• 0-2

спрямування, в 2017 році за рейтингом ЮНЕСКО знову посіла
I місце серед мистецьких ВНЗ

ТЕРМІНОВО!

На кафедрі гуманітарних дисциплін НАКККiМ є вакансія викладача англійської та іспанської мов.
За детальною інформацією звертатися за тел. (066) 956-6504 доц. Сафонова Ірина Григорівна.
УВАГА!

Оголошується конкурс на створення гімну Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.
Пропозиції подавати на електронну адресу проректора з науково-педагогічної та виховної роботи Степаненко Л.М. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. у друкованій, електронній та аудіо формі
Термін подання пропозицій: до 1 квітня 2018 року.
Збільшення вартості навчання

В зв'язку із високим рівнем інфляції в 2017 році вартість навчання студентів 2014-2017 років набору за усіма напрямками та спеціальностями збільшено на 10%.

Натисніть на анонс, щоб ознайомитись із відповідним наказом.
Підвищення кваліфікації працівників культури

Центр неперервної культурно-мистецької освіти запрошує на підвищення кваліфікації керівників і спеціалістів підприємств, установ і організацій!
Заняття відбуватимуться згідно Календарного плану та будуть проходити в Академії та на базі закладів культури м. Києва і різних регіонів України.
Додатково до Календарного плану пропонується групове навчання та індивідуальне стажування, а також навчання за сертифікатними програмами.
майстер- клас зі звукорежисури

У рамках Дня відкритих дверей кафедри сценічного та аудіовізуального мистецтва запрошуємо абітурієнтів, що бажають вступати на спеціалізацію «Звукорежисура» на здобуття освітнього ступеня «бакалавр», на майстер-клас на тему: «Специфіка озвучення обраного відео фрагменту: практичні викладки зі звукорежисури та звукового дизайну».
Майстер-клас відбудеться 24 лютого 2018 р. о 12:00 за адресою: вул. Лаврська, 9, корп. 11, ауд. 303.
VІIІ Міжнародна конференція «Сучасна бібліотечно-інформаційна безперервна освіта: стратегічні орієнтири»

27 лютого – 2 березня 2018 р., смт. Славське Львівської області

Ви можете переглянути інформаційний лист або слідкувати за новинами у групі на Фейсбук.
НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ «КУЛЬТУРНИЙ КОД МІЛІТАРНОЇ СИМВОЛІКИ УКРАЇНИ»

Дата проведення конференції: 27-28 квітня 2018 року.
Місце проведення конференції: м. Київ, вул. Лаврська 9, корп. 15, ауд. 201, НАКККіМ.
Мета конференції: здійснення комплексного наукового розгляду феномену символічного означення соціокультурних процесів, сучасного стану розвитку української вексилології та фалеристики, а також проблем розвитку теорії спеціальних історичних дисциплін.
Подробиці - в інформаційному листі в форматі PDF.
Міжнародна науково-практична конференція «Музеї та реставрація  у контексті збереження культурної спадщини: актуальні виклики сучасності»

Міжнародна науково-практична конференція «Музеї та реставрація у контексті збереження культурної спадщини: актуальні виклики сучасності»

Дата проведення 07-08 червня 2018 року
Метою проведення конференції є визначення сучасного стану реставрації пам’яток образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, визначення рівня реставраційного забезпечення збереження пам’яток культурної спадщини України, дослідження проблем розвитку реставраційної галузі у контексті музеєзнавства, популяризація світових реставраційних технологій.

Пропонуємо переглянути інформаційний лист українською та англійською мовою.

Хочеш стати зіркою українського шоубізнесу?
саме Академія допоможе в цьому!

Корисна iнформацiя
Канцелярія: