Засідання 13 грудня 2016 року

13 грудня 2016 року о 14 год. відбулося засідання Вченої ради Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв (далі – Академія).

На розгляд членів Вченої ради на засіданні були представлені кандидатури, рекомендовані кафедрами, зборами (конференціями) трудових колективів та вченими радами інститутів Академії щодо обрання на посади завідувачів кафедр, професорів та доцентів після проходження конкурсу. За результатами таємного голосування Вчена рада рекомендувала ректорові Академії укласти контракти з претендентами на заміщення вакантних посад.

Про затвердження плану підвищення кваліфікації (стажування) науково-педагогічних працівників Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв на 2017 рік доповів перший проректор з науково-педагогічної роботи, професор Іванов С.В. Вчена рада ухвалила відповідне рішення.

Директор Наукової бібліотеки Копанєва В.О. доповіла про наукометричні показники Академії та результати бібліометричного аудиту представленості Академії у порівнянні з іншими вищими навчальними закладами станом на грудень 2016 року.

Одним із важливих питань, яке розглядалось на засіданні Вченої ради, було затвердження Правил прийому до Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв на 2017 рік.

На розгляд та затвердження Вченої ради директор Інституту публічного управління та кадрової політики, професор Шевченко І.О. представила Календарний план підвищення кваліфікації керівників і спеціалістів державних підприємств, установ і організацій галузі культури в Інституті публічного управління та кадрової політики Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв 2017 року; Календарний план підвищення кваліфікації в Рівненському центрі підвищення кваліфікації та перепідготовки працівників культури Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв 2017 року та Календарний план підвищення кваліфікації працівників культурно-мистецької сфери Чернігівської області в Чернігівській філії Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв на 2017 рік. За результатами обговорення, Вчена рада хвалила відповідне рішення.

Про підсумки роботи Вченої ради за перше півріччя 2016 навчального року доповіла вчений секретар Вченої ради Добровольська В.В.

На засіданні Вченої ради було розглянуто й ряд інших важливих питань, з яких прийнято відповідні рішення. Зокрема, про анкетування студентів щодо викладання фахових дисциплін в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв та рекомендовано до друку підручник професора Шульгіної  В.Д.

Вчений секретар В.В. Добровольська

Корисна iнформацiя
Інститут публічного управління та кадрової політики:
Канцелярія: