Національна академія
керівних кадрів культури
і мистецтв
(044) 288-80-81
понеділок-п'ятниця 09:00-18:00

Другий творчий показ групи РМ-14 з предмету «Мистецтво ведучого і конферанс»

В актовій залі НАКККіМ 18 грудня 2017 року о 13 годині відбувся другий творчий показ студентів-режисерів 4-го курсу групи РМ-14 з предмету «Мистецтво ведучого і конферанс» (викладач – професор, Заслужений працівник культури України Матушенко Валерій Борисович). Тематикою постановки став передноворічний кастинг-відбір на звання найкращого ведучого, який може проводити новорічні корпоративи та вечірки. З обов’язками загальної ведучої програми успішно впоралась Аліна Шевчук. Найбільш вдалі виступи показали: Віталія Горова, Анна Шевлякова, Дар’я Зібіньова та Владислав Демещенко.

Читати далі (+ВІДЕО)

Творчий показ групи РМ-14 «Уривки з улюблених кінофільмів»

В актовій залі НАКККіМ 18 грудня 2017 року об 11 годині відбувся творчий показ студентів-режисерів 4-го курсу групи РМ-14 з предмету – «Режисура масово-розважальних програм і свят» (викладач – професор, Заслужений працівник культури України Матушенко Валерій Борисович). Темою постановки стали режисерські номери студентів, об’єднані загальною тематикою «Уривки з улюблених кінофільмів», які подобаються саме нашим студентам. У якості ведучих показу успішно виступили Іван Андрейченко та Ірина Дуденко. А найбільш вдалі роботи із усіх показали студенти: Віталія Горова, Єгор Водяхін, Владислав Демещенко та Анна Шевлякова.

Читати далі (+ВІДЕО)

Урочисте відкриття Всеукраїнського огляду творчих робіт «Забуті пам’ятки історії та культури України»

Відбулося урочисте відкриття Всеукраїнського огляду творчих робіт «Забуті пам’ятки історії та культури України» (Другий тур) 19 грудня 2017 року в Культурологічному центрі Українського товариства охорони пам’яток історії та культури у галереї «Печерська».

Співголова Оргкомітету – професор Антонович Євген Антонович – завідувач кафедри дизайну інтер’єру і візуально-інформаційного середовища, голова Науково-методичної комісії з дизайну Міністерства освіти і науки України, член правління Спілки дизайнерів України (голова секції з дизайн-освіти), член правління Українського товариства охорони пам’яток історії та культури.

Читати далі (+ФОТО)

Творчий показ групи АВ-15 з предмету «Ведучий обрядових свят»

В актовій залі НАКККіМ 19 грудня 2017 року о 13 годині відбувся творчий показ студентів-акторів 3-го курсу групи АВ-15 з предмету «Ведучий обрядових свят» (викладач – професор, Заслужений працівник культури України Матушенко Валерій Борисович). В основі сюжету даної творчої роботи стали українські заручини – ретрансляція народних обрядодій з вкрапленнями сьогоднішніх реалій: відганяння біди від хати, знайомство батьків молодих у хаті молодої, обмін срібних обручок, троєкратний посад, вручення молодого молодій спеціальних чобіт та кульмінаційною стравою обряду – сирним тортом, спеченим молодичкою у формі серця.

Читати далі (+ВІДЕО)

Творчий показ групи АВ-14 з предмету «Мистецтво ведучого і конферанс»

В актовій залі НАКККіМ 18 грудня 2017 року о 17 годині відбувся творчий показ студентів-акторів 4-го курсу групи АВ-14 з предмету «Мистецтво ведучого і конферанс» (викладач – професор, Заслужений працівник культури України Матушенко Валерій Борисович). Сюжетом даної творчої роботи постало вирішення риторичного питання – «Чи є акторський талант у студентів групи АВ-14?» За результатами творчого показу та за оплесками присутніх глядачів можна стверджувати, що у наших студентів групи АВ-14 є справжній талант. Особливо хочеться виділити виступи наступних студентів: Петра Сташенка, Валерію Гашибоязову, Павла Єфтемія, Вікторію Желібу, Анастасію Броновицьку, ведучого програми Максима Лаврика та режисерську групу у складі - Анна Шевченко і Вікторія Овчаренко.

Читати далі (+ВІДЕО)

ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ 19 ГРУДНЯ 2017 РОКУ

Відбулося засідання Вченої ради Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.

На початку засідання ректор Академії, професор Чернець В.Г. нагородив грамотами та подяками Академії Кулиняка М.А., Вантуха М.М., Корисько Н.М., Хоролець Л.І., Корінця З.М., Мрикоту В., Шелудько К., Середюк А., Водяхіна Є., Демещенко В., Зібіньову Д., Стесенко В., Круценко С.І., Малюховича А.М., Волошина А.А., Морозова В. за організацію та успішне проведення ІІ творчого звіту Академії.

Читати далі (+ФОТО)

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

В Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв відбулася благодійна акція, до якої долучилися і наші студенти. 

В акції брали участь студенти різних університетів Києва. Кожен з присутніх мав змогу створити незабутні подарунки для дітей.

Читати далі (+ФОТО)

Звітний перегляд з рисунку та живопису в Інституті дизайну та реклами

В Інституті дизайну та реклами на кафедрі графічного дизайну та реклами з 12 грудня відбувалися звітні перегляди студентських робіт з рисунку та живопису.

Завдання протягом семестру для студентів 1 курсу з дисципліни «Рисунок» полягало у поступовому ускладненні натурних постановок: від простих геометричних форм (куб, циліндр, куля) до більш складних композицій з предметами побуту, драпіруванням тощо. Також програмою передбачено поступове урізноманітнення технічних засобів – від звичайного олівця до застосування техніки туш і перо, використання м’яких матеріалів: вугілля, сепія, крейда, пастель. Студенти спочатку опановували техніку лінійно-конструктивного рисунку, переходячи до вивчення тонового рисунку з виявленням об’єму предметів, освітлення та фактури матеріалів. Вони виконали завдання зі стилізації натюрморту або його декоративного вирішення.

Читати далі (+ФОТО)

У НАС ВСІ ВДОМА

Напередодні святкування Всеукраїнського дня студента в Академії керівних кадрів культури і мистецтв було представлено режисерську роботу студента 3 курсу - Віталія Щербини, під керівництвом Володимира Толубко "У нас всі вдома".

Вистава справила неабияке враження на глядачів. Зала була переповнена студентами та викладачами.

Приголомшлива робота вразила кожного присутнього та подарувала масу позитивних емоцій.

Читати далі (+ФОТО)

День відкритих дверей Інституту дизайну і реклами

В Інституті дизайну і реклами НАКККіМ 16 грудня відбувся День відкритих дверей.

Було представлено дипломні проекти з графічного дизайну, дизайну інтер'єру і дизайну ландшафту. Абітурієнти відвідали виставку колажів, виконаних студентами під керівництвом пофесора Жирнова А.Д. Також майбутні студенти завітали у будинок Мазепи, де побачили представлені кафедрою ландшафтного дизайну та міського середовища макети.

Читати далі (+ФОТО)

ПОДОРОЖ У КАЗКОВИЙ СВІТ

Студенти кафедри арт-менеджменту та івент-технологій Інституту практичної культурології та арт-менеджменту Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв влаштували чудове свято для учнів школи №90 Печерського району в місті Києві.

Читати далі (+ФОТО)

Культура і мистецтво: сучасний науковий вимір

У Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв 7-8 грудня 2017 р. проходила Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів та магістрів «Культура і мистецтво: сучасний науковий вимір». Метою конференції стало об’єднання молодих дослідників академії та інших закладів культури і мистецтва для надання можливості оприлюднення і апробації своїх наукових досліджень та розробок, творчих здобутків. Основними напрямами конференції стали: «Експертна діяльність в галузі культури і мистецтва», «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа в соціокомунікаційних процесах сучасності», «Сценічне та аудіовізуальне мистецтво: творчість та технології», «Музичне мистецтво: традиції і сучасність», «Міжкультурний потенціал соціокультурної послуги: від теорії до практики», «Дизайн і реклама: культурно-мистецький вимір», «Хореографічна культура у сучасному державотворчому процесі: стан, проблеми, перспективи». 

Читати далі

Виставка «Петриківка – душа України» в Міністерстві освіти і науки України за підсумками роботи IV Міжнародного конгресу з етнодизайну

Протягом жовтня-грудня 2017 року у Міністерстві освіти і науки України розгорнуто виставку «Петриківка – душа України» за підсумками роботи IV Міжнародного конгресу «Етнодизайн: пошуки українського національного стилю /Полтава – Петриківка/». Організатор виставки – професор Антонович Євген Антонович – завідувач кафедри дизайну інтер’єру і візуально-інформаційного середовища, в.о. директора Інституту дизайну та реклами Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, голова Науково-методичної комісії з дизайну МОН України, член правління Спілки дизайнерів України (голова секції дизайн-освіти), голова Оргкомітету чотирьох Міжнародних конгресів з етнодизайну.

Читати далі (+ФОТО)

ІІ звітний концерт Академії

В Національному академічному театрі опери та балету України ім. Т.Г. Шевченка відбувся ІІ звітний концерт Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.

На початку концерту до присутніх з вітальним словом звернулися почесні гості – перший Президент України, Герой України Леонід Кравчук; Герой України, керівник Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України ім. П.Вірського, професор, Народний артист України, завідувач кафедри хореографії НАКККіМ Мирослав Вантух; керівник Національного заслуженого академічного українського народного хору України імені Г. Г. Верьовки, Народний артист України Зеновій Корінець та ректор Академії, професор Василь Чернець. Вони привітали присутніх із цією визначною подією. Було зачитано вітального листа від дружини Президента України Марини Порошенко, яка також є випускницею нашої Академії, від її імені було вручено квіти.

Читати далі (+ФОТО)

Марія Максакова заспівала у Шотландській королівській опері

Доцент кафедри естрадного виконавства Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, оперна діва Марія Максакова заспівала у Шотландській королівській опері. Вона виконала дві партії – Абатиси та Господарки готелю – у прем’єрному показі опери Сергія Прокоф’єва «Вогняний ангел».

Читати далі (+ФОТО)

Літературно - мистецьке свято «Я поведу Вас у вічність»

Літературно - мистецьке свято «Я поведу Вас у вічність», присвячене 295-річчю від Дня народження Г.С. Сковороди - спільний проект Міністерства освіти і науки України, Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв і Київської спеціалізованої школи № 47 імені А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов.

4 грудня 2017 р. кафедра сценічного та аудіовізуального мистецтва Інституту сучасного мистецтва та кафедра української та іноземних мов Інституту практичної культурології та арт-менеджменту взяли участь у Сковородинських читаннях, які відбулися у Київській спеціалізованій школі № 47 імені А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов.

Читати далі (+ФОТО)

НАЦІОНАЛЬНУ АКАДЕМІЮ КЕРІВНИХ КАДРІВ КУЛЬУТРИ І МИСТЕЦТВ НАГОРОДЖЕННО ДИПЛОМОМ!

Дипломом за великий внесок у професійну музичну освіту нагороджена Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв за високий рівень підготовки учасників Всеукраїнської музичної олімпіади «Голос Країни».

Читати далі

ЩИРО ВІТАЄМО ПРОРЕКТОРА З НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНОЇ ТА ВИХОВНОЇ РОБОТИ СТЕПАНЕНКО ЛЮДМИЛУ МИХАЙЛІВНУ З ОТРИМАННЯМ ДЕРЖАВНОЇ НАГОРОДИ!

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №398/2017

Про відзначення державними нагородами України з нагоди 26-ї річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року 

За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю, постановляю:

Присвоїти почесні звання: «ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

СТЕПАНЕНКО Людмилі Михайлівні — проректору з науково-педагогічної та виховної роботи Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, кандидату педагогічних наук, доценту.

Президент України П.ПОРОШЕНКО
1 грудня 2017 року

Повний текст Указу на сайті Президента України

День відкритих дверей в Інституті дизайну та реклами

Інститут дизайну та реклами 25 листопада провів День відкритих дверей. У цей день корпус №7 НАКККіМ перетворився у невеликий вернісаж творчості студентів Інституту дизайну та реклами. Відвідувачі з зацікавленням роздивлялися рисунки, проекти, макети студентів, цікавились умовами прийому, навчання і подальшими перспективами роботи. Пояснення давали завідувачі кафедр, особливою увагою користувався директор Інституту, професор Андресюк Б.П., який тримаючи в руках професійну камеру, з захопленням розповідав про нову спеціалізацію з дизайну – фотовідеодизайн, яку задумав реалізувати колектив у новому навчальному році.

Читати далі (+ВІДЕО)

Майстер-клас з мистецтва фотографії на тему: «Національні парки Сполучених штатів Америки»

Директор Інституту дизайну і реклами, професор Андресюк Борис Павлович 1 грудня 2017 року провів майстер-клас з мистецтва фотографії на тему: «Національні парки Сполучених штатів Америки» для студентів і викладачів.

Було продемонстровано величезний обсяг фотоматеріалу з нещодавньої поїздки Бориса Павловича до Америки, де він мав змогу пройти та проїхати унікальними шляхами Долини смерті, Великого каньйону та національного парку Yellowstone.

Читати далі (+ФОТО)

Літературний вечір в Інституті дизайну та реклами

Студентами 1 курсу Інституту дизайну і реклами (ГДР-47, ДЛ-27, ДІ – 37) 30 листопада 2017 року було проведено літературний вечір, організований заступником директора Інституту дизайну і реклами з виховної роботи Карпенко Ольгою Валер’янівною та студенткою 4 курсу спеціальності «режисер» Зібіньовою Дар’єю на тему: «Поезія модерну і авангарду. Традиції і новаторство». На заході були присутні студенти та колеги.

Читати далі (+ФОТО)

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

"Червону стрічку носять небайдужі".

Під таким гаслом 1 грудня проходить Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Вперше цей день оголошено 1 грудня 1988 року. Символом боротьби зі СНІДом є червона стрічка.

Проведення цього заходу стало традиційним у нашій Академії.

Читати далі (+ФОТО)

Вокальне мистецтво естради як чинник культурного життя України

"Я мала крила, коли кохала, коли любила..." – ці слова з хітової пісні Тетяни Самаї можна віднести і до її захисту – вона мала крила коли захищала написану особисто дисертацію. Публічний захист відбувся 1 грудня 2017 року на засіданні спеціалізованої вченої ради у Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв. Дисертації Самаї Тетяни Вікторівни на тему: "Вокальне мистецтво естради як чинник культурного життя України другої половини ХХ - початку ХХІ століття" на здобуття наукового ступеня кандидата мистецтвознавств офіційно опонували доктор мистецтвознавства, професор, член-кореспондент Національної академії мистецтв України Алла Терещенко та доктор мистецтвознавства, професор Ганна Карась. Науковий керівник - кандидат мистецтвознавства, доцент Ольга Зосім.

Читати далі (+ФОТО)

Підтекст як категорія сценічного мовлення

30 листопада 2017 року у спеціалізованій вченій раді у Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв відбувся публічний захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата мистецтвознавства Сороки Івана Івановича на тему: "Підтекст як категорія сценічного мовлення". Науковий консультант зазначеної кваліфікаційної наукової праці є доктор мистецтвознавства, професор Катерина Станіславська. Офіційними опонентами виступили знані вчені в галузі мистецтвознавства доктор мистецтвознавства, професор Ганна Карась; кандидат мистецтвознавства, доцент Ганна Липківська.

Читати далі (+ФОТО)

ОДРЕХІВСЬКИЙ Р.В. Мистецтво різьблення по дереву в Галичині як феномен сакральної культури України

30 листопада 2017 року у спеціалізованій вченій раді у Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв відбувся публічний захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора мистецтвознавства Одрехівського Романа Васильовича на тему: "Мистецтво різьблення по дереву в Галичині як феномен сакральної культури України (ХІХ - перша третина ХХ століття)». Науковий консультант зазначеної кваліфікаційної наукової праці є доктор мистецтвознавства, професор Школьна О. В.. Офіційними опонентами виступили знані вчені в галузі мистецтвознавства професор, дійсний член Національної академії мистецтв України, доктор мистецтвознавства Олександр Федорук; професор, академік Національної академії мистецтв України, доктор мистецтвознавства Михайло Криволапов; доктор мистецтвознавства, професор Ганна Карась.

Читати далі (+ФОТО)

Вияви мистецької інтроверсії у творчості композиторів України

Про творчість Віктора Івановича Степурка, композитора й викладача НАКККІМ, вже написані та захищені дисертаційні праці. І от 1 грудня 2017 року на засіданні спеціалізованої вченої ради у Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв відбувся публічний захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата мистецтвознавства самого Степурка Віктора Івановича на тему: "Вияви мистецької інтроверсії у творчості композиторів України другої половини ХХ - початку ХХІ століття". Науковий консультант зазначеної кваліфікаційної наукової праці є кандидат мистецтвознавства, доцент Олена Афоніна. Офіційними опонентами виступили знані вчені в галузі мистецтвознавства доктор мистецтвознавства, професор Богдан Сюта та кандидат мистецтвознавства, доцент Ірина Антонюк.

Читати далі (+ФОТО)

Відкрита лекція Сергія Кузнецова на тему «Інтродуценти в ландшафтах парків»

На кафедрі ландшафтного мистецтва та міського середовища 27 листопада 2017 року відбулася відкрита лекція професора Сергія Івановича Кузнецова з дисципліни «Декоративне рослинництво» на тему: «Інтродуценти в ландшафтах парків» для студентів 3 курсу спеціалізації «Дизайн ландшафту».

Читати далі (+ФОТО)

Національна академія
керівних кадрів культури
і мистецтв
Адреса: вул. Лаврська, 9, корп. 15,
м.Київ, 01015, Україна
Ви можете отримати інформацію щодо вступу в Академію за тел. (044) 288-80-81
Понеділок-п'ятниця 09:00-18:00
Корисна iнформацiя
Інститут практичної культурології та арт-менеджменту:
(044) 280-94-12
Інститут сучасного мистецтва:
(044) 280-91-84
Інститут дизайну та реклами:
(044) 280-27-02
Центр неперервної культурно-мистецької освіти:
(044) 280-34-04
Приймальна ректора:
(044) 280-22-82
Приймальна комісія:
(044) 288-80-81
Факс: (044) 280-92-09
Канцелярія:
(044) 280-92-09
Антикорупційний уповноважений:
(044) 280-02-57
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ми в соцiальних мережах: