ДИЧКОВСЬКИЙ СТЕПАН ІВАНОВИЧ

Доктор культурології, доцент

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Історія кафедри

КАФЕДРА АРТ-МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ІВЕНТ-ТЕХНОЛОГІЙ є провідною кафедрою Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, на якій готують фахівців:

за освітнім ступенем «Бакалавр»:
- «Менеджмент індустрії дозвілля (готельний, туристичний, рекреаційний)»;
- «Менеджмент креативних індустрій»;
за освітнім ступенем «Магістр»:
- «Крос-культурний менеджмент».

БАКАЛАВРАТ

(денна, заочна форми навчання)

ГАЛУЗЬ ЗНАНЬ 02 «КУЛЬТУРА І МИСТЕЦТВО»
Спеціальність 028 «Менеджмент соціокультурної діяльності»
Освітня програма: «Менеджмент креативних індустрій»

при вступі на 1 курс
Конкурсні ЗНО: українська мова та література ), математика. На вибір: історія України, географія, іноземна мова, біологія, хімія, фізика.

Спеціальність 028 «Менеджмент соціокультурної діяльності»
Освітньо-професійна програма «Менеджмент індустрії дозвілля (готельний, туристичний, рекреаційний)»
Рецензія-відгук Центра технічної і художньо-естетичної творчості для дітей та юнацтва "Зміна" м. Києва
Рецензія-відгук ТОВ "Центр Української Культури та Мистецтва"
Вибіркові дисципліни 2022 - 2023 н.р.

при вступі на 2, 3 курси на основі диплому молодшого спеціаліста

Конкурсні ЗНО: українська мова та література, історія України. Фахове випробування.

МАГІСТРАТУРА

(денна, заочна форми навчання)

ГАЛУЗЬ ЗНАНЬ 02 «КУЛЬТУРА І МИСТЕЦТВО»
Спеціальність 028 «Менеджмент соціокультурної діяльності»

Освітньо-професійна програма «Крос-культурний менеджмент»
Рецензія-відгук ТОВ "Центр Української Культури та Мистецтва"
Рецензія-відгук Асоціації корпоративних медіа України
ЄВІ/ вступний екзамен з іноменої мови, фахове випрбування

- Освітньо-професійна програма "Крос-культурний менеджмент"_2022 у рамках проєкту Erasmus+ "ACADEMIC RESPONSE TO HYBRID THREATS – WARN 610133-EPP-1-2019-1-FI-EPPKA2-CBHE-JP" (Офіційний сайт проєкту WARN: https://warn-erasmus.eu/)
- Навчальний план за освітньо-професійною програмою "Крос-культурний менеджмент" 2022

- Силабуси навчальних дисциплін:

1. Менеджмент об'єктів історико-культурної спадщини
2. Світові практики соціокультурного брендування
3. Соціологія культури
4. Сталий розвиток виклики для соціокультурної сфери
5. Гібридна (асиметрична) протидія в інформаційно-культурному та когнітивному контексті
6. Організація конгресного і ділового туризму
7. Культура міста: крокультурні практики
8. Методологія і організація наукових досліджень
9. Політичний екстремізм
10. Соціокультурне картування як засіб візуалізації конфліктів
11. Стратегічний та інноваційний менеджмент у сфері культури і мистецтва
12. Теорія безпеки соціокультурних систем
13. Соціокультурне партнерство в умовах глобальних і локальних конфліктів
14. Культурні практики як інструмент протидії гібридним загрозам у реальному та віртуальному середовищі
15. Гібридні загрози та комплексна безпека
16. Трансформаційні процеси в соціокультурних практиках

Переглянути відео

До вступу на здобуття другого рівня вищої освіти «Магістр» допускаються абітурієнти, які закінчили освітні рівні «бакалавр», «спеціаліст», «магістр».
Запропоновані освітні програми орієнтовані на реальні потреби сучасного бізнесу. Вирішення багатьох навчально-практичних завдань проходить в реалізації інноваційних проектів. Студенти беруть активну участь в наукових, практичних кластерах, форумах, стартапах, на яких демонструють високий рівень знань і вмінь.
Кар’єрні перспективи: бізнес-структури, міжнародні культурні центри, соціокультурні інститути (державної, приватної, комунальної форм власності), органи виконавчої влади у сфері культури, туристичні центри, готельно-ресторанні комплекси, інститути громадянського суспільства, які здійснюють діяльність у сфері культури і мистецтва (фонди, асоціації, творчі спілки тощо).
За ініціативи студентів при кафедрі створено інноваційний бізнес-центр, що сприяє розвитку фахових компетентностей, навчає приймати управлінські рішення, дозволяє відчути безпосередній зв'язок з працедавцем.
Освітні програми забезпечує висококваліфікований професорсько-викладацький склад.

ПРИ КАФЕДРІ ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ ЗАПОЧАТКОВАНА БІЗНЕС-ШКОЛА З КРЕАТИВНИХ ІНДУСТРІЙ

МІЖНАРОДНА ДІЯЛЬНІСТЬ

Відзнаки та нагороди науково-педагогічних працівників і здобувачів вищої освіти кафедри

Вєдєнєєв Д.В. – кавалер ордена «За заслуги» ІІІ ст., лауреат Міжнародної премії імені Володимира Винниченка. Нагороджений медалями СБ та МО України й орденом Нестора Літописця І ст. Української Православної Церкви, має подяку Прем’єр-Міністра України.

Дячук В.П. – заслужений працівник освіти України.

Копієвська О.Р. – Заслужений працівник освіти України. Нагороджена орденом Княгині Ольги ІІІ ступеню, відзначена грамотою Верховної Ради України, почесною грамотою Кабінету Міністрів України, почесною грамотою спілки юристів України, почесною грамотою Міністерства культури і туризму України, почесною грамотою Міністерства культури і туризму України, почесною відзнакою «За багаторічну плідну працю в галузі культури» Міністерства культури і мистецтва, почесною грамотою Київського міського голови, подякою Міністерства освіти і науки України та подяками Київського міського голови.

Недзельський Р.С. – заслужений діяч мистецтв України; нагороджений Пам'ятним знаком «За честь і славу» ІІІ ступеня, «За благодійність» від Всеукраїнського об'єднання громадян «Країна», Мистецькою премією «Київ».

Шевченко Н.О. – відзначена медаллю «Народна шана українським науковцям 1918-2018».