Засідання 29 березня 2016 року

29 березня 2016 року о 14 год. відбулось засідання Вченої ради Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв (далі – Академія).

На засіданні Вченої ради розглянули питання щодо присвоєння звання професора Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв кандидату культурології, доценту Матушенку В.Б. За результатами таємного голосування, Вчена рада ухвалила рішення про присвоєння звання «Професор НАКККіМ» Матушенку В.Б.

Відповідальний секретар Приймальної комісії Карпов В.В. доповів про роботу Приймальної комісії Академії з організації набору студентів на 2016-2017 н. р.

Директор Інституту практичної культурології та арт-менеджменту, доцент Дичковський С.І., директор Інституту публічного управління та кадрової політики, професор Шевченко І.О., директор Інституту сучасного мистецтва, професор Демещенко В.В. та директор Інституту дизайну та реклами, професор Андресюк Б.П. проінформували про організацію профорієнтаційної роботи щодо набору студентів на наступний навчальний рік.

Про план заходів Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв щодо виконання вимог частини другої статті 29 Закону України «Про вищу освіту» та постанови Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 року № 1187 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності закладів освіти» доповів перший проректор з науково-педагогічної роботи, професор Іванов С.В.

Заслухавши та обговоривши доповідь першого проректора з науково-педагогічної роботи професора С.В. Іванова Вчена рада ухвалила затвердити План заходів Національної академії керівних кадрів культури та мистецтв щодо виконання вимог частини другої статті 29 Закону України «Про вищу освіту» та постанови Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 року № 1187 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності закладів освіти».

На розгляд членів Вченої ради на засіданні були представлені кандидатури, рекомендовані кафедрами, зборами (конференціями) трудових колективів та вченою радою Інституту дизайну та реклами Академії щодо обрання на посаду директора інституту, завідувачів кафедр, професорів та доцентів після проходження конкурсу. За результатами таємного голосування Вчена рада рекомендувала ректорові Академії укласти контракти з претендентами на заміщення вакантних посад Інституту дизайну та реклами Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.

Вчена рада розглянула та затвердила норми навчального навантаження науково-педагогічних працівників на 2016-2017 навчальний рік.

Начальник навчально-методичного відділу Михайлик В.Л. доповіла про результати зимової заліково-екзаменаційної сесії та забезпечення якісної освіти за ОС «бакалавр», «магістр» у 2015-2016 навчального року.

Вченою радою затверджено опис та форму дипломів бакалавра, бакалавра з відзнакою, спеціаліста, спеціаліста з відзнакою Житомирського інституту культури і мистецтв Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.

На засіданні Вченої ради було розглянуто й ряд інших важливих питань, з яких прийнято відповідні рішення. Зокрема, про припинення набору на спеціальність 054 «Соціологія»; про рекомендацію до друку наукових фахових видань Академії, підручників та навчальних посібників.

Вчений секретар В.В. Добровольська

Корисна iнформацiя