Засідання 31 травня 2016 року

31 травня 2016 року о 14 год. відбулося засідання Вченої ради Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв (далі – Академія).

Засідання Вченої ради розпочалось із вручення сертифікатів студентам і працівникам Академії, які вивчали англійську та французьку мови відповідного рівня (А-2, В-1) і успішно склали кваліфікаційний іспит згідно з європейськими стандартами CEFR.

В.Г. Чернець привітав членів Вченої ради та всіх присутніх з отриманням першого місця за результатами рейтингу ЮНЕСКО «ТОП-200 УКРАЇНА» серед вищих навчальних закладів культури, мистецтва і дизайну.

З доповіддю «Про затвердження Антикорупційної програми Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв» виступив перший проректор з науково-педагогічної роботи, професор Іванов С. В. Після обговорення та за результатами відкритого голосування (одноголосно), Вчена рада ухвалила затвердити Антикорупційну програму Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв та призначити відповідальною особою (Уповноваженим) для реалізації Антикорупційної програми Академії проректора з питань соціально-економічного розвитку Місюру Н.Є.

Заслухавши інформацію голови науково-методичної ради Академії, професора Іванова С.В. про роботу науково-методичної ради Академії у 2015-2016 навчальному році, Вчена рада ухвалила відповідне рішення.

З доповіддю про освітньо-наукові програми та навчальні плани освітньо-наукового рівня підготовки докторів філософії на третьому рівні вищої освіти виступив проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків, професор Литвин С.Х. Відбулося обговорення, після якого Вчена рада ухвалила прийняти відповідне рішення щодо вказаних вище документів.

З-поміж основних питань, які розглядалися на засіданні Вченої ради голова Студентської ради Горова В.О. ознайомила присутніх з інформацією про роботу органів студентського самоврядування в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв.

Проректор з навчально-виховної роботи Степаненко Л.М. доповіла про організацію виховної роботи в Національній академії керівних кадрів культур і мистецтв у 2016-2017 навчальному році.

Заслухавши інформацію відповідального секретаря Приймальної комісії Карпова В.В. про роботу Приймальної комісії Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, Вчена рада ухвалила взяти інформацію до відома, роботу за звітний період вважати задовільною.

Перший проректор з науково-педагогічної роботи, професор Іванов С.В. доповів про необхідність закріплення дисциплін вільного вибору студентів на 2016-2017 навчальний рік. Відповідно до Порядку виконання в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв підпункту 15 частини 1 статті 62 Закону України «Про вищу освіту», Положення про організацію освітнього процесу в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв та Наказу ректора від 28 січня 2016р. №6-о «Про закріплення дисциплін вільного вибору студента», Вчена рада ухвалила відповідне рішення.

Вченою рада рекомендувала до друку наукові монографії, навчальні посібники викладачів Академії, збірник наукових праць міжнародної науково-практичної конференції «Музеї та реставрація у контексті збереження культурної спадщини: актуальні виклики сучасності» та фахові періодичні видання Академії.

З метою стимулювання успішного навчання студентів, їх активної участі в громадському житті Академії та роботи із залучення абітурієнтів до вступу в Академію Вчена рада прийняла рішення встановити знижку в оплаті за навчання студентам, які беруть участь у профорієнтаційній роботі та забезпечують подачу заяв абітурієнтів для вступу до Академії, у розмірі 10% вартості навчання кожного абітурієнта, який вступив до Академії.

Вчений секретар В.В. Добровольська

Корисна iнформацiя
Інститут публічного управління та кадрової політики:
Канцелярія: