Засідання 27 листопада 2015 року

27 листопада 2015 року о 14 годині відбулося засідання Вченої ради Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв (далі – Академія).

Ректор Академії, професор Чернець В. Г. привітав та вручив нагороди студентам за участь у конкурсі «Виставковий менеджмент» 5-го Всеукраїнського студентського Фестивалю виставкових технологій «Експо-Зірка» які брали участь у конкурсі та зайняли призові місця. Щербина Інна Юріївна – І-е місце; Кусай Вікторія Сергіївна – І-е місце; Моспаненко Алла Олегівна – 2-ге місце; Жуковська Софія Олегівна – 3-є місце.

На розгляд членів Вченої ради на засіданні були представлені кандидатури, рекомендовані конкурсною комісією Академії на заміщення вакантних посад після проходження конкурсу. За результатами таємного голосування Вчена рада рекомендувала ректорові Академії укласти контракти з претендентами на заміщення вакантних посад.

Директор Інституту практичної культурології та арт-менеджменту, доцент Дичковський С.І., директор Інституту публічного управління та кадрової політики, професор Шевченко І.О., директор Інституту сучасного мистецтва, професор Демещенко В.В. та директор Інституту дизайну та реклами, професор Андресюк Б.П. та завідувачі кафедр Інституту сучасного мистецтва проінформували про організацію профорієнтаційної роботи щодо набору студентів на наступний навчальний рік.

Іванов С.В., перший проректор з науково-педагогічної роботи, професор детально ознайомив присутніх з паспортами спеціалізацій, які підготували кафедри Академії по всіх спеціальностях. Заслухавши інформацію Іванова С.В., Вчена рада ухвалила рішення про затвердження паспортів спеціалізацій.

Вчена рада затвердила Правила прийому до аспірантури-докторантури (додаток до Правил прийому до НАКККіМ на 2016-2017 навчальний рік) та Тематичний план випуску навчально-методичної літератури на 2015-2016 навчальний рік.

Місюра Н.Є., проректор з питань соціально-економічного розвитку доповіла про поліпшення житлово-побутових умов проживання студентів в гуртожитках. Про затвердження порядку виконання в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв вимог пункту 15 частини 1 статті 62 Закону України «Про вищу освіту» доповів перший проректор з науково-педагогічної роботи Іванов С.В. Вчена рада ухвалила відповідне рішення.

Іванов С.В. перший проректор з науково-педагогічної роботи, професор виступив з доповіддю щодо оптимізації структури Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв. За результатами відкритого голосування (одноголосно) Вчена рада ухвалила відповідне рішення про оптимізацію структури Академії.

Проректор з соціально-економічного розвитку Місюра Н.Є. доповідала про поліпшення житлово-побутових умов проживання студентів в гуртожитках Академії, та про вартість навчання на 2016-2017 навчальний рік.

На засіданні Вченої ради було розглянуто й ряд інших важливих питань, з яких прийнято відповідні рішення. Зокрема, про моніторинг якості викладання англійської мови в Академії; про рекомендацію до друку підручників та фахових наукових видань Академії.

Вчений секретар В.В. Добровольська

Корисна iнформацiя