14 лютого 2019 року відбувся захист дипломних робіт студентів Інституту сучасного мистецтва ІІ курсу групи МХР-31-7 спеціальності 024 «Хореографія» на здобуття освітнього ступеня «Магістр».
Екзаменаційна комісія працювала під головуванням кандидата мистецтвознавства, Народного артиста України, генерального директора Національної опери України - Чуприни Петра Яковича. Серед членів екзаменаційної комісії:
Пунктом 7 статті 73 Закону України «Про вищу освіту» та пунктом 6.8. Статуту Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв (в редакції, затвердженій наказом Міністерства культури України від 25.07.2018 № 652) визначено право закладу вищої освіти змінювати плату за навчання у порядку, передбаченому договором, не частіше одного разу на рік і не більш як на офіційно визначений рівень інфляції за попередній календарний рік. Відповідна законодавча норма зазначена і в пункті 5.1. Договору про надання освітніх послуг Академією, якою чітко закріплено право виконавця, тобто Академії, на зміну розміру плати за навчання.
Відповідно до пункту 7 статті 73 Закону України «Про вищу освіту», у зв’язку з індексом інфляції за 2018 рік у розмірі 9,8%, з 1 лютого зростає вартість водопостачання а з 1 березня вартість електроенергії, на розширеному засіданні Вченої ради ухвалено рішення про підняття вартості навчання на рік для студентів 2015-2018 років набору за всіма напрямами підготовки і спеціальностями всіх форм навчання на 9%.
Студенти завжди були найбільш волелюбною, незалежною та свободомислячою частиною суспільства, й ідея власного свята завжди хвилювала їхні молоді душі. Цікаво, що День студента відзначають саме 25 січня, тобто у Тетянин день. Це не просто так, адже свята Тетяна вважається покровителькою студентів.
22 січня Україна святкує історичну подію – рівно сто років тому УНР та ЗУНР об’єдналися в одну державу! Прийміть щирі вітання з нагоди цього величного свята українського народу – Дня Соборності!
18 січня в Національній опері України відбувся творчий вечір «Танець як доля» Героя України, народного артиста України, завідувача кафедри хореографії НАКККіМ й художнього керівника Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського Мирослава Вантуха.
10 січня, у день свого 85-річчя, Перший президент, Герой України, Голова Наглядової ради Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв Леонід Кравчук презентував авторську книгу «Перший про владу». Особистий підпис автора у цей визначний день отримав і ректор НАКККіМ Василь Чернець, який прийшов привітати ювіляра.
Напередодні Нового Року та Різдва Христового, хочу сердечно привітати Вас, дорогі викладачі, співробітники академії, студенти, аспіранти та докторанти з прийдешніми святами!
У грудні відбулася серія показів викладача, професора, заслуженого працівника культури України - Валерія Матушенка.
10 грудня пройшов показ з предмету «Режисура естрадного номера» 4 курсу, групи АВ-15. Цьогорічною темою стала новорічна казка і студентами були представлені різні естрадні номери розважального характеру...
12 грудня на одній з провідних сцен країни – Національній опері України імені Тараса Шевченка – відбувся V творчий звіт Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.
Десятий Міжнародний конкурс молодих дизайнерів «Україна квітуча 2018», що відбувається в рамках підготовки до святкувань 50-ти річчя НАКККіМ, знаходиться на фінальному етапі.
Нагадаємо, що конкурс проходив в два тури: на рівні навчальних закладів в трьох номінаціях та в місті Києві в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв.
5 грудня в НАКККіМ за участю першого проректора з науково-педагогічної роботи Сергія Іванова, проректора з наукової роботи та міжнародних зв'язків Сергія Литвина та голови Unicheck Україна Андрія Сідляренко відбувся тренінг-семінар «Практичні кейси використання сервісу Unicheck з наукових робіт на ознаки плагіату». Відповідний договір між Академією та компанією «Антиплагіат» (Unicheck Україна) було підписано 25 жовтня 2018 року.
5 грудня до НАКККіМ завітала група китайських керівників із провінції Ляонін у складі віце-голови Ляонінського союзу провінційної літератури й мистецтв Lin Jianyu, генерального секретаря Ляонінської асоціації драматургів Han Ning та генерального секретаря Ляонінської асоціації фотографів Lu Wen...
З 9 по 13 листопада доктор педагогічних наук І.В. Фольварочний взяв участь у тренінгах, що були ініційовані молодіжною організацією у м. Єреван (Вірменія) - «Youth is Power».
Семінар Ані Коджоян був присвячений питанням ґендерної рівності. Ця тема є актуальною та важливою і для України, оскільки держава, як і раніше, зіштовхується з проблемою захисту та реалізації рівних можливостей та прав жінок, а також питаннями їх дискримінації.
На запрошення Палацового музею аспірантка кафедри мистецтвознавчої експертизиНАКККіМ Марія Борисенко проходила навчання в Міжнародному навчальному центрі для консерваторів у Пекіні (Китай).
Програма навчання була розроблена та викладалась найкращими фахівцями світового рівня, які були спеціально запрошені зі США, Англії, Італії, Німеччини та Китаю.
3 грудня в актовій залі Академії відбулися загальні збори трудового колективу, на яких зі вступним словом виступив ректор НАКККіМ Василь Чернець. Особливу увагу він звернув на найбільш важливі сфери діяльності Академії, на вже досягнутих показниках і тих завданнях, що їх належить виконати в майбутньому. Зокрема, в міжнародній діяльності закладу.
29 листопада в Інституті сучасного мистецтва відбулася зустріч із засновницею соціально-культурного проекту «VidlikProject», кураторкою «Тиждень Yung», режисеркою та випускницею НАКККіМ – Євгенією Відіщевою.
У рамках соціально-мистецького фестивалю «Міст», молода режисерка разом із командою «VidlikProject» організувала майстер-клас з читки сучасної української п’єси. Це був новий напрям театру – сучасна документальна драма.
27 листопада під головуванням ректора НАКККіМ В. Г. Чернеця відбулося чергове засідання Вченої ради, учасники якого обговорили ряд актуальних питань діяльності Академії та проголосували за відповідні рішення.
Першим питанням порядку денного було присвоєння вченого звання професора О.С. Афоніній, доктору мистецтвознавства з 2018 року, доценту кафедри теорії, історії культури і музикознавства...
26 листопада 2018 року в Науковій бібліотеці НАКККіМ була проведена тематична бесіда: "Що я знаю про свою майбутню професію" зі студентами І курсу спеціальності "менеджмент соціокультурної діяльності". Студенти поділилися розповідями про свою спеціальність та власне бачення майбутньої професії. Захід пройшов у дружній та теплій атмосфері.
20-21 листопада в НАКККіМ відбулася VII міжнародна науково-творча конференція «Художня культура і мистецька освіта: традиції та сучасність», організована кафедрою естрадного виконавства Інституту сучасного мистецтва та кафедрою мистецтвознавчої експертизи Інституту практичної культурології та арт-менеджменту.
15 листопада 2018 року відкриту лекцію з дисципліни «Соціальні комунікації» для студентів третього курсу групи ІБАС-88/2 провела кандидат історичних наук, доцент кафедри культурології та інформаційних комунікацій Збанацька Оксана Миколаївна.
Прищенко С.В. Художньо-образна система рекламної графіки: монографія. Київ : НАКККіМ, 2018. 512с.: іл.,кольор.вкл.
У міждисциплінарному дослідженні рекламну графіку розглянуто як продукт художньо-проектної культури в контексті актуальних тенденцій розвитку рекламного дизайну – специфічного виду творчої діяльності, а сучасний процес проектування представлено як синтез соціокультурних, семіотичних, кольорографічних і маркетингових аспектів. Проаналізовано вагомий вплив мистецьких стилів та формування рекламної графіки як художньо-образної системи, виявлено проблеми візуалізації рекламних ідей та структуровано арсенал художньо-графічних засобів у сукупності з комп’ютерними технологіями. Особливу увагу присвячено сприйняттю кольору у рекламних зверненнях та його смисловим інтерпретаціям, вперше розроблено наукові методи естетичної оцінки об’єктів рекламного дизайну...
В Академію 8 листопада завітав видатний американець Вейн Моріс зі своєю командою. Студенти отримали змогу прослухати захопливі, насичені та дуже корисні лекції на тему «Як досягати своїх цілей?» та «Визначення типу своєї особистості».
Пройшовши невеличкий тест, студенти разом із викладачами розділилися на чотири категорії, які класифікуються за назвами тварин...
В рамках XXIII спартакіади «Під золотими куполами Печерська» серед студентів закладів вищої освіти Печерського району м. Києва 13 листопада команда Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв грала проти команд Національного транспортного університету та Київського Національного університету технологій та дизайну.
Студенти НАКККіМ представили себе на гідному рівні та вже готуються до наступних ігор. Зичимо нашим спортсменам успіху!
12 листопада 2018 року відбувся майстер-клас із Заслуженими артистами України, солістами Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського та випускниками кафедри хореографії 2007 року Максимом та Вікторією Карпенками...