Адреса: Київ, вул. Лаврська, 9, корп. 7, каб. 210
Тел.: (044) 280-94-12

Історія.

Інститут практичної культурології та арт-менеджменту розпочав свою роботу як Гуманітарний факультет Державної академії керівних кадрів культури і мистецтв у вересні 1999 року.
З 2004 р. до складу факультету входили: кафедра теорії, історії і практики культури; кафедра управління, економіки і права; кафедра гуманітарних та соціальних дисциплін; кафедра бібліотекознавства та інформаційних технологій.
Підготовка майбутніх фахівців здійснювалась за спеціальностями: Менеджмент організацій; Міжнародна інформація; Соціологія культури; Документознавство та інформаційна діяльність.
31 серпня 2006 року на підставі рішення Вченої ради Академії на базі Гуманітарного факультету був створений Інститут соціально-культурних комунікацій і менеджменту.
Інститут готував фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями: «бакалавр», «спеціаліст», «магістр». В структурі Інституту були такі кафедри: кафедра менеджменту та економіки; кафедра менеджменту інформаційних технологій і стандартизації; кафедра теорії, історії та практики культури; кафедра суспільних наук; кафедра української та іноземних мов.
За наказом Ректора в 2011 році Інститут соціальнол-культурних комунікацій і менеджменту був перейменовано в Інститут менеджменту, на базі якого в серпні 2015 року був створений Інститут практичної культурології та арт-менеджменту.
В структуру Інституту увійшли кафедри: кафедра мистецтвознавчої експертизи; кафедра культурології та культурно-мистецтких проектів; кафедра арт-менеджменту та івент-технологій; Центр експертизи культурних цінностей.
Інститут здійснював фахову підготовку на денній та заочній формах навчання за спеціальностями: 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація; 028 Менеджмент соціокультурної діяльності (спеціалізація – менеджмент індустрії дозвілля); 034 Культурологія; 073 Менеджмент.
Сьогодні В Інституті навчається близько 400 здобувачів та 99 аспірантів денної та заочної форм навчання.
Підготовка бакалаврів та магістрів здійснюється за чотирма спеціальностями: 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація, 028 Менеджмент соціокультурної діяльності, 029 Інформаційна, бібліотечна на архівна справа», 034 Культурологія.
За час існування Інститут практичної культурології та арт-менеджменту випустив більше 15 тисяч досвідчених, висококваліфікованих фахівців у галузі культури і мистецтва.
Викладачі Інституту входять до складу спеціалізованих Вчених рад по захисту докторських і кандидатських дисертацій.
Колектив Інституту, зберігаючи і примножуючи славні традиції минулого, наполегливо працює над вдосконаленням навчально-виховного процесу, розгортанням наукових досліджень, готуючи наукові кадри для вітчизняної науки.

Спеціальності