україна. Повернення своєї історії»

На кафедрі культурології та культурно-мистецьких проектів 10 листопада відбулося засідання теоретико-методологічної лабораторії на тему «Україна. Повернення своєї історії». Запрошений лектор – завідувач Центру експертизи культурних цінностей НАКККіМ Шатайло Юрій Миколайович.

Читати далі (+ФОТО)

Концерт до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Напередодні відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв відбулися урочистості з нагоди свята.

В актовій залі Академії відбувся святковий концерт, який було підготовлено під керівництвом старшого викладача кафедри сценічного та аудіовізуального мистецтва Володимира Толубко.

Читати далі (+ФОТО)

Загальні збори трудового колективу

В Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв відбулися загальні збори трудового колективу, під час яких було розглянуто низку питань щодо організації навчального процесу та інше.

Директорами Інститутів було представлено звіти про виконану роботу за попередній період.

Читати далі (+ФОТО)

Восьмий Міжуніверситетський фестиваль-огляд аматорського мистецтва «Ф-art»

Відбувся Восьмий Міжуніверситетський фестиваль-огляд аматорського мистецтва «Ф-art», гала-концерт та нагородження переможців якого були 14 листопада. В фестивалі взяли участь студенти Інституту сучасного мистецтва Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.

Сучасну хореографію представили студенти групи РМ-17 Денис Тарасюк та Людмила Білоусова. Продемонстрували свої вокальні здібності студентка групи АВ-17 Юлія Завалій та студентка групи РМ-17 Анжеліка Плевако.

Читати далі (+ФОТО)

Профорієнтаційна робота викладачів Академії у м. Вишневе

За сприяння Києво-Святошинського районного центру зайнятості, 10 листопада 2017 року, доцент кафедри сценічного та аудіовізуального мистецтва Тетяна Федосіївна Брайченко, старший викладач кафедри ландшафтного мистецтва та міського середовища Мар’яна Володимирівна Крачковська, на чолі з відповідальним секретарем приймальної комісії Національної академії керівних кадрів культури та мистецтв Олексієм Дмитровичем Брайченком, взяли участь у «Ярмарці професій – 2017», організованої центром для учнівської молоді випускних класів шкіл м. Вишневе, їх батьків та вчителів.

Читати далі (+ФОТО)

Естрадний театр "Шарж" на Міжнародному юнацько-молодіжному театральному фестивалі аматорських колективів "ЛіхтArt"

З першого по п'яте листопада 2017 року у м. Рівне відбувся III основний етап X ювілейного Міжнародного юнацько-молодіжного театрального фестивалю аматорських колективів "ЛіхтArt" учасником якого став Естрадний театр "ШАРЖ" нашої Академії.

Учасниками заходу вже традиційно стали театральні колективи, як з України так і з-за кордону. Гостями з Словаччини, Польщі, Білорусі та різних міст України (Київ, Конотоп, Харків, Луцьк, Запоріжжя, Рівне, Чернівці, Полтава та інші) на розсуд жюрі було представлено 26 різноманітних вистав.

Читати далі (+ФОТО)

День відкритих дверей кафедри дизайну інтер'єру та візуально-інформаційного середовища

Кафедрою дизайну інтер’єру і візуально-інформаційного середовища Інституту дизайну та реклами НАКККіМ 2 листопада 2017 р. проведено День відкритих дверей. До участі в ньому запрошено випускників Києво-Печерського ліцею № 171 «Лідер», ЗОШ м. Бориспіль, ЗОШ м. Бровари, ЗОШ № 90 м. Києва, а також старшокурсників Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу та Богуславського гуманітарного коледжу імені І.С. Нечуя-Левицького.

Читати далі (+ФОТО)

IV МІЖНАРОДНИЙ КОНГРЕС «ЕТНОДИЗАЙН: ПОШУКИ УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО СТИЛЮ /ПОЛТАВА-ПЕТРИКІВКА/»

Згідно з планом проведення конференцій МОН України, у жовтні 2017 р. відбувся IV Міжнародний конгрес «Етнодизайн: пошуки українського національного стилю /Полтава – Петриківка/. Голова Оргкомітету конгресу – професор Євген Антонович, завідувач кафедри дизайну інтер’єру та візуально-інформаційного середовища, в.о. директора Інституту дизайну та реклами НАКККіМ, голова НМК з дизайну МОН України, член правління Спілки дизайнерів України (голова секції дизайн-освіти), голова Оргкомітету чотирьох Міжнародних конгресів з етнодизайну. На участь у Міжнародному конгресі було подано біля 600 заявок.

Читати далі (+ФОТО)

ВІТАННЯ РАДНИКА ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Дорогі друзі!

Прийміть найщиріші вітання з Всеукраїнським Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва! Днем Преподобного Нестора-Літописця! Днем української писемності та мови!

Ваша діяльність є найголовнішою в історії, сьогоденні та майбутті України.

Божої благодаті Вам і усій нашій культурно-мистецькій родині на многая літа!

Завжди з Вами,
Радник Президента України                                               Ю. Богуцький

Національна академія
керівних кадрів культури
і мистецтв
Адреса: вул. Лаврська, 9, корп. 15,
м.Київ, 01015, Україна
Ви можете отримати інформацію щодо вступу в Академію за тел. (044) 288-80-81
Понеділок-п'ятниця 09:00-18:00
Корисна iнформацiя
Інститут практичної культурології та арт-менеджменту:
(044) 280-94-12
Інститут сучасного мистецтва:
(044) 280-91-84
Інститут дизайну та реклами:
(044) 280-27-02
Центр неперервної культурно-мистецької освіти:
(044) 280-34-04
Приймальна ректора:
(044) 280-22-82
Приймальна комісія:
(044) 288-80-81
Факс: (044) 280-92-09
Канцелярія:
(044) 280-92-09
Антикорупційний уповноважений:
(044) 280-02-57
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ми в соцiальних мережах: