Розширене засідання 12 квітня 2016 року

12  квітня 2016 року   о 14 год. відбулося розширене засідання Вченої ради Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв (далі – Академія), на яке були запрошені завідувачі кафедр усіх інститутів Академії.

Засідання Вченої ради, розпочалося з вручення нагород студентам 4 курсу Інституту сучасного мистецтва. Ректор Академії, професор В.Г. Чернець привітав студентів та запросив до слова Іщенко О.В. – завідувача відділом міжнародних культурних зв’язків Державної агенції промоції культури України, яка вручила Подяки студентам-учасникам вистави «Ліричний вінок – Миколі Гоголю».

Іщенко О.В. висловила щиру подяку професору Інституту сучасного мистецтва Хоролець Л.І.за плідну співпрацю.

Василь Гнатович привітав з ювілеєм кандидата економічних наук, професора кафедри арт-менеджменту та івент-технолгій Шморгуна Л. Г.

Про організацію профорієнтаційної роботи доповідали завідувачі кафедр Академії, відповідальний секретар Приймальної комісії Карпов В.В. та проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Степаненко Л. М. Заслухавши та обговоривши інформацію про організацію  профорієнтаційної роботи в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв, Вчена рада доручила завідувачам кафедр та відповідальному секретареві Приймальної комісії Карпову В.В. до 25 квітня 2016 року здійснити моніторинг вартості навчання на 2016-2017 навчальний рік в інших ВНЗ м. Києва за спорідненими спеціальностями  та подати детальний аналіз на ректорат.

Вчений секретар В.В. Добровольська

12 квітня 2016 року о 14 год. відбулося розширене засідання Вченої ради Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв (далі – Академія), на яке були запрошені завідувачі кафедр усіх інститутів Академії.

Засідання Вченої ради, розпочалося з вручення нагород студентам 4курсу Інституту сучасного мистецтва. Ректор Академії, професор В.ГЧернець привітав студентів та запросив до слова Іщенко О.В. – завідувача відділом міжнародних культурних зв’язків Державної агенції промоції культури України, яка вручила Подяки студентам-учасникам вистави «Ліричний вінок – Миколі Гоголю».

Василь Гнатович привітав з ювілеєм кандидата економічних наук, професора кафедри арт-менеджменту та івент-технолгій ШморгунаЛ. Г.

Про організацію профорієнтаційної роботи доповідали завідувачі кафедр Академії, відповідальний секретар Приймальної комісії Карпов В.В. та проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Степаненко Л. М. Заслухавши та обговоривши інформацію про організацію профорієнтаційної роботи в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв, Вчена рада доручила завідувачам кафедр та відповідальному секретареві Приймальної комісії Карпову В.В. до 25 квітня 2016 року здійснити моніторинг вартості навчання на 2016-2017 навчальний рік в інших ВНЗ м. Києва за спорідненими спеціальностями та подати детальний аналіз на ректорат.

Вчений секретар В.В. Добровольська

Корисна iнформацiя
Інститут публічного управління та кадрової політики:
Канцелярія: