Засідання 23 лютого 2016 року

23 лютого 2016 року о 14 год. відбулося засідання Вченої ради Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв (далі – Академія).

На початку засідання, ректор Академії професор В.Г. Чернець сповістив присутніх про відкриття фотовиставки «Мить і вічність» директора Інституту дизайну та реклами, доктора політичних наук, професора Б. П. Андресюка. Виставку було відкрито напередодні, до ювілею видатного суспільного та політичного діяча. З нагоди 60-річчя наказом ректора Бориса Павловича нагороджено Почесною грамотою Академії.

Василь Гнатович привітав першого заступника директора Інституту публічного управління та кадрової політики О.М. Чечеля, який цього дня також відзначав свій День народження.

Присутнім в залі ректор Академії представив нового співробітника – відому українську співачку, народну артистку України Аллу Кудлай. Із другого семестру поточного навчального року Алла Петрівна очолила кафедру естрадного виконавства Інституту сучасного мистецтва Академії.

Далі учасники засідання заслухали доповідь проректора з наукової роботи та міжнародних зв’язків С.Х. Литвина про підсумки науково-творчої роботи Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв за 2015 рік та затвердили план на 2016 рік.

За доповіддю першого проректора С.В. Іванова рішенням Вченої ради затверджено Положення про відбіркову комісію інститутів НАКККіМ.

Проректор з питань соціально-економічного розвитку, головний бухгалтер Н. Є. Місюра ознайомила присутніх з інформацією про підсумки фінансово-економічної діяльності за 2015 рік та рішенням ради затверджено кошторис на 2016 рік.

Вченою радою затверджено опис та форма Свідоцтва про підвищення кваліфікації.

Учасниками засідання ухвалено рішення про перейменування назви кафедри державного управління та менеджменту на кафедру документаційно-інформаційної, бібліотечної та архівної справи через невідповідність освітній та науковій спеціалізації.

Розглянувши та обговоривши звернення студентів та аспірантів про надання пільг в оплаті за навчання в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв, Вчена рада ухвалила відповідні рішення.

Проректору з науково-педагогічної та виховної роботи Степаненко Л. М. доручено розробити систему заохочень для нагородження студентів і співробітників, які мають значні досягнення у навчанні та роботі.

Наприкінці ректор Академії В.Г. Чернець зауважив на тому, що березень та квітень – це важливі місяці для профорієнтаційної роботи. Він наголосив, що кожна кафедра має докласти максимум зусиль для проведення профорієнтаційної роботи та залучення абітурієнтів.

Вчений секретар В.В. Добровольська

Корисна iнформацiя
Інститут публічного управління та кадрової політики:
Канцелярія: